Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Biała sukienka na studniowke?

05 sty 2015 - 17:58:43

Ide na studniówke i zastanawiam sie nad białą sukienka. Czy wypada załozyc biala sukienke na studniowke? bardzo prosze o porady ;/
wiem ze bym sie wyrozniala ale nie przeszkadzalo by mi to xd



Biała sukienka na studniowke?

05 sty 2015 - 18:01:07

Wypada czy nie, ale jest brzydka.

Biała sukienka na studniowke?

05 sty 2015 - 18:02:42

A czemu nie pasuje? Chcesz to ubierz, choć moim zdaniem nieładna i robi coś niedobrego z figurą, że wygląda niezbyt zgrabnie.

Biała sukienka na studniowke?

16 sty 2015 - 13:29:05

na studniówke fajnie jest się odstrzelić
w koncu raz w zyciu jest taka okazja! :)

zweryfikowana
Posty: 1.195
Ostrzeżenia: 1/5

Biała sukienka na studniowke?

16 sty 2015 - 13:36:09

Sukienka dobra na lato a nie na studniówkę - ale to tylko moje zdanie

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 1/5

Biała sukienka na studniowke?

21 sty 2015 - 22:59:20

ta sukienka jest okropna, a tak poza tym to nie wyróżniałabys się tylko dlatego, że ubrałabyś biąlą sukienke, ponieważ dużo dziewczyn ma bialą...

Biała sukienka na studniowke?

21 sty 2015 - 23:01:35

Biała suknia tak, ta konkretna - nie!

Biała sukienka na studniowke?

22 sty 2015 - 06:29:50

Jest w porządku ale musisz do niej założyć białe chodaki :)

Biała sukienka na studniowke?

22 sty 2015 - 08:18:05

Moim zdaniem sukienka ze zdjęcia nie nadaje się na tą okazję... zwyczajna "mała czarna" byłaby lepsza. Oczywiście, to tylko moje zdanie. Moja studniówka była już jakiś czas temu, ale wydaje mi się, że kanony mody na oficjalne okazje nie zmieniły się zbytnio.

Biała sukienka na studniowke?

22 sty 2015 - 08:55:09

Ogólnie biała sukienka na studniówke nie przeszkadza, ale akurat ta nie jest za ładna

Biała sukienka na studniowke?

22 sty 2015 - 08:59:54

Biała też jest ok, ale ta akurat nie pasuje. Jak ktoś już pisał- to sukienka bardziej na lato, do chodzenia na co dzień.

Biała sukienka na studniowke?

22 sty 2015 - 09:12:48

ta konkretna nie wyglada zbyt ładnie, moim zdaniem nie nadaje sie na studniówkę

Biała sukienka na studniowke?

22 sty 2015 - 09:23:39

Wyglądasz na zgrabną dziewczynę i moim zdaniem lepiej wyglądałabyś w sukience, która podkreśla Twoją figurę. Ta na zdjęciu - niestety zniekształca Twoją figurę, jest zbyt workowata. Druga sprawa - to też już pisały dziewczyny, nie wygląda na koktajlową czy wieczorową suknię. Moja studniówka była 3 lata temu i dziewczyny miały na sobie kreacje w różnych kolorach, pojawiał się nawet biały. Jeżeli dobrze czujesz się w tym kolorze - czemu nie? :-) Przemyśl sobie jednak, czy aby na pewno chcesz iść w tej, którą prezentujesz na zdjęciu.

Biała sukienka na studniowke?

22 sty 2015 - 09:27:08

Biała sukienka - czemu nie, ale z pewnością nie ta. Ta jest dobra na letni spacer, a nie na bal, który wspomina się latami.

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 6/5

Biała sukienka na studniowke?

22 sty 2015 - 11:32:54

moje pierwsze odczucie tez bylo takie ze sukienka niespecjalnie powala estetycznie. jesli chodzi o kolor, mysle ze jak najbardziej "wypada", natomiast idac tym torem mysle ze na taka okazje sukienka powinna byc jednak elegancka i wieczorowa, ta ze zdjecia jest bardzo casualowa i raczej wakacyjno-plazowa. oczywiscie mozna z niej cos jeszcze zrobic. ja bym dodala zloty lekki paseczek w talii i jakas bizuterie - np duze kolczyki albo duza bransolete - tez w zlocie no i jakies wypasione szpilki, na pewno nie czarne!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jakie dodatki do sukienki maxi?