Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 210
Ostrzeżenia: 1/5

Sportowa torba na siłkę / fitness

30 wrz 2014 - 16:00:18

Hej! Dziewczyny pomóżcie mi wybrać torbę na siłownie :) Mam dylemat niby nic takiego, a nie mogę się zdecydować, w Was pokładam nadzieję. Wiem wiem, dużo ich, ale w miarę wszystkie mi się podobają i są funkcjonalne :) dlatego proszę o poradę. Podpowiadajcie wpisując 1,2,3..



Sportowa torba na siłkę / fitness

30 wrz 2014 - 16:06:14

a po co ci aż tak wielka torba?? to dobre dla chłopaków.

zweryfikowana
Posty: 210
Ostrzeżenia: 1/5

Sportowa torba na siłkę / fitness

30 wrz 2014 - 16:11:29

wydaje ci się, że wielka ona mają na długości ok 55 cm, to nie jest dużo :)
a co w torebkę wsadzę, ręcznik, buty, wodę, żel pod prysznic, klapki ?? No racze ciężko :) a też chciałabym żeby nie była malutka bo może się przydać do czegoś więcej, przecież zawsze lepsza cit wieksza niż mniejsza, chociaż teraz chodzę w większej !!
To chłopaki mogą mniejsze, bo nie maja tyle szpargałów co my kobiety :))

Sportowa torba na siłkę / fitness

30 wrz 2014 - 16:19:20

jeśli już to czerwoną.

Sportowa torba na siłkę / fitness

30 wrz 2014 - 16:21:13

Za wieelka. Mi starczała niewielka podręczna torba, albo jakiś plecak. Będzie Ci się chciało to tak tachać prawie puste? Przecież to tylko jakiś strój, buty, ręcznik i picie.

Sportowa torba na siłkę / fitness

30 wrz 2014 - 16:24:17

też tak uważam, po co takiego wora nosić.

zweryfikowana
Posty: 210
Ostrzeżenia: 1/5

Sportowa torba na siłkę / fitness

30 wrz 2014 - 16:25:25

ojej no taka mi pasuję :D no są różne wielkości tych torb, dlatego proszę o pomoc w wyborze modelu :))

zweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

Sportowa torba na siłkę / fitness

30 wrz 2014 - 16:32:34

mi się podoba 2,3 i 6 :) zależy który kolor bardziej lubisz i która bardziej pasuje do Twoich strojów na siłkę

zweryfikowana
Posty: 210
Ostrzeżenia: 1/5

Sportowa torba na siłkę / fitness

30 wrz 2014 - 16:38:14

Cytat
justynka8891
mi się podoba 2,3 i 6 :) zależy który kolor bardziej lubisz i która bardziej pasuje do Twoich strojów na siłkę
najmniej będzie pasować czerwona :D reszta w miarę ok, kolory neutralne więc do wszystkiego będzie pasować

Sportowa torba na siłkę / fitness

30 wrz 2014 - 16:40:47

Mnie się podoba ta pierwsza Reeboka, czerwona i ostatnia. Jakieś takie najzgrabniejsze się wydają, nie wyglądają tak torby na menelskie fanty ;)

Sportowa torba na siłkę / fitness

01 paź 2014 - 00:24:00

2 lub ostatnia

niezweryfikowana
Posty: 45
Ostrzeżenia: 5/5

Sportowa torba na siłkę / fitness

01 paź 2014 - 15:31:05

Mi najbardziej podoba się ta czerwona:) Uwielbiam żywe kolory:) dlaczego akurat chcesz Nike? Fajne torby można też kupić tutaj http://www.landersen.pl/, wyglądają na porządne;) Co do wielkości torby to moim zdaniem jest ok, mniejsza mogłaby być za mała.

zweryfikowana
Posty: 210
Ostrzeżenia: 1/5

Sportowa torba na siłkę / fitness

01 paź 2014 - 15:35:47

Cytat
minka2
Mi najbardziej podoba się ta czerwona:) Uwielbiam żywe kolory:) dlaczego akurat chcesz Nike? Fajne torby można też kupić tutaj http://www.landersen.pl/, wyglądają na porządne;) Co do wielkości torby to moim zdaniem jest ok, mniejsza mogłaby być za mała.
Nie no nie wszystkie są nike które zaproponowałam :) ale akurat mam też większość nike więc jakoś tak by się razem wszystko składało :) ale nie koniecznie musi być ta marka :) stronkę sobie zaraz przejże .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kurtka puchowa