Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

15 minut temu

Sklep internetowy

59 minut temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Burleskowa bodycon z lumpa

13 wrz 2014 - 16:12:47

Ostatnio byłyśmy z kumpelami w lumpie, do przymierzalni wzięłyśmy rzeczy fajne, jak i takie obciachowe - "dla beki".
Przymierzyłam taką kieckę, była z grubego materiału, wstawki ze skóry... Koleżanka po wyśmianiu się powiedziała "wyglądaj jak z burleski, ściągaj to natychmiast".
A co Wy myślicie? :P



Burleskowa bodycon z lumpa

14 wrz 2014 - 11:49:24

Nie podoba mi się. ;)

Burleskowa bodycon z lumpa

14 wrz 2014 - 11:51:57

mi się podoba

Burleskowa bodycon z lumpa

14 wrz 2014 - 12:25:13

Bardzo ładnie leży, ale jak dla mnie właśnie jest taka wyzywająco-kiczowata, nie założyłabym do ludzi :P

Burleskowa bodycon z lumpa

14 wrz 2014 - 12:29:39

jest świetna! ja bym taką kupiła :)

Burleskowa bodycon z lumpa

14 wrz 2014 - 12:34:49

Bardzo interesująca, kupiłaś ją w końcu czy nie?

Burleskowa bodycon z lumpa

14 wrz 2014 - 12:46:49

Z legginsami wygląda tragicznie, zresztą ja w ogóle jestem zdecydowaną przeciwniczką sukienek i legginsów.
Generalnie nie mój klimat i nie podoba mi się, ale tragedii nie ma.

Burleskowa bodycon z lumpa

14 wrz 2014 - 12:53:52

znieksztalca sylwetke moim zdaniem. Jestem na nie

Burleskowa bodycon z lumpa

14 wrz 2014 - 13:00:06

sama nie wiem :/ niby na zdjeciu troche nieciekawie wyglada , ale z odpowiednimi butami + dodatki , moze sie całkiem fajnie prezentowac ( taka inna nie oklepane rozkloszowane czy kontrafałdy , mgiełki , koronki itp.)

Burleskowa bodycon z lumpa

14 wrz 2014 - 13:05:15

jest swietna!!!tyle ze nie do takich butow i getrow,poztym w tym roku bedzie krolowac polaczenie czerni z biela wszelkie goeometryczne wzory,odpowiednie buty,lepsze zdjecia bo to troszke jest znieksztalcone porownujac to z boku i przodem i super,ja akurat tu nic wspolnego z burleska nie widze chyba ze gora w fasonie gorsetu:)

Burleskowa bodycon z lumpa

14 wrz 2014 - 13:25:07

No, ale gdzie ta burleska? Kiecka jak kiecka, szału nie robi ,ale na Tobie dobrze leży.

Burleskowa bodycon z lumpa

14 wrz 2014 - 13:30:21

O kurcze, troszke masakra. Czemu zakładasz sukienkę na leginsy? LOolL. wyglądają jak jakieś dziwaczne przedłużenie sukienki :D
Takie kroje są już totalnie pasee. I nie leży dobrze :< brzuszek się odznacza



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-09-14 13:31 przez amelkajazz.

Burleskowa bodycon z lumpa

14 wrz 2014 - 13:39:10

moim zdaniem takie kroje są klasyczne i zawsze taka sukienka będzie modna. Przecież to ołówkowy krój, najbardziej elegancki jaki może być. W jakich krojach dziś powinno się chodzić? rozkloszowany dół jak dziewczynki z podstawówki?

Moim zdaniem sukienka jest bardzo fajna, o ile do kogoś pasują skórzane wstawki :)

Burleskowa bodycon z lumpa

14 wrz 2014 - 20:56:10

Eh... sukienka na legginsy, bo to było w przymierzalni w lumpie! :P no nie chciało mi się ich ściągać z resztą... lump to lump, na gołe ciało zawsze lepiej jednak po wypraniu.
Ostatecznie nie kupiłam, była bardzo ciężka, a to był pierwszy dzień po dostawie, więc bym zapłaciła jak za zboże. Sama miałam mieszane uczucia, wydawało mi się, że na jakąś imprezę, do odpowiednich butów i dodatków może być sexy

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pasuje do siebie?