Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dodatki do sukienki na wesele

30 lip 2014 - 10:43:17

Witajcie, szukam odpowiednich dodatków do tej sukienki na wesele, proszę o Wasze porady, wszystko ma być trochę z pazurem, niestety szpilki odpadają, bo mam problemy z kręgosłupem więc albo niewysokie platformy albo baletki, poniżej również zdjęcie platform które posiadam i biżuterii która wpadła mi w oko, ale i tak do niczego nie jestem przekonana i potrzebuję porady :)PS nie mogę kolczyków bo coś mi się porobiło ostatnio z uszami wchodzą w grę jedynie klipsy, obecnie włosy mam krótsze ścięte na boba
nikt nie pomoże?





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-30 10:55 przez ula-85.

dodatki do sukienki na wesele

30 lip 2014 - 10:56:34

Nie widzę zdjęcia butów. Sukienka - nic specjalnego. Jeśli już to założyłabym np. Czarne koturny albo jakieś sandałki, ale mówisz że obcas nie wchodzi w grę, więc niewiem.

dodatki do sukienki na wesele

30 lip 2014 - 10:58:01

jak klikniesz w miejsce gdzie powinno być zdjęcie butów to się otworzy, takiej wysokości koturny jeszcze mogę założyć, wyższe odpadają niestety
a jakie byś dała dodatki?
czy ktoś jeszcze się wypowie i pomoże?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-30 12:59 przez ula-85.

dodatki do sukienki na wesele

30 lip 2014 - 16:37:24

Buty kompletnie nie pasują na okazję, a sukienka jest żadna. Cała na czarno będziesz wyglądała jak na pogrzebie.

dodatki do sukienki na wesele

31 lip 2014 - 12:18:06

to w takim razie jakie dodatki byś proponowała?

dodatki do sukienki na wesele

31 lip 2014 - 12:34:13

nieładne to wszystko począwszy od sukienki kończywszy na dodatkach. Zainwestuj w jakąś inną sukienkę może

dodatki do sukienki na wesele

31 lip 2014 - 12:41:40

Mi też to wszystko nie pasuje do siebie. Zacznij od zainwestowania w nową sukienkę. Wtedy będziemy myśleć co dalej ;)

dodatki do sukienki na wesele

31 lip 2014 - 12:45:57

buty napewno nie pasują...

dodatki do sukienki na wesele

31 lip 2014 - 14:34:10

czyli wygląda na to że sukienka podoba się tylko mnie, ale to nic, dobra może macie rację że będzie za czarno, sukienki raczej nie zmienię, więc pomyślcie, hipotetycznie, że macie tylko taką sukienkę i koniecznie musicie w niej wyjść, więc jakie dodatki by pasowały? :D

Cytat
HorrorcoreBlondi
buty napewno nie pasują...

z butami właśnie jest problem, bo wydaje mi się że tu by najlepiej wyglądały wysokie szpilki ale nie mogę takich nosić, kręgosłup mi odpadnie z bólu po pół godzinie :( może lepiej sandałki na niewysokim obcasie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-31 14:35 przez ula-85.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

dodatki do sukienki na wesele

31 lip 2014 - 14:40:53

sandały na niewysokim obcasie mogą być, a jeśli chcesz koturny to muszą być w jednym kolorze, a nie tak jak te, gdzie koturn jasny

dałabym czerwoną kopertówkę, a jeśli idzie o biżuterię to raczej delikatna srebrna lub złota, bo inaczej to jakoś tak dużo wszystkiego będzie i ciężko się zrobi

Re: dodatki do sukienki na wesele

31 lip 2014 - 14:47:26

a takie dodatki?





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-31 15:07 przez ula-85.

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

dodatki do sukienki na wesele

01 sie 2014 - 08:09:52

bransoletka może być tylko te klipsy mi się nie widzą, ale ostatecznie jeśli są małe to ujdą w każdym razie ten zestaw biżuterii jest zdecydowanie lepszy niż poprzedni

dodatki do sukienki na wesele

01 sie 2014 - 08:40:53

sukienka jest codzienna - ja w takiej poszła bym do pracy a nie na imprezę ! ja bym ci proponowała zakup innej a nie myślenie o biżuterii :)

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

dodatki do sukienki na wesele

01 sie 2014 - 09:15:49

też mam problemy z kręgosłupem, ale takich butów bym nie ubrała. Lepsze będą eleganckie baletki, całkiem płaskie, lub coś na obcasie 4-5 cm. Sukienka mi się całkiem nie podoba. Góra to po prostu różowy worek. Poszukałabym czegoś innego

dodatki do sukienki na wesele

01 sie 2014 - 09:52:05

O matko, kochana w takich butach to Ty możesz iść na plaże, nie na wesele. Przecież ponoć to po butach można poznać człowieka? :) Dodatki też bardzo bardzo marne słabe, czarne plastiki, które nie dodają uroku stylizacji a podkreślają jej kiczowatość. Sama sukienka skoro nie masz nic innego to z tej stylizacji i tak jest najlepsza. Tylko musisz nadać jej charakteru właśnie dodatkami a nie psuć wszystkiego tym marnym kiczem.

-Skoro nie możesz nosić szpilek to ja proponuje niewysokie platformy (tylko nie zamszowe bo to wygląda zbyt ciężko) - zdjęcia znajdziesz poniżej
-Jeśli chodzi o biżuterie to mimo wszystko proponuje kolczyki, pewnie ropieją Ci uszy kolczyków więc proponuje zainwestować/pożyczyć od koleżanki czy mamy długie złote kolczyki, takie jak np. poniżej na zdjęciu.
-Na rękę ubrałabym szerszą złotą bransoletkę.



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

BUTY H czy N? proszę o opinie