Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

widoczny stanik-mgielka

30 cze 2014 - 20:11:44

Hej dziewczyny mam pytanie bo nie jestem przekonana. Kupiłam dziś ładna zielona mgiełkę która bardzo ładnie komponuje się z białymi szortami i białym gładkim stanikiem pod spodem ale zastanawiam się czy to niezbyt śmiało ? Zdjęcia może uda mi się dodać pozniej

widoczny stanik-mgielka

30 cze 2014 - 20:13:05

niezbyt śmiało :)!

widoczny stanik-mgielka

30 cze 2014 - 20:14:37

ogólnie pewnie zestaw będzie ok, tylko zastanawiam się czy zielony stanik nie byłby lepszy niż ten biały ? Albo chociaż cielisty ? hmm

widoczny stanik-mgielka

30 cze 2014 - 20:15:15

po to sa mgielki zeby bylo widac stanik ,taka moda,wiec skoro ladnie sie komponuje i ladnie wygladasz nie wulgarnie ,nos smialo:)

widoczny stanik-mgielka

30 cze 2014 - 20:19:45

Zależy gdzie się wybierasz. Na miasto może być, ale np do szkoły lub pracy nie ubrałabym takiej mgiełki z biustonoszem.

widoczny stanik-mgielka

30 cze 2014 - 20:23:38

Mam podobny problem, mam kilka mgiełek i pod wszystkie zakładam bokserkę, bo wydaje mi się, że jestem goła jak mam sam stanik :) Dodatkowo większość staników mam koronkowych i dopiero teraz jak przeczytałam Twój post wpadłam na to, że może faktycznie jakby stanik był gładki wyglądałoby to lepiej :D

widoczny stanik-mgielka

30 cze 2014 - 20:28:06

Ta mgielka nie jest bardzo mocno przeswitujaca no ale stanik widać, jest ściągnięta guneczka w talii, tylko problem taki ze nosze rozmiar 44... Nic mi się nie wylewa ale może nie wypada przy takim rozmiarze...

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

widoczny stanik-mgielka

30 cze 2014 - 20:28:21

Cytat
malinowa17
po to sa mgielki zeby bylo widac stanik ,taka moda,wiec skoro ladnie sie komponuje i ladnie wygladasz nie wulgarnie ,nos smialo:)

Cytat
musiaaa
Zależy gdzie się wybierasz. Na miasto może być, ale np do szkoły lub pracy nie ubrałabym takiej mgiełki z biustonoszem.

jw.
sama mam dużo mgiełek i nie wyobrażam sobie ubierać pod nie coś więcej niż biustonosz, w dodatku chyba bym się ugotowała..

widoczny stanik-mgielka

30 cze 2014 - 20:32:04

osobiscie nie lubie mgielek nie podoba mi sie ze stanik widac

widoczny stanik-mgielka

30 cze 2014 - 20:40:47

Uwielbiam mgielki.i ma byc widac stanik.ja bym zalozyla rozowy.zeby byl wlasnie widoczny.

widoczny stanik-mgielka

30 cze 2014 - 20:44:53

Ja zawsze noszę coś pod spodem, nie odpowiada mi idiotyczna moda widocznych staników. Jakbym chciała, żeby ludzie go widzieli to bym w domu i mgiełkę zostawiła.

widoczny stanik-mgielka

30 cze 2014 - 20:48:21

Moze dobierz cielisty i koniecznie nie push up, a taki ladnie podkreslajacy piersi alby to nie wygladalo jakos wulgarnie. Poza tym mgielki zawsze na plus ;-)

widoczny stanik-mgielka

30 cze 2014 - 20:57:07

Dzięki za opinie:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zestaw na wesele