Obecnie rozmawiamy o:

transport i spedycja

gorący temat

Słodycze reklamowe

1 minutę temu

produkty dla dziecka

4 minuty temu

Prostownica tytanowa

godzinę temu

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Moja mama idzie na wesele dwudniowe,
na wesele zakłada szarą, a na poprawiny zieloną sukienkę. Macie jakieś pomysły na dodatki? :)

mama ma 45 lat i jest jednocześnie mamą pana młodego





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-25 14:53 przez kruszynka_.

Do tej szarej pasowałoby cos czerwonego, albo w kolorze koral :) A do tej drugij nie wiem, ale jest sliczna :)

do pierwszej srebrna biżuteria, do drugiej za wiele nie trzeba, bo sama w sobie jest strojna

Do pierwszej dodaj jakiś kolor bo jest "nudno".
Druga jest poprostu okropna.

A ile ma lat mama?Bo ta pierwsza suknia jak dla pani po 60-tce(niech ją czymś ożywi),zaś ta druga jak dla pani do 40-tki.

Do pierwszej i do drugiej (jest śliczna) złoty łańcuszek i delikatną bransoletkę, też w kolorze złota :) można dołożyć, tak jak ma modelka, bransoletkę z perełek.

Druga dużo ładniejsza od pierwszej! Ile mama ma lat? Pierwsza jest "babciowata"

Cytat
dootii
A ile ma lat mama?Bo ta pierwsza suknia jak dla pani po 60-tce(niech ją czymś ożywi),zaś ta druga jak dla pani do 40-tki.
No właśnie - pierwsza jak dla pani co najmniej po 60-tce, a druga dla 20-stki, 30-stki.

Cytat
ellamaria1
do pierwszej srebrna biżuteria, do drugiej za wiele nie trzeba, bo sama w sobie jest strojna

Przy pierwszej szalałabym z naszyjnikiem albo bransoletką dużą w mocnym kolorze, a przy drugiej coś delikatnego.

druga sukienka jest piękna. gdzie kupiona i ile kosztowała

zweryfikowana
Posty: 1.195
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
ciuchyy199
Do tej szarej pasowałoby cos czerwonego, albo w kolorze koral :) A do tej drugij nie wiem, ale jest sliczna :)

Identyczną jak ta pierwsza miała moja teściowa na weselu. Do tego założyła bransoletkę i naszyjnik z perełek. Ładnie to wyglądało. Do drugiej proponuje jakiś delikatny łańcuszek bo suknia sama w sobie jest dość bogato ozdobiona kolorami i koronką.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sandały gumowe - opinia