Obecnie rozmawiamy o:

przyjazne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

49 minut temu

elektryka sklep

55 minut temu

wakacje last minute

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Torebka KAZAR

27 maj 2014 - 19:57:59

Dziewczyny, kupiłam około pół roku temu torebkę Kazara. Taka klasyczna, elegancka torebka. W efekcie miałam ją ze sobą kilka razy, bo sama w sobie jest dość ciężka i z tego względu używałam jej naprawdę sporadycznie. Zastanawiam się czy sprzedać, bo jakiejś euforii już we mnie nie wzbudza, z drugiej strony jeśli miałabym sprzedać za kwotę dużo niższą to wolę ją zostawić, może się kiedyś przyda. Za ile byście ją kupiły? Nowa, nadal dostępna w sklepach kosztuje 829 zł, za tyle też ją kupiłam, oczywiście mam do niej paragon, dzięki czemu jest na gwarancji oraz certyfikat. Czy ktoś to w ogóle kupi w rozsądnej, adekwatnej cenie?



Torebka KAZAR

27 maj 2014 - 20:00:48

mysle ze chętne sie napewno znajda

Torebka KAZAR

27 maj 2014 - 20:04:03

Cytat
kamilkatbg
mysle ze chętne sie napewno znajda

Tylko za jaką cenę ją wystawić? Torebka ma pół roku, użyta kilka razy, jak pisałam.

Torebka KAZAR

27 maj 2014 - 20:10:05

Nie ma to jak kupić torbę za prawie 1000 zł. Spróbuj za 500, sama zobaczysz czy się sprzeda czy nie. Mi się ona w ogóle nie podoba.

Torebka KAZAR

27 maj 2014 - 20:17:44

Reklama jest zakazana.

Torebka KAZAR

27 maj 2014 - 20:17:53

moim zdaniem szkoda zachodu ze sprzedażą będzie ciężko....tym bardziej że ten model torebki 'nie powala' ..

Torebka KAZAR

27 maj 2014 - 20:18:34

ja nie dalabym tyle za torebke bo byloby mi szkoda tak jak pisze kolezanka wyzej sprobuj za 500 i zobaczysz czy bedzie zainteresowanie

Torebka KAZAR

27 maj 2014 - 21:42:17

Cytat
Carla2800
Reklama jest zakazana.

To nie jest żadna reklama, zastanawiam się czy ją w ogóle sprzedać, czy to się opłaca, jeśli tak to za ile, robiłam porządki w szafie i w sumie jak teraz na nią patrzę to zdecydowanie nietrafiony zakup, podoba mi się, ale jest niewygodna do noszenia - jeśli to uważasz za reklamę... No i raczej sprzedaż na szafie odpada:) nie jestem nawet zweryfikowana, nic tutaj nie sprzedaję.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Długa sukienka, jakie dodatki