Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.035
Ostrzeżenia: 1/5

Bardzo proszę o opinię najlepiej użytkowniczki, które nabyły na znanym portalu sprzedażowym takie sukienki. Komentarze na temat sprzedającego są różne, cudów jeśli chodzi o jakość się nie spodziewam, zwłaszcza za tę cenę, jednak nie chciałabym, żeby wyglądały jak zwykłe szmaty. Czy któraś z Was kochane zamawiała takie sukienki i może powiedzieć jak one naprawdę wyglądają? Jak się układają, jak leżą? Bardzo proszę o opinie :)

Mnie ciekawi ta pierwsza, bo też je ostatnio oglądałam, ale właśnie nie wiem czy warto te parę złotych wyrzucać.

Wiesz jaki jest skład materiału?
Jeśli bawełna z poliestrem to sukienka zmechaci się przy pierwszym praniu

zweryfikowana
Posty: 1.035
Ostrzeżenia: 1/5

No właśnie też się zastanawiam... bo cena jest bardzo niska, chętnie bym ja zakupiła, ale boje się, że nie będzie się nadawała do włożenia...
Tak, bawełna i poliester... wiem, że taka sukienka może przetrzymać kilka prań max. jednak bardziej interesuje mnie jak wyglada na żywo nowa, jak się pierwszy raz ją włoży, bo za te pieniądze to nie oczekuje, że posłuży mi nie wiadomo ile. ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-20 15:52 przez mroczus1890.

Tę pierwszą kupuję niedługo, ale zanim to zrobię to może ktoś ma ją i wypowie się jak z jakością (ta na pewno nie będzie wysoka) oraz czy sukienka wygląda w kroju jak na zdjęciu?

Mnie wkurza, że ten sprzedawca wstawia nieprawdziwe fotki. Chodzi mi o to drugie foto, gdzie są pokazane zupełnie dwie inne sukienki. Ja wiem, że to niby ma przyciągnąć, ale nie lubię takiego zmylenia.

Ta po lewej to jest taki zwyklak z zupełnie innym materiałem, niż ta po prawej stronie. Już nie mówiąc o kroju. Właśnie dlatego chyba znajdę tę drugą sukienkę, bo będę przynajmniej pewna zakupu. (Już je widziałam i choć są droższe, to można w nich wyjść)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-20 16:01 przez AlladynM.

zweryfikowana
Posty: 1.035
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
AlladynM
Mnie wkurza, że ten sprzedawca wstawia nieprawdziwe fotki. Chodzi mi o to drugie foto, gdzie są pokazane zupełnie dwie inne sukienki. Ja wiem, że to niby ma przyciągnąć, ale nie lubię takie zmylenia.

Ta po lewej to jest taki zwyklak z zupełnie innym materiałem, niż ta po prawej stronie. Już nie mówiąc o kroju. Właśnie dlatego chyba znajdę tę drugą sukienkę, bo będę przynajmniej pewna zakupu. (Już je widziałam i choć są droższe, to można w nich wyjść)

A możesz podzielić się gdzie ją widziałaś? Gdzieś tez w internecie? :)

Cytat
mroczus1890
Cytat
AlladynM
Mnie wkurza, że ten sprzedawca wstawia nieprawdziwe fotki. Chodzi mi o to drugie foto, gdzie są pokazane zupełnie dwie inne sukienki. Ja wiem, że to niby ma przyciągnąć, ale nie lubię takie zmylenia.

Ta po lewej to jest taki zwyklak z zupełnie innym materiałem, niż ta po prawej stronie. Już nie mówiąc o kroju. Właśnie dlatego chyba znajdę tę drugą sukienkę, bo będę przynajmniej pewna zakupu. (Już je widziałam i choć są droższe, to można w nich wyjść)

A możesz podzielić się gdzie ją widziałaś? Gdzieś tez w internecie? :)

Tę po prawej stronie na all. Są dosyć popularne, wstawione są real fotki, kiedys nawet widziałam jedną dziewczynę na weselu w kolorze miętowym. Ta po lewej jest raczej na co dzień.

zweryfikowana
Posty: 1.035
Ostrzeżenia: 1/5

Dzięki, poszukam:) Ciekawa jeszcze jestem jak w rzeczywistości wyglada ta z głębokim dekoltem z siateczką... zdjęcia widać, że są bardzo naciagane...

Tej z siateczką bym nie zamówiła, bo po 1. nie podoba mi się, po 2. widać, że jakość jest mizerna, a po 3. jest mega krótka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Złota sukienka