Obecnie rozmawiamy o:

Ginekolog Rzeszów

gorący temat

Meble do sypialni

godzinę temu

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kręgle,kolacja,impreza ubiór

08 mar 2014 - 13:11:29

Witam,
dzisiaj spontanicznie został zorganizowany wypad na kręgle, kolację do eleganckiej restauracji oraz na imprezę.
Mam problem z ubiorem. Chciałabym ubrać sukienkę (prosta mała czarna+ czarne kryjące rajstopy i złote dodatki),ale z kolei na kręgle nie wypada. Tak mi się wydaje. Nie mam zbytnio nic ciekawego w szafie.
Czy macie jakieś propozycje?

W załączniku dodałam zdjęcie sukienki (to nie jestem ja na zdjęciu)



kręgle,kolacja,impreza ubiór

08 mar 2014 - 13:13:34

na kręgle w małej czarnej?

kręgle,kolacja,impreza ubiór

08 mar 2014 - 13:13:57

nie wypada? A to na kręgle obowiązuje jakiś specjalny strój? Ma ci być wygodnie, co kogo obchodzi co masz ubrane. Nawet jak ubierzesz szpilki to w kręgielni dostaniesz/wypożyczysz buty.

kręgle,kolacja,impreza ubiór

08 mar 2014 - 13:15:32

mała czarna na kolację ok...ale kręgle nie bardzo w takiej kiecy weź cos na przebranie

kręgle,kolacja,impreza ubiór

08 mar 2014 - 13:17:18

moze spodnica i bluzka ? a potem spodnice zamienisz na leginsy i git;p

kręgle,kolacja,impreza ubiór

08 mar 2014 - 13:21:11

Jakieś spodnie i do tego elegancka bluzka w małej czarnej może być Ci nie wygodnie grać w kręgle.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-08 13:21 przez silija.

kręgle,kolacja,impreza ubiór

08 mar 2014 - 13:28:31

zazdroszczę wypadu ;) Jeśli będzie Ci wygodnie to zakładaj.

kręgle,kolacja,impreza ubiór

08 mar 2014 - 14:03:54

jeśli chodzi o wygode, to nie przeszkadza mi to zbytnio w czym będę grała :). Chodzi głownie oto abym nie wyglądała trochę dziwnie, bo przecież większość osób chodzi ubrana na sportowo.

kręgle,kolacja,impreza ubiór

08 mar 2014 - 14:17:06

To zalezy czy bedziesz miała możliwośc się przebrać pomiędzy kręglami a kolacją i imprezą. Osobicie wolałabym iść eleganko na kręgle niż na sportowo na kolacje i impreze;p Ja ogólnie mam elegancki styl raczej nie chodzę na sportowo więc nie widze w tym nic złego, aby iść w sukience na kręgle. Jeśli byś się zle czuła ubierz jakies spodnie fajne w kórych mogłabys isc na impreze potem i elegancką bluzke np;p Jak nie to idz w sukience nie raz byłam elegancko na kręglach nikt sie krzywo nie patrzył. Jak masz możliwość przebrania się to wez sobie rzeczy do przebrania, a na kręgle ubierz sie luźniej:)

kręgle,kolacja,impreza ubiór

08 mar 2014 - 14:23:24

Wybierz coś takiego "pośrodku" - może spodnie + elegancka koszula, albo jakaś marynarka?

zweryfikowana
Posty: 1.302
Ostrzeżenia: 2/5

kręgle,kolacja,impreza ubiór

08 mar 2014 - 14:26:52

no ej wiadomo ze nie wypada...:/ przy kreglach sie schylasz i wypinasz.... a jak jej tylek wyjdzie na wierzch

kręgle,kolacja,impreza ubiór

08 mar 2014 - 14:30:33

na kregle w mini , jakos mi sie nie widzi taki pomysł heheh , moze spodnie rurki + jakas elegancka bluzka tybu koszulowa mgiełka i buciki na obcasie , na kreglach i tak trzeba przebierac :)

kręgle,kolacja,impreza ubiór

08 mar 2014 - 14:44:38

Moja sukienka jest dłuższa i chciałam do tego ubrać kryjące, czarne rajstopy :).

kręgle,kolacja,impreza ubiór

08 mar 2014 - 14:44:44

Lepiej wybierz jakieś eleganckie spodnie przy kręglach się człowiek schyla a w sukience to wiadomo, różnie się lubi podwijać :)

kręgle,kolacja,impreza ubiór

08 mar 2014 - 14:45:45

też prawda... A może białe rurki przed kostkę + koszula?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienka jeansowa H/N?