Obecnie rozmawiamy o:

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ankieta
które czółenka są hot?
Tylko zalogowane użytkowniczki mogą wziąć udział w tej ankiecie.
oddanych głosów: 31
1 1
 
3%
2 19
 
61%
3 5
 
16%
żadne, szukać innych 6
 
19%



Szukam klasycznych czarnych czółenek na słupku, obcasie ok 8-9cm, znalazłam 3 propozycje, które z nich kupić? dodam że w butach ryłko kwiatek jest odpinany i bym nosiła bez niego jakby co:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-18 23:59 przez szafiarka_.

zweryfikowana
Posty: 290
Ostrzeżenia: 1/5

trepy

Cytat
Bezprecedensowa20
trepy

wiem że pewnie dla Ciebie najlepsze by były na 14cm obcasie i 6cm platformie, aleja szukam butów do chodzenia cały dzień a nie do zrobienia kilku fotek na fejsa czy bloga, chce cos wygodnego zeby za 5 lat nie nabawić się halluksów które będzie miała za parę lat polowa nastolatek kalecząca teraz w chińskich szczudłach......

zweryfikowana
Posty: 1.349
Ostrzeżenia: 1/5

2 lub 3 :)
Zwykłe , proste, klasyczne.

Żadne. Ale jak już musisz z tych wybrać to nr 3.

wszystkie są not.

Cytat
Anita__91
wszystkie są not.

a możesz mi coś hot ze skory na słupku do 9cm obcas zaproponować?:) będę wdzięczna:)

Jeżeli maja byc one do chodzenia na codzien to taka wysokosc obcasa jak najbardziej , w wyższych noga szybko sie meczy i są nie wygodne na codzien ! Ja bym bardziej obstawiala te pierwsze dlatego ze obcas jest bardziej grubszy przez to są wygodniejsze , stabilne . . .

najpierw pytasz się o zdanie a jak widze że wszyscy którzy napisali o tych butach nie po twojej myśli ( że brzydkie, trepy albo że żadne ) to się plujesz, jak się pytasz o opinie to licz że będą różne a nie wszyscy będą pisać że ładne, praktyczne, klasyczne i same pozytywy :\

a jeśli chodzi o buty to wszystkie brzydkie, kojarzą mi się z takimi dla pani po 40 albo 50 jest dużo ładnych butów klasycznych na niewysokich obcasach i dużo ładniejszych od tych

Cytat
minta92
Jeżeli maja byc one do chodzenia na codzien to taka wysokosc obcasa jak najbardziej , w wyższych noga szybko sie meczy i są nie wygodne na codzien ! Ja bym bardziej obstawiala te pierwsze dlatego ze obcas jest bardziej grubszy przez to są wygodniejsze , stabilne . . .

no ja właśnie pod tym kątem szukam butów, wyrosłam z czasów kiedy człapałam w 13cm obcasach po naszych krawężnikach żeby być "hot" a takie szpile zostawiam na specjalne okazje:) a ze nic super modnego nie wyskakuje przy tej wysokości obcasa to muszę chyba wybierać z tego co jest:)
Cytat
klikklik
najpierw pytasz się o zdanie a jak widze że wszyscy którzy napisali o tych butach nie po twojej myśli ( że brzydkie, trepy albo że żadne ) to się plujesz, jak się pytasz o opinie to licz że będą różne a nie wszyscy będą pisać że ładne, praktyczne, klasyczne i same pozytywy :\

a jeśli chodzi o buty to wszystkie brzydkie, kojarzą mi się z takimi dla pani po 40 albo 50 jest dużo ładnych butów klasycznych na niewysokich obcasach i dużo ładniejszych od tych

wskaz mi fragment w którym się "pluję" jak to ujęłaś.....czekam zatem przynajmniej na kilka wybranych przez Ciebie propozycji, może to jestem taką ciapą że nie umiem więcej znaleźć.......liczę zatem że mi to udowodnisz......a jak będę miała dzięki Tobie super modne buty to oczywiście Ci publicznie podziękuję:)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-19 00:48 przez szafiarka_.

Cytat
Bezprecedensowa20
trepy

wiem że pewnie dla Ciebie najlepsze by były na 14cm obcasie i 6cm platformie, aleja szukam butów do chodzenia cały dzień a nie do zrobienia kilku fotek na fejsa czy bloga, chce cos wygodnego zeby za 5 lat nie nabawić się halluksów które będzie miała za parę lat polowa nastolatek kalecząca teraz w chińskich szczudłach......

Cytat
Anita__91
wszystkie są not.

a możesz mi coś hot ze skory na słupku do 9cm obcas zaproponować?:) będę wdzięczna:)

a chociażby te dwa wykazują twoje wieeelkie niezadowolenie że komuś się nie podobają no ale może faktycznie jesteś taką ciapą i nie zauważyłaś ;)

klikklik pierwsze to była niestety prawda, bo dla większości dziewczyn tu na szafie hot są tylko szpile na mega platformie, siedzę tu od kilku lat to wiem co lajkują i czym się zachwycają...... w drugim stwierdzeniu poprosiłam koleżankę o radę, wskaz mi konkretne slowo mowiace o moim "niezadowoleniu" w zwrocie "a możesz mi coś hot ze skory na słupku do 9cm obcas zaproponować?:) będę wdzięczna:) " bo jak dla mnie to jest prośba, chyba ktoś ma kłopot z czytaniem ze zrozumieniem......

Po drugie skoro tyle pomysłów na niskie modne buty masz to pochwal się chociaż jedną, no pokaż "ciapie" jaki masz świetny gust:)
A nie no sorry, zapomniałam że zawsze najwięcej do udzielenia się na forum maja osoby niezweryfikowane, które nie maja nawet możliwości zagłosowania w tej ankiecie...Tylko poprosić je żeby pokazały swój świetny styl skoro tak sie zawsze chwalą to wtedy już ich nie ma.....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-19 01:40 przez szafiarka_.

3 - dobra marka, obcas wyglada na stabilny, zgrabny czubek i sa ponadczasowe

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dzianinowa ramoneska którą wybrać?