Obecnie rozmawiamy o:

atrakcyjne przedszkole

gorący temat

free spin za rejestracje

46 minut temu

srebrna biżuteria

godzinę temu

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

e-papieros

dzisiaj o 10:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sukienki studniówkowe 2014

07 sty 2014 - 20:27:16

Cześć wszyskim :)
18 stycznia mam studniówkę. Studniówka trwa dwa dni (sobota od 19 do rana i niedziela od 13 do 19+after party w jakimś tam lokalu - wiem, dziwne zwyczaje ale tak już jest w moim mieście :D). Tak więc mam dwie sukienki i mam problem z doborem dodatków. Pierwsza sukienka ( niestety nie mam zdjęcia, postaram się zrobić i dodać) jest złoto-czarna. Ma długi rękaw, dekolt z tyłu, jest troche przed kolano a po bokach w talii ma czarne siatkowe wstawki, natomiast cała jest złota, "cekinowa" jednak są to matowe cekiny ( kupiona w River Island) i tu pojawia się moje pytanie, czy do tak strojnej sukienki ( mimo, że nie błyszczącej) potrzebne sa jakieś dodatki? Myślałam jedynie o czymś na szyję w stylu jakiegos naszyjnika, "kolii" z czarnymi kamieniami. Czy to nie byłaby przesada?
Natomiast na drugi dzień sukienkę mam taką jak na zdjęciu, kupiona już jakiś czas temu i nie nie kierowałam się tym, że taką miała Maff :P i tez nie wiem czy wrzucać coś na szyję czy juz dać spokój?
Bardzo dziękuje za wszystkie odpowiedzi :)



Sukienki studniówkowe 2014

07 sty 2014 - 20:30:50

Do tej drugiej zdecydowanie jakiś łańcuszek, bo ten dekolt wygląda trochę łyso. Z pierwszą ciężko stwierdzić jak się nie widzi sukienki ;)

Sukienki studniówkowe 2014

07 sty 2014 - 20:32:40

podoba mi sie ta sukienka :)

Sukienki studniówkowe 2014

07 sty 2014 - 20:38:49

Sukienka na wieczór wygląda mniej więcej tak, jednak zdjęcie nie w pełni oddaje jej faktyczny wygląd :P w rzeczywistości nie błyszczy się aż tak, myślę że to wina światła, a na studniówce światło będzie słabe :P więc z całą pewnością nie będę wyglądać jak choinka :) plecy ma wycięte.



Sukienki studniówkowe 2014

07 sty 2014 - 20:39:47

Ja kupiłam sobie taką ;)
i też zupełnie nie wiem co do niej dobrać ;(
co do 1 sukienki nie zakładałabym kolii.. jak już to jakąś czarną bransoletkę. A do drugiej myślę że delikatny łańcuszek ;)



Sukienki studniówkowe 2014

07 sty 2014 - 20:42:10

Do tej złotej ewentualnie jakieś kolczyki ;) Mam prawie identyczną z RI, tylko czarną ze srebrnym brokatem, ale zasada ta sama i myślę, że nie pasuje do niej zbyt wiele dodatków.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ma ktoś tę torbę ?