Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Torebka z niespodzianką...

05 sty 2014 - 14:42:47

Chciałam podzielić się z Wami moją historią kupna torebki na portalu All... a tym samym też jestem ciekawa Waszych opinii. Kupno torebki długo mi zajęło, najpierw przeglądanie setek ofert, wybieranie, aż w końcu z 2 wybrałam jedną. Pierwsza sprawa, na którą dałam się nabrać to dwa różne czasy wysyłki. Tam gdzie jest zawsze informacja o cenach wysyłki itp. było podane przybliżony czas wysyłki do 11 dni. Niestety nie zauważyłam, że na aukcji w innym miejscu było informacje o wysyłce zza granicy i oczekiwaniu od 10 do 25 dni roboczych... Jak dla mnie długo strasznie, ale cóż mój błąd i musiałam cierpliwie czekać. Modliłam się, żeby w ogóle doszła, bo komentarze zaczęły pojawiać się, że ludzie czekają po 1,2 miesiące i nic. Mi torebka przyszła jakoś w 26-27 dniu. Na aukcji na zdjęciach widziałam, że ma na dole jakiś wytłoczony napis, ale nie było o nim informacji i nie było widoczne na zdjęciach co tam jest napisane. Jakoś to przeoczyłam. A to był kolejny błąd, ponieważ na torebce jest wytłoczony napis "Mercedes Benz" ;/ kurczę pomyślałam, że wiocha z takim chodzić. No, ale z drugiej strony torebka poza tym jest w miarę spoko. Bawienie się w zwroty, tym bardziej, że wcześniej już 20 zł kosztowała mnie wysyłka nie było dla mnie też zbyt satysfakcjonujące. Pierwsze co mi przyszło do głowy to, że będę ją nosić tyłem, tak że napis będzie niewidoczny. Trochę uciążliwe będzie takie pilnowanie się odpowiedniego noszenia torebki, ale cóż może ponoszę ją chociaż kilka miesięcy i zmienię. Tak humorystycznie podchodząc do tematu to śmieję się wśród znajomych, że teraz po prostu muszę kupić sobie Mercedesa i mówić, że torebka była gratis ;)

A tak serio co o niej sądzicie ? Uważacie, że ten napis to straszny obciach ? Nosiłybyście ?



Torebka z niespodzianką...

05 sty 2014 - 14:48:14

ja na pewno nie zwrocilabym uwagi na taki napis u kogos na torebce. ale jakbym sama miala nosic to pewnie by mi przeszkadzal

Torebka z niespodzianką...

05 sty 2014 - 14:48:48

pewnie jakiś gratis dla babeczek to auta hehe:) masakra ale ludzie są żałośni... A torebka sama w sobie ładna, ja niezwróciał bym uwagi co tam jest napisane jakbym mijała Cię na ulicy:)

Torebka z niespodzianką...

05 sty 2014 - 14:49:41

no nie wiem, chyba też bym odwracała torebkę, napisem do środka

Torebka z niespodzianką...

05 sty 2014 - 14:52:04

o matko myślałam że to gorzej wygląda, a tak to spoko ja bym na to nie zwracała uwagi

Torebka z niespodzianką...

05 sty 2014 - 14:56:04

dzięki za opinie :) no właśnie grunt, że nie jest jakiś złoty czy srebrny, że się wtapia w miarę.

Torebka z niespodzianką...

05 sty 2014 - 14:59:03

weź coś tam przyczep, czarne ćwieki albo nawt złotę:) już z dwojga złego lepiej tak:P

zweryfikowana
Posty: 4.117
Ostrzeżenia: 1/5

Torebka z niespodzianką...

05 sty 2014 - 14:59:08

Cytat
PastwaLosu
pewnie jakiś gratis dla babeczek to auta hehe:) masakra ale ludzie są żałośni... A torebka sama w sobie ładna, ja niezwróciał bym uwagi co tam jest napisane jakbym mijała Cię na ulicy:)

Torebka z niespodzianką...

05 sty 2014 - 14:59:57

dla wielu osób takie logo jest pożądane wręcz więc przestań wymyślać i normalnie ją noś ( większym obciachem jest dla mnie kobieta z torebką i napisem hello kitty )....

Torebka z niespodzianką...

05 sty 2014 - 15:05:20

kurczę,mercedes benz kojarzy mi się z autobusami :D

Torebka z niespodzianką...

05 sty 2014 - 15:05:29

Ładna torebka ja ci bardzo przeszkadza ten napis to sobie coś naszyj

Torebka z niespodzianką...

05 sty 2014 - 15:06:01

Nawet jakby napis był bardziej widoczny bym się nie przejmowała.
W ogóle na zdjęciach nie było widać napisu? Ani troszkę?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-05 15:09 przez wzbudzamzaufanie.

Torebka z niespodzianką...

05 sty 2014 - 15:09:28

a ile kosztowała ta torebka?

Torebka z niespodzianką...

05 sty 2014 - 15:14:10

bo napewno byl gratisem lub dodatkiem do czegos,nigdzie nie sprzedaja torebek z napisami audi bmw i mercedes,ja bym czula sie niekompfortowo wrecz zle haha jak dlugopisy z nazwa banku czy apteki mozna przezyc tak na torebce,to tak samo nosic lniana na zakupy z haslem lidl i traktowac jak torebke^^ czulabym sie oszukana czekajac miesiac i pewnie troszke placac za gratis;p haha

Torebka z niespodzianką...

05 sty 2014 - 15:19:21

Każdy pewien "Dostałą w gratisie"... Niekoniecznie! :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sztyblety