Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

rajstopy jak zakolanówki -wulgarne?

04 paź 2013 - 15:47:21

nie uwazacie ze wyglądają one dosć wyzywajaco i wulgarnie ? nie potrafie sie jakos do nich przekonac i nie wiem czy bym wyszla w takich .



rajstopy jak zakolanówki -wulgarne?

04 paź 2013 - 15:53:34

wyglądają zwyczajnie tandetnie. dla takich gimnazjalno-licealnych laluni, których motto to: SWAG, YOLO, a najwikęsze wzory - "blogerki" i zmiana stylu co miesiąc :) piszę to z obserwacji siostry, poważnie. Brakuje tylko parki, koniecznie ze skórzanymi rękawami, torby z ćwiekami, czapki z nadrukiem typu 'gunwo' oraz szortów i dołączysz do armii nastoletnich klonów.

rajstopy jak zakolanówki -wulgarne?

04 paź 2013 - 16:00:14

Noszę takie jak te 2 tylko z takim a'la czarnym paskiem. I nie uważam aby to było wulgarne,chyba,że są noszone tak jak to opisała koleżanka wyżej.

rajstopy jak zakolanówki -wulgarne?

04 paź 2013 - 16:05:12

Pierwsze są bardzo fajne, nie widzę w nich nic wulgarnego, ani tym bardziej gimbusiarskiego :)

rajstopy jak zakolanówki -wulgarne?

04 paź 2013 - 16:10:25

1 sa fajne, moja znajoma miła takie i wyglądały na niej super.

niezweryfikowana
Posty: 204
Ostrzeżenia: 1/5

rajstopy jak zakolanówki -wulgarne?

04 paź 2013 - 16:12:58

Widziałam kiedyś dziewczyne w takich rajstopach jak nr 1 tylko z tyłu były kokardki. Jak dla mnie i dla moich znajomych wygladała jak dziwka...

rajstopy jak zakolanówki -wulgarne?

04 paź 2013 - 16:15:05

Mam te 1 i noszę je tylko na imprezy. Na codzienne wyjścia uważam że są zbyt wyzywajace.

rajstopy jak zakolanówki -wulgarne?

04 paź 2013 - 16:20:56

No one są niby modne od 3 lat. Ja je tylko rok temu założyłam na sylwka.
Spoko, niektóre dziewczyny ładnie w nich wyglądają na imprezach, zależy od ubioru. Niektóre wyglądają jak .....

A dziś w galerii widziałam mamuśkę, lat ponad 30, sporawa nadwaga, z synkiem 5 letnim. Miała te rajstopy i czarna krótką spódniczkę. No wyglądało to ŹLE :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-04 16:22 przez kara2606.

rajstopy jak zakolanówki -wulgarne?

04 paź 2013 - 16:21:40

Cytat
talusiaa
Widziałam kiedyś dziewczyne w takich rajstopach jak nr 1 tylko z tyłu były kokardki. Jak dla mnie i dla moich znajomych wygladała jak dziwka...

A wy byliście w workach pokutnych i odprawialiście modły w kościele?
Mogło to wyglądać ewentualnie tandetnie jak było źle zestawione. Ale po samych rajstopach nie można nazwać kogoś *****, no proszę Cię....
Poza tym takie rajstopy fajnie wyglądają do balerinek i spódniczek ołówkowych nawet na co dzień. Trzeba się tylko umieć ubrać z klasą. No i najlepiej, żeby były bez tych pierduśnic z tyłu typu kokardki etc.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-04 16:23 przez Unique_thing.

niezweryfikowana
Posty: 204
Ostrzeżenia: 1/5

rajstopy jak zakolanówki -wulgarne?

04 paź 2013 - 16:29:23

Cytat
Unique_thing
Cytat
talusiaa
Widziałam kiedyś dziewczyne w takich rajstopach jak nr 1 tylko z tyłu były kokardki. Jak dla mnie i dla moich znajomych wygladała jak dziwka...

A wy byliście w workach pokutnych i odprawialiście modły w kościele?
Mogło to wyglądać ewentualnie tandetnie jak było źle zestawione. Ale po samych rajstopach nie można nazwać kogoś *****, no proszę Cię....
Poza tym takie rajstopy fajnie wyglądają do balerinek i spódniczek ołówkowych nawet na co dzień. Trzeba się tylko umieć ubrać z klasą. No i najlepiej, żeby były bez tych pierduśnic z tyłu typu kokardki etc.

Tak byłam w worku pokutnym...
Nie nazwałam nikogo dziwka tylko napisałam ze WYGLĄDAŁA JAK .. napisąłaś ze do balerinek i ołówkowej pasują i tak zgadzam sie z tym ale ona miała wysokie szpilki i spodniczke mini co ledwo d...załoniła więc nie mów mi tu o jakis modłach w kościele



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-04 16:29 przez talusiaa.

rajstopy jak zakolanówki -wulgarne?

04 paź 2013 - 16:31:56

Cytat
talusiaa
Cytat
Unique_thing
Cytat
talusiaa
Widziałam kiedyś dziewczyne w takich rajstopach jak nr 1 tylko z tyłu były kokardki. Jak dla mnie i dla moich znajomych wygladała jak dziwka...

A wy byliście w workach pokutnych i odprawialiście modły w kościele?
Mogło to wyglądać ewentualnie tandetnie jak było źle zestawione. Ale po samych rajstopach nie można nazwać kogoś *****, no proszę Cię....
Poza tym takie rajstopy fajnie wyglądają do balerinek i spódniczek ołówkowych nawet na co dzień. Trzeba się tylko umieć ubrać z klasą. No i najlepiej, żeby były bez tych pierduśnic z tyłu typu kokardki etc.

Tak byłam w worku pokutnym...
Nie nazwałam nikogo dziwka tylko napisałam ze WYGLĄDAŁA JAK .. napisąłaś ze do balerinek i ołówkowej pasują i tak zgadzam sie z tym ale ona miała wysokie szpilki i spodniczke mini co ledwo d...załoniła więc nie mów mi tu o jakis modłach w kościele


Trzeba było ująć to w pierwszym poście. Jak wspomniałam same rajstopy nie wyglądają wulgarnie, jedynie ich zestawienie może takie być.

rajstopy jak zakolanówki -wulgarne?

04 paź 2013 - 16:33:39

Cytat
kolimoli
wyglądają zwyczajnie tandetnie. dla takich gimnazjalno-licealnych laluni, których motto to: SWAG, YOLO, a najwikęsze wzory - "blogerki" i zmiana stylu co miesiąc :) piszę to z obserwacji siostry, poważnie. Brakuje tylko parki, koniecznie ze skórzanymi rękawami, torby z ćwiekami, czapki z nadrukiem typu 'gunwo' oraz szortów i dołączysz do armii nastoletnich klonów.

nie zgadzam sie z Tobą, ja czasy nastoletnie mam za sobą a mimo to zdarzy mi się założyć takie rajstopy- oczywiście nie na obiad u babci czy na plac zabaw z dzieckiem, trzeba mieć wyczucie. Ale wieczorem do klubu, na imprezkę ze swoim facetem jak najbardziej. I o dziwo jakoś nie zauważyłam żeby pol miasta w takowych chodziło......I nie mam ani parki, ani shopper bag ani płaszcza ze skórzanymi rękawami, i nie wymieniam co miesiąc całej garderoby. Jak byś chciała wiedzieć to "szał" na te rajstopy był ze dwa lata temu, teraz wcale nie są takie "na topie' jak twierdzisz, ale ja na to nie patrzę bo ogólnie uwielbiam ciekawe rajtki, mam fajne długie nogi i lubię je eksponować, a w swojej szafie mam dużo większą kolekcję "nietypowych" rajstop, kto chce to zapraszam do oglądania. I wcale nie muszą prezentować się wulgarnie, bo to w dużej mierze zależny od doboru pozostałych elementów garderoby, poniżej wklejam kilka przykładów

rajstopy jak zakolanówki -wulgarne?

04 paź 2013 - 16:37:18

Lipnie to wygląda.

rajstopy jak zakolanówki -wulgarne?

04 paź 2013 - 16:44:53

Cytat
szafiarka_
Cytat
kolimoli
wyglądają zwyczajnie tandetnie. dla takich gimnazjalno-licealnych laluni, których motto to: SWAG, YOLO, a najwikęsze wzory - "blogerki" i zmiana stylu co miesiąc :) piszę to z obserwacji siostry, poważnie. Brakuje tylko parki, koniecznie ze skórzanymi rękawami, torby z ćwiekami, czapki z nadrukiem typu 'gunwo' oraz szortów i dołączysz do armii nastoletnich klonów.

nie zgadzam sie z Tobą, ja czasy nastoletnie mam za sobą a mimo to zdarzy mi się założyć takie rajstopy- oczywiście nie na obiad u babci czy na plac zabaw z dzieckiem, trzeba mieć wyczucie. Ale wieczorem do klubu, na imprezkę ze swoim facetem jak najbardziej. I o dziwo jakoś nie zauważyłam żeby pol miasta w takowych chodziło......I nie mam ani parki, ani shopper bag ani płaszcza ze skórzanymi rękawami, i nie wymieniam co miesiąc całej garderoby. Jak byś chciała wiedzieć to "szał" na te rajstopy był ze dwa lata temu, teraz wcale nie są takie "na topie' jak twierdzisz, ale ja na to nie patrzę bo ogólnie uwielbiam ciekawe rajtki, mam fajne długie nogi i lubię je eksponować, a w swojej szafie mam dużo większą kolekcję "nietypowych" rajstop, kto chce to zapraszam do oglądania. I wcale nie muszą prezentować się wulgarnie, bo to w dużej mierze zależny od doboru pozostałych elementów garderoby, poniżej wklejam kilka przykładów

Jakoś mnie nie przekonałaś;) Moim zdaniem to wygląda tandetnie i tyle.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Spójrzcie co znalazłam