Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny udalo mi sie juz skompletowac sukienke i buciki ( buty sa w odcieniu dolnej warstwy sukienki tylko te zdjecia nie oddaja tego do konca).

Jednak nadal mam dylemat co do biżuterii jak i kopertówki.

czy bedzie pasowalo jak polacze perly ze zlotem?

i do tego zlota kopertówka czy moze jakas beż/nude?

Wesele juz w sobote a ja nie do końca jeszcze z wszystkim sie uporałam.

Pomóżcie!

rozpuszczone blond loki czy lepiej jakis koczek?

zwykla prosta czarna ramoneska bedzie pasowala do tego? bo musze cos zalozyc do kosciola.
a żakiet nie wyglada najlepiej.

Troche jest tych pytan ale sama nie moge sobie poradzic :D





Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-25 14:38 przez olaaa78.

perły własnie chyba jak najbardziej :) ale ze złotą kopertówką może to wyglądać trochę mdło.. aczkolwiek nie mam pomysłu na inny kolor :D co do fryzury to kok zdecydowanie do takiego kroju :)

Będziesz strasznie monochromatyczna. Może szmaragdowa zieleń do tego?

włosy rozpuszczone, a co do biżuterii nie mam pojęcia, sama miałabym problem

zgadzam się z alicja70,a może coś z czerwienią plus złoto, w tedy to ładnie przełamiesz, podeszwa w butach jest czerwona wiec może to razem całkiem ok wyglądać, a jeśli jesteś blondynką to do tego czerwona szminka lub błyszczyk i będzie cacy;P a ramoneska powinna być ok, będzie bardziej na rockowo;)Miłej zabawy;)

Moze ktos jeszcze cos dorzuci od siebie?:)

Kenza miała buty w kolorze fuksji, więc może takie dodatki?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-25 15:21 przez malaa2009.

zweryfikowana
Posty: 821
Ostrzeżenia: 1/5

Jakoś mi te buty nie pasują... Wszystko się zlewa

zdecydowanie zrob takiego luznego koka z boku na dole, w zadnym wypadku rozpuszczone bo to sukienka ma przyciagac uwagę :) rozpuszczone zepsuja urok kiecki ;p

jasny zakiet bez, zloty lub bialy,albo plaszcz. torebka w kolorach (do wyboru) nude, beż , złota czy biała, przy tak dużym dekoldzie napewno przydałby się jakiś łańcuszek/ kolia

Piękna sukienka ;)

Czarna ramoneska nie pasuje .
Sukienka ładna i buty pasują kolorystycznie , tylko ja bym nie założyła tak letniej sukienki pod koniec września .. Będziesz zakładała do niej rajstopy ???
Co do dodatków to złota , nude kopertówka pasuje , ja bym już nie wprowadzała nowego koloru . Włosy upięte ,żeby wyeksponować dekolt i plecy .
Dałabym tylko delikatną złotą biżuterię . Perły nie pasują mi do tych butów ;/ Jakbyś zmieniła buty na delikatne czółenka w kolorze nude to wtedy jak najbardziej .
Sukienka jest bardzo seksowna , więc już nie dawałabym nie wiadomo jakiej ilości biżuterii ,żeby nie wyglądało to wulgarnie i tanio ;/
Makijaż zrobiłabym delikatny , podkreślone czerwone usta i rozświetlona cera .

Łancuszek czy jakikolwiek naszyjnik odpada wedlug mnie za duzo by tego wszystkiego bylo poza tym glupio wyglada , jasny żakiet tez wyglada szczerze " do kitu" , nawet plaszcz beż/nude calkowicie sie zlewa co na prawde fajnie nie wyglada.
Buty kolorowe tez odpadaja, ubralabym takie ale gdyby byla to inna okazja buty i sukienka zostaja na pewno bez zmian torebke jednak wybralam zlota.
Pozostaje kwestia marynarki / ramoneski uczesania i biżuteri jednak wydaje mi sie ze tylko bransoletki zaloze i male delikatne perelki kolczyki.Rajstopy mam takie ze nie widac ze w ogole je mam, mama mowi mi ze bez rajstop na wesele to "nie elegancko" .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-25 16:53 przez olaaa78.

Cytat
olaaa78
Łancuszek czy jakikolwiek naszyjnik odpada wedlug mnie za duzo by tego wszystkiego bylo poza tym glupio wyglada , jasny żakiet tez wyglada szczerze " do kitu" , nawet plaszcz beż/nude calkowicie sie zlewa co na prawde fajnie nie wyglada.
Buty kolorowe tez odpadaja, ubralabym takie ale gdyby byla to inna okazja buty i sukienka zostaja na pewno bez zmian torebke jednak wybralam zlota.
Pozostaje kwestia marynarki / ramoneski uczesania i biżuteri jednak wydaje mi sie ze tylko bransoletki zaloze i male delikatne perelki kolczyki.Rajstopy mam takie ze nie widac ze w ogole je mam, mama mowi mi ze bez rajstop na wesele to "nie elegancko" .


To załóż jakiś klasyczny płaszcz , przecież to tylko do Kościoła , albo/i biały żakiet .. innej opcji tu nie widzę .
Nie elegancko bez rajstop - bez przesady :D Ja bym do tak letniej sukienki nie założyła rajstop , ale inna kwestia to taka ,że jest już zimno ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

futrzana h?n?