Obecnie rozmawiamy o:

atrakcyjne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

23 minut temu

elektryka sklep

29 minut temu

wakacje last minute

44 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dziewczyna z allegro

30 sie 2013 - 07:38:53

Witajcie dziewczyny ;) chciałabym was o coś zapytać

22 sierpnia pewna allegrowiczka kupiła przez ,,kup teraz" ode mnie zegarek. Jednak do dnia dzisiejszego nie odpisała na moją wiadomość ani nie przelała pieniążków a minął już tydzień od kupna przedmiotu. Kiedy mogłabym wystawić ponownie przedmiot na allegro ? Nie mogę znaleźć odpowiedzi w regulaminie allegro. Zależy mi na czasie, a chodzi tutaj o 600zł także o sporą kwotę...

dziewczyna z allegro

30 sie 2013 - 07:43:46

Po 7 dniach,wszystko jest opisane w regulaminie All.

dziewczyna z allegro

30 sie 2013 - 07:49:11

ok dziękuje

dziewczyna z allegro

30 sie 2013 - 07:50:54

Wyślij jej przypomnienie, a po 4 dniach wystąp o zwrot prowizji.

dziewczyna z allegro

30 sie 2013 - 07:51:44

tylko nie zapomnij wystapic w takim przypadku o zwrot prowizji bo jednak byla to duża kwota.. no chyba że dziewczyna sie odezwie i uiści wpłate

dziewczyna z allegro

30 sie 2013 - 07:59:10

Cytat
catabilly22
Wyślij jej przypomnienie, a po 4 dniach wystąp o zwrot prowizji.
Regulamin All mówi co innego. Autorko,wlasciwie to nie minęło 7 dni, tylko 6. Napisz do niej ostatecznego e maila a w następnym tygodniu wystąp o zwrot. jestem_modna-polecam czytanie ze zrozumiem, Autorka chce się ubiegać o zwrot,pyta się tylko kiedy może .

dziewczyna z allegro

30 sie 2013 - 08:02:38

Cytat
keyy
Cytat
catabilly22
Wyślij jej przypomnienie, a po 4 dniach wystąp o zwrot prowizji.
Regulamin All mówi co innego. Autorko,wlasciwie to nie minęło 7 dni, tylko 6. Napisz do niej ostatecznego e maila a w następnym tygodniu wystąp o zwrot. jestem_modna-polecam czytanie ze zrozumiem, Autorka chce się ubiegać o zwrot,pyta się tylko kiedy może .


no wlasnie czytaj ze zrozumieniem - nie pisze ze chce wystapic o zwrot prowizji jak zanznaczylas w odpowiedzi na moj post - ale pyta kiedy moze ponownie wystawic zegarek ;D haha..


sama poucza a nie umie czytac ze zrozumieniem - dobra jestes... haha ;D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-30 08:03 przez jestem_modna.

dziewczyna z allegro

30 sie 2013 - 08:10:19

O ja,przepraszam. Nie wiem czemu mi się uroiło,że o prowizję chodzi. o.O



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-30 08:11 przez keyy.

dziewczyna z allegro

30 sie 2013 - 08:12:48

dziewczyna codziennie loguje się na allegro :) posiada negatywny komentarz od allegrowicza, że kupuje i długo zwleka z zapłatą... poczekam do przyszłego tygodnia i wtedy będę ubiegać się o zwrot prowizji :)
dziękuje za odpowiedzi :)

zweryfikowana
Posty: 1.443
Ostrzeżenia: 1/5

dziewczyna z allegro

30 sie 2013 - 08:30:10

Możesz wysłać przypomnienie i poczekać jeszcze kilka dni. Potem możesz wystąpić o zwrot prowizji. Standardowo na wpłatę czeka się 7 dni roboczych.

dziewczyna z allegro

30 sie 2013 - 08:38:18

Zobacz kiedy ostatni raz się logowała bo może właśnie 22 sierpnia, może jest na urlopie ? jeśli się loguje możesz wysłać jej upomnienie, tak jak wyżej ktoś napisał i najważniejsza ta prowizja.

dziewczyna z allegro

30 sie 2013 - 08:41:22

ja miałam kiedyś podobną sytuację, jak Ci na czasie zależy zgłoś na all już jutro wieczorem, bo puki co sprawa jest w toku, all ją też będzie motywowało żeby zapłaciła.
Dobrze b było żebyś w wystawieniem poczekała na zakończenie tej sprawy przez all bo może ona wpłaci te pieniądze tylko z opóźnieniem i jeśli sprzedasz innej osobie ten zegarek to wtedy ty nie dotrzymasz warunków umowy kupna/sprzedaży i to ty dostaniesz ostrzeżenie od allegro.

Także tak czy siak sprawa się troszeczkę odwlecze, bo dziewczyna będzie miała 7 dni na złożenie na all wyjaśnień, plus czas na działania all, także 2 tygodnie może się to przeciągnąć.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-30 08:44 przez coma_come.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sweterki... pomocy!!!