Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Desmoxan opinie

14.01 o 21:11

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Slimtox opinie

29.01 o 13:58

Aktywne użytkowniczki

odwieczny problem z weselami...;) ale sukienka już jest, teraz mam problem z dodatkami do niej ...
sukienkę kupiłam przez internet, na zdjęciu jest nieco dłuższa, ale ją skróciłam i teraz jest sporo przed kolano, nie jestem zbyt wysoka i jakoś dziwnie się czułam w takiej długości za kolano...
zastanawiam się teraz nad dodatkami, jakiś naszyjnik, czy może lepiej jakieś efektowne kolczyki ? co myślicie ?
z fryzurą nie zamierzam chyba szaleć i planuję je tylko delikatnie pofalować...czy może jednaj lepiej jakieś upięcie ?



ja bym upięła włosy i wyeksponowała dekolt, ooooooo tak

bardzo ładna sukienka , moze jakis duzy nasyzjnik i delikatnie spięte wlosy ? ;)

Piękna sukienka serce Ja upięłabym włoski i dodała jakieś fajne kolczyki :)

Ja tak samo. Upięte włosy + kolczyki spore, jakieś takie strojniejsze :)

Stawiam na kolczyki

Pisałaś że jesteś nie wysoka, fryzurka w takim stylu optycznie sprawi, że będziesz wyższą. Nie będzie Ci też gorąco w te upały
ewentualnie możesz się pokusić o delikatny zegarek na rękę

masz już buty? ( mi by tu grały szpilki nude )
ps. jak skróciłaś sukienkę to nie widać Ci pupy gdy się schylisz?


(kliknijcie na zdjęcia kolczyków wtedy się pokażą)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-04 12:17 przez Brunetka00.

Moim zdaniem cos na szyję skoro to jest taka gorsetowa, bez ramiaczek :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 3.423

Śliczna sukienka ;) Ja bym spięła włosy w kok-"nieład" i dopasowała naszyjnik :) Nie wiem czy masz już buty, ale dopasowałabym jakieś jasne, może właśnie nude, żeby zestaw nie był za ciężki ;)

dziękuje za propozycje :)
ps. Brunetka00
sukienka jest skrócona na taką długość,że nic nie widać przy schylaniu, ma również pod spodem haleczkę, więc nie powinno mi nic widać... ;)

piękna sukienka:)) mogę wiedzieć gdzie ją kupiłaś? niedługo też będę szła na wesele a ta mi się bardzo podoba:) na Twoim miejscu postawiłabym na złote dodatki, jakieś większe kolczyki+bransoletka, a fryzura? rozpuszczone włosy-fale albo jakieś efektowne wiązanie



Na Twoim miejscu postawiła bym na jakiś elegancki naszyjnik pewnie najlepiej srebrny, do tego dłuższe kolczyki i upięte włosy. W ten sposób pokażesz ramiona i dekold. No chyba że wolisz być bardziej zakryta to wtedy postawiłabym na własnie loki .
Ja też mam problem z dodatkami do mojej sukienki, może w mój wątku ktoś też pomoże?

dziękuje za porady :)
sukienkę kupiłam nową na innym portalu V.... , ale obawiam się,że ciężko będzie zdobyć ją ponownie, przeglądam ten portal codziennie i jeszcze nigdy na nią nie trafiłam ponownie...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

H/n ?