Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Marynarka - pomocy!

11 cze 2013 - 13:34:52

Witam ponownie, wczoraj mi pomogłyscie ze spodniami, więc dzisiaj śpieszę z kolejną rzeczą do oceny - czy pasuje mi ta marynarka?
Dodam jeszcze ze to na zdjęciach to nie stylizacja, więc broń borze* (;P) nie komentujcie zestawu kolorystycznego ani mojej (o zgrozo!) fryzury, albowiem zdjęcia robione były na szybko ;)

Aa no i po raz kolejny uprasza się o niekomentowanie mankamentów mojej figury, zdaje sobie sprawę, że znacznie odbiegam od obowiązującego kanonu sylwetki, więc błagam, darujcie! I tak to, co najczęściej słyszę to nie są komplementy :P
a o to focie:


*zabieg celowy, albowiem nie lubię odnosić się do siły wyzszej,gdyż wywołuje to zbyt wiele kontrowersji. Dlatego "bór" jest całkiem spoko zamiennikiem.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-11 15:27 przez Aliszja_k.

Marynarka - pomocy!

11 cze 2013 - 13:50:34

myślę, że jest na Ciebie trochę za duża, jesteś przy kości i powinnaś mieć coś, co by podkreśliło talię, ale kolor ładny :) Może oddaj do krawcowej, żeby zwęziła ją w talii?

Marynarka - pomocy!

11 cze 2013 - 13:52:23

dobra długość, koleżanka wcześniej ma rację.

Marynarka - pomocy!

11 cze 2013 - 13:52:51

Cytat
Jednafiga
myślę, że jest na Ciebie trochę za duża, jesteś przy kości i powinnaś mieć coś, co by podkreśliło talię, ale kolor ładny :) Może oddaj do krawcowej, żeby zwęziła ją w talii?

za duża nie jest, ale własnie wydaje mi się, że powinna być bardziej taliowana

Marynarka - pomocy!

11 cze 2013 - 13:55:01

najbardziej podkreślają talię te na 1 guzik;) spróbuj też zapiąć tą tylko na jeden guzik, powinno Cię wysmuklić

zweryfikowana
Posty: 132
Ostrzeżenia: 1/5

Marynarka - pomocy!

11 cze 2013 - 13:55:12

PASUJE, BARDZO ŁADNIE;))

zweryfikowana
Posty: 821
Ostrzeżenia: 1/5

Marynarka - pomocy!

11 cze 2013 - 13:56:46

Tym razem not...Taka trochę babcina.

Marynarka - pomocy!

11 cze 2013 - 13:57:07

Wydaje mi się za duża, spróbuj zaszaleć z czymś bardziej dopasowanym :)

Marynarka - pomocy!

11 cze 2013 - 13:59:09

pasuje ci;]

Marynarka - pomocy!

11 cze 2013 - 14:02:23

Cytat
Aliszja_k
Cytat
Jednafiga
myślę, że jest na Ciebie trochę za duża, jesteś przy kości i powinnaś mieć coś, co by podkreśliło talię, ale kolor ładny :) Może oddaj do krawcowej, żeby zwęziła ją w talii?

za duża nie jest, ale własnie wydaje mi się, że powinna być bardziej taliowana

oddaj ją do krawcowej, żeby ją przerobiła, wtedy będziesz wyglądać w niej świetnie ;)

zweryfikowana
Posty: 1.809
Ostrzeżenia: 1/5

Marynarka - pomocy!

11 cze 2013 - 14:05:21

Wyżej mają rację. Jest na Ciebie trochę za duża.

Marynarka - pomocy!

11 cze 2013 - 14:08:10

Cytat
Jednafiga
oddaj ją do krawcowej, żeby ją przerobiła, wtedy będziesz wyglądać w niej świetnie ;)

ale martwi mnie to, że jak się ją zwęzi w talii, to się nie dopnę :/ dlatego tak mi ciężko kupic marynarkę taliowana, jak się dopina to lata w biuście i jest za duża w ramionach :/ a jak jest nie taliowana, to pogrubia :/

Marynarka - pomocy!

11 cze 2013 - 14:39:28

Cytat
Aliszja_k
Cytat
Jednafiga
oddaj ją do krawcowej, żeby ją przerobiła, wtedy będziesz wyglądać w niej świetnie ;)

ale martwi mnie to, że jak się ją zwęzi w talii, to się nie dopnę :/ dlatego tak mi ciężko kupic marynarkę taliowana, jak się dopina to lata w biuście i jest za duża w ramionach :/ a jak jest nie taliowana, to pogrubia :/
janigdy nie zapinam marynarek chyba że mają tylko jeden guzik w talii
dużo lepiej wyglądają marynarki rozpięte ;) też uważam że powinnaś stawiać na taliowane bez zapinania :)

Marynarka - pomocy!

11 cze 2013 - 14:42:01

może trochę zwęzić ją ;)

Marynarka - pomocy!

11 cze 2013 - 14:50:45

Cytat
Miika
najbardziej podkreślają talię te na 1 guzik;) spróbuj też zapiąć tą tylko na jeden guzik, powinno Cię wysmuklić
tez tak sadze! i tak od siebie kocham takich ludzi w sensie poczucia humoru :) tzn. zauwazylam, ze pulchniejsze(oczywiscie bez obrazy) osoby sa weselsze i maja swietne poczucie humoru :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Proszę o pomoc - sukienka na wesele