Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ZNANA BLOGERKA -!!

14 maj 2013 - 09:42:11

Cytat
klaudiii_6
Cyrk na kółkach ! :D

Proponuję wynająć detektywów NCIS :D

ja tam bym dzwoniła po foxa muldera albo johna doggeta.


ja mam wrazenie, ze nawet jak dziewuszysko, o którym usłyszałam pierwszy raz w życiu w tym wątku, oszukało to i większość stanie po jej stronie, bo :"sławna" jest.

ZNANA BLOGERKA -!!

14 maj 2013 - 09:43:36

Masakra i weź tu coś kupuj na internecie :-/

ZNANA BLOGERKA -!!

14 maj 2013 - 09:44:53

Cytat
Changel
Cytat
krupcia2607
jestem zszokowana całą sytuacją na tyle iż postanowiłam założyć konto, sama nie wiem komu wierzyć, może nie będę stawać po żadnej ze stron w sprawie dotyczącej butów, ale przy okazji tej afery dowiedziałam się kilku ciekawostek na temat topowej blogerki, np. konkurs który organizowała na swoim blogu wraz z firmą Lenovo- http://forum.blogowicz.info/topics81/wspolpraca-z-firmami-opinie-vt5792,36.htm (polecam drugi post od góry) dziwne prawda?

Dobre ;)

Aż żałuję, że poszłam spać.
Ale to jawne oszustwo widać po "falach" że stolik jest ten sam,jak i po krzesłach...Skoro jest zdolna do takiego oszustwa to już nic mnie nie zdziwi
Teraz już straciła całkowicie wiarygodność!!!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-14 09:53 przez ynia88.

ZNANA BLOGERKA -!!

14 maj 2013 - 10:01:31

Cytat
slodkaistotka
Cytat
shendy
Chyba nawet wiem o jaka blogerke chodzi bo ona opisała ta sama sytuacje na swoim fangape fb
nie trzeba czytac watku na fb zeby wiedziec

Byc może nie trzeba ale chcąc nie chcąc zanim zobaczyłam wątek na szafie to najpierw widziałam wpis charlize na fb..
Cytat
ynia88
Cytat
Changel
Cytat
krupcia2607
jestem zszokowana całą sytuacją na tyle iż postanowiłam założyć konto, sama nie wiem komu wierzyć, może nie będę stawać po żadnej ze stron w sprawie dotyczącej butów, ale przy okazji tej afery dowiedziałam się kilku ciekawostek na temat topowej blogerki, np. konkurs który organizowała na swoim blogu wraz z firmą Lenovo- http://forum.blogowicz.info/topics81/wspolpraca-z-firmami-opinie-vt5792,36.htm (polecam drugi post od góry) dziwne prawda?

Dobre ;)

Aż żałuję, że poszłam spać.
Ale to jawne oszustwo widać po "falach" że stolik jest ten sam,jak i po krzesłach...Skoro jest zdolna do takiego oszustwa to już nic mnie nie zdziwi
Teraz już straciła całkowicie wiarygodność!!!


Wstyd! Żeby osoba tak publiczna była tak pazerna i zachłanna.. Robi z siebie idiotke i w moich oczach takze straciła, tymbardziej ze na swoim poprzednim koncie na allegro miała ok 20 negatywów i podobna ilośc neutralów



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-14 10:03 przez shendy.

ZNANA BLOGERKA -!!

14 maj 2013 - 10:08:19

ten wątek jest długi jak telenowela... hahahha :D

co wchodze to kilka stronek nowych dochodzi..i ciągle nowe fakty :)

ale ten konkurs z tym laptopem to naprawde mnie zadziwił !!
jak mozna byc tak zachłannym i takim oszustem ??!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-14 10:11 przez jestem_modna.

ZNANA BLOGERKA -!!

14 maj 2013 - 10:08:24

coś czuję, ze ten wątek będzie NUMBER ONE wśród wszystkich wątków w historii szafy :) niecałe 24 godziny i 60 stron wpisów to jest coś a nie jakiś tam blog ;)

ZNANA BLOGERKA -!!

14 maj 2013 - 10:10:50

Publiczna czy nie - jeśli okaże się nie fair , to powinna za to zapłacić.
Ale mi ciężko jest się wypowiadać a tym bardziej kogoś oskarżać - nie będąc przy pakowaniu butów / obiorze.

To że ta blogerka jest osobą 'medialną' to nie znaczy, że nie mogła tego zrobić ale jeśli jest fair, to tylko zepsuje jej ( w mniejszym / większym stopniu ) opinię...

ZNANA BLOGERKA -!!

14 maj 2013 - 10:13:43

zgłoś ja gdzie trzeba

ZNANA BLOGERKA -!!

14 maj 2013 - 10:16:27

Cytat
ememka
coś czuję, ze ten wątek będzie NUMBER ONE wśród wszystkich wątków w historii szafy :) niecałe 24 godziny i 60 stron wpisów to jest coś a nie jakiś tam blog ;)


no napewno teraz dziewczyna bedzie miala wejsc na bloga niz Kasia Tusk.. hahah

ZNANA BLOGERKA -!!

14 maj 2013 - 10:22:54

Cytat
slodkaistotka
Cytat
lourose
od razu wiedziałam ze coś z tą Charlize-mystery jest nie tak :D
a moglabys to rozwinac? mialas wczesniej z nia stycznosc?:)

Od czasu tej akcji z laptopem...
Po za tym laska wie jaką ma popularnosc wiec jedną na kilkadziesiat rzeczy, które wciska ludzią są po prostu w kiepskim stanie...
Obawiam się ze Sandrusiiaaa nic nie wskóra ...

ZNANA BLOGERKA -!!

14 maj 2013 - 10:27:02

Ciekawe czy czarliz wyda jakieś oświadczenie? Jeśli tak, to prawdopodobnie po godz. 14, bo jak ostatnio wspominała w telewizji śniadaniowej, wstaje o 7 i pracuje (czyt. robi fotki na bloga, obrabia w photoshopie, pisze notkę). To wszystko jest bardzo czasochłonne i zajmuje jej 7 godzin, także nie wiem, czy nasza byznes łoman znajdzie na Shoegate czas.

ZNANA BLOGERKA -!!

14 maj 2013 - 10:31:40

nudzi mnie juz ten temat

niezweryfikowana
Posty: 83
Ostrzeżenia: 2/5

ZNANA BLOGERKA -!!

14 maj 2013 - 10:42:11

o jaką blogerkę chodzi?

ZNANA BLOGERKA -!!

14 maj 2013 - 10:43:45

co to za blogerka? ;)

niezweryfikowana
Posty: 83
Ostrzeżenia: 2/5

ZNANA BLOGERKA -!!

14 maj 2013 - 10:52:22

nie wiem



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-14 10:53 przez ksenia281.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sony Xperia Miro