Obecnie rozmawiamy o:

regularne posiłki

7 minut temu

dieta organizacja

21 minut temu

przestrzeganie diety

38 minut temu

zalety diety pudełkowej

53 minut temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

torebka - co z nia zrobic??? pomocy.

09 maj 2013 - 16:13:45

Kobietki potrzebuje rady... dostałam przed sylwestrem prezent niespodzianke od narzeczonego, kupił mi ta torebke, ktora mialam zalozyc do sylwestrowej kreacji bo marudzilam ze nie mam torebki... posluchal, chcial byc kochany i zrobil niesodzinake, ale ostatecznie na impreze nie poszlismy bo okazalo sie ze spodziewamy sie malenstwa a ja sie zle czulam, wiec nie chcielismy ryzykowac i jechac 300km w jedna strone... no i tak oto torebka lezy w safie, ma jeszcze czesc metki od nowosci. kolorek sliwkowy ze zlotymi dodatkami. Torebka jest bardzo dobrej jakosci, MISHA BARTON, kosztowala 630zl. Nie wiem czy powinna lezec w szafie i czekac na okazje czy lepiej ja sprzedac i kupic cos innego... pytanie tez czy na all lub innym portalu uda mi sie sprzedac ja tak by nie stracic duzo.


co radzicie? zostawic czy sprzedac?



torebka - co z nia zrobic??? pomocy.

09 maj 2013 - 16:19:05

Huuuuu 630, myślałam że to taka ze sklepu osiedlowego albo ewentualnie New Yorkera za 40 zł. Spróbuj wystawić na Allegro, tam raczej takie drogie toreby nie mają brania no ale lepsze to niż żeby się tyle pieniędzy zmarnowało

torebka - co z nia zrobic??? pomocy.

09 maj 2013 - 16:21:30

przegladalam oferty na allegro ale tam ciezko takie sprzedac, predzej ida podrobki lv..;p

torebka - co z nia zrobic??? pomocy.

09 maj 2013 - 16:21:51

łoł, cena szok - ponieważ torebka wygląda na max 50 zł, mogę się mylić :)
Jeśli Ci się nie podoba - sprzedaj

torebka - co z nia zrobic??? pomocy.

09 maj 2013 - 16:23:48

sorki , ale jest straszna :P

torebka - co z nia zrobic??? pomocy.

09 maj 2013 - 16:24:21

Ja bym sprzedała na Twoim miejscu:)
Ale licz się z tym,że pewnie dostaniesz za nią jakieś grosze,nie wygląda na wartą takich pieniędzy..

torebka - co z nia zrobic??? pomocy.

09 maj 2013 - 16:25:47

Cytat
ludziorka
Huuuuu 630, myślałam że to taka ze sklepu osiedlowego albo ewentualnie New Yorkera za 40 zł. Spróbuj wystawić na Allegro, tam raczej takie drogie toreby nie mają brania no ale lepsze to niż żeby się tyle pieniędzy zmarnowało

torebka - co z nia zrobic??? pomocy.

09 maj 2013 - 16:26:06

ojej brzydka jest, wątpie żeby ktoś ją kupił za więcej niż 50zł, akurat marka nie jest znana bo to tylko nazwisko jakiejś znanej tam kiedyś aktorki.

torebka - co z nia zrobic??? pomocy.

09 maj 2013 - 16:27:34

Cytat
Amelia_25
Ja bym sprzedała na Twoim miejscu:)
Ale licz się z tym,że pewnie dostaniesz za nią jakieś grosze,nie wygląda na wartą takich pieniędzy..
dokładnie

torebka - co z nia zrobic??? pomocy.

09 maj 2013 - 16:27:51

okropna, niepraktyczna i piekielnie droga

torebka - co z nia zrobic??? pomocy.

09 maj 2013 - 16:28:02

co z tego, ze dobra jakosc, podejrzewam, ze nawet jezeli kogos byloby stac tyle wydac to nikt na nia raczej nie zwroci uwagi...

torebka - co z nia zrobic??? pomocy.

09 maj 2013 - 16:28:19

eh no dziewczyny sama jej nie wybralam a facet sie staral... sama bym kupila inna..:D ale to nie o to chodzi, to taka typowo "okazyjna" torebka, nie na co dzien,

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

platformy deezee