Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 ... 6 7 8 -->
zweryfikowana
Posty: 215
Ostrzeżenia: 1/5

Fioletowe włosy?

18 kwi 2013 - 22:10:47

najs :)

Fioletowe włosy?

18 kwi 2013 - 22:10:55

Cytat
eddy0607
Nie podoba mi się. Straszne są takie włosy...

Dlaczego uważasz, że 'straszne'?

Fioletowe włosy?

18 kwi 2013 - 22:12:40

nie wygląda to zbyt estetycznie niestety

Fioletowe włosy?

18 kwi 2013 - 22:12:45

jak dla mnie fajne, ale teraz mam rude i noszę się z zamiarem zrobienia turkusowych kłaków :D

Fioletowe włosy?

18 kwi 2013 - 22:14:06

Może jakbyś je jakoś ładnie ułożyła... W tym wydaniu not. Poza tym czy ja dobrze widzę, że kolor ci nie "złapał" dokładnie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-18 22:14 przez fajnakropka.

Fioletowe włosy?

18 kwi 2013 - 22:14:28

a mi się podoba, przynajmniej wyróżniasz się z tłumu;) na lato można trochę poszaleć z kolorami, sama planuję podobny odcień na końcówki(aż tak odważna nie jestem, żeby całe włosy pofarbować;)

Fioletowe włosy?

18 kwi 2013 - 22:15:47

oj nie wg mnie straszne;/ale co kto lubi.

Fioletowe włosy?

18 kwi 2013 - 22:16:17

Cytat
captain333
jak dla mnie fajne, ale teraz mam rude i noszę się z zamiarem zrobienia turkusowych kłaków :D

Turkusowe są świetne, ale jak nałożysz turkusową farbę/toner/piankę na rozjaśnione włosy, to bardzo duże prawdopodobieństwo, że wyjdą zielone. Ja tak miałam niestety xD

Fioletowe włosy?

18 kwi 2013 - 22:16:44

fajne, ja kiedyś też eksperymentowałam z kolorami, później zaczęłam farbować na czarno i tak się zeszło jakieś 6-7 lat w czarnych. W tamtym roku powróciłam wreszcie do naturalnego koloru - ciemny blond :) Nie bawiłam się w dekoloryzację, ponieważ mam cienkie i łamliwe włosy i bałam się, że jeszcze bardziej je zniszczę.. męczyłam się z odrostami przez jakiś rok i teraz jestem pewna, że nie będę farbować włosów już nigdy :) za dużo się wycierpiałam przy powrocie do naturalnego koloru ;)

Fioletowe włosy?

18 kwi 2013 - 22:17:10

Jestem za kolorowymi wlosami, kiedy nie wygladaja tak hmm... chaotycznie, splukane, wyblakle?
Jezeli kolor jest rownomierny i dosc intensywny to jest naprawde fajny efekt :)

Fioletowe włosy?

18 kwi 2013 - 22:17:34

Cytat
liliannafragile
mi się w ogóle nie podoba ;/

Fioletowe włosy?

18 kwi 2013 - 22:21:06

Cytat
fajnakropka
Może jakbyś je jakoś ładnie ułożyła... W tym wydaniu not. Poza tym czy ja dobrze widzę, że kolor ci nie "złapał" dokładnie?

Zwykle noszę rozpuszczone, mam loki. Tylko akurat wtedy wyjątkowo nachalnie pchały mi się na twarz, więc sobie spięłam 'bylejak' :)

robalowa1
Oh tak, sama się obawiam jak to będzie gdy będę wracać do naturalnego... Myślę, że po prostu zafarbuję czymś zbliżonym do mojego własnego koloru, i zobaczymy jak to wyjdzie. A niedługo będę musiała to zrobić, po maturach trzeba szukać pracy więc muszę wrócić do 'normalności' :/ Ale mam ogromne postanowienie, żeby potem już nie farbować i nie niszczyć moich i tak kruchych włosów :)
Cytat
meow-meow
Jestem za kolorowymi wlosami, kiedy nie wygladaja tak hmm... chaotycznie, splukane, wyblakle?
Jezeli kolor jest rownomierny i dosc intensywny to jest naprawde fajny efekt :)

Nawet sobie nie wyobrażasz jak mnie denerwowały momenty, kiedy z konieczności chodziłam w takich właśnie 'wyblakłych' włosach- bo nie mogłam dostać nigdzie pianki lub nie było na nią kasy :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-18 22:23 przez xYoshikO.

Fioletowe włosy?

18 kwi 2013 - 22:22:36

Cytat
xYoshikO
Cytat
captain333
jak dla mnie fajne, ale teraz mam rude i noszę się z zamiarem zrobienia turkusowych kłaków :D

Turkusowe są świetne, ale jak nałożysz turkusową farbę/toner/piankę na rozjaśnione włosy, to bardzo duże prawdopodobieństwo, że wyjdą zielone. Ja tak miałam niestety xD

najpierw zrobię trochę z tyłu i zobaczymy :P jak wyjdą zielone to też będzie fajnie, a chciałam mieć coś takiego jak na fotce, marzy mi się taki kolor i w ogóle te włosyy!!!

Fioletowe włosy?

18 kwi 2013 - 22:23:46

super :) i widać, że pasuje Ci do stylu

Fioletowe włosy?

18 kwi 2013 - 22:24:11

Wstaw foto na którym masz rozpuszczone włosy :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

bransoletka