Obecnie rozmawiamy o:

Wakacje w Hiszpanii.

gorący temat

najtańsza apteka

wczoraj o 20:20

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

gorset wyszczuplajacy

11 lut 2013 - 18:35:34

Popieram stalowe fiszbiny i gorsety z prawdziwego zdarzenia! Te wyszczuplające, które pokazałaś, co najwyżej fałdki wygładzą. Normalny gorset sznurujesz wedle uznania. Nosić można pod sukienką, na sukience, jak kto chce i mieć szczupłą talię i proste plecy.:D Ale na Boga, nie w ciąży...

gorset wyszczuplajacy

11 lut 2013 - 18:42:27

Cytat
fourthplateau
Popieram stalowe fiszbiny i gorsety z prawdziwego zdarzenia! Te wyszczuplające, które pokazałaś, co najwyżej fałdki wygładzą. Normalny gorset sznurujesz wedle uznania. Nosić można pod sukienką, na sukience, jak kto chce i mieć szczupłą talię i proste plecy.:D Ale na Boga, nie w ciąży...

czy mozesz mi jakis polecic?:)

gorset wyszczuplajacy

11 lut 2013 - 18:42:27

będąc w ciąży i zakładając wyszczuplające cokolwiek-ściągające w brzuchu możesz cobie zaszkodzić. ja założyłam taki pasek w tali na gumie będąc w 6 tyg ciąży, po godzinie tak źle się poczułam, brzuch mnie strasznie bolał. dobrze, że nic złego się nie stało. nie ryzykuj, Maleństwu na pewno to nie posłuży

gorset wyszczuplajacy

11 lut 2013 - 18:49:16

okej, okej.. macie racje. nie bede cudowac. czasem sie jeszcze zapominam... :) ale w przyszlosci moze sie przydac - takze jesli ktos zna odpowiedzi na moje pytania, to b. chetnie poczytam ;)

gorset wyszczuplajacy

11 lut 2013 - 18:58:09

Takiego gorsetu nie nosiłam, więc nie wiem jak działają. Tak jak juz ktoś pisał ja polecam gorsety na stalowych fiszbinach, szczególnie underbusty - często pasują aby założyć je NA sukienkę lub tunikę i dają tym samym niebanalny efekt :)

Najbardziej lubię gorsety z Papercats, w jakiś sposób najlepiej modelują mi talię i są dość wygodne, ale nie są też złę gorsetu z corsets-uk i burleski -> część z nich w miarę przystępnych cenach możesz znaleźć w sklepie Restyle.pl

Myślę, że lepszych efektów nie da Ci żaden gorset niż gorset ze stalowymi fiszbinami.
Nie przeczytałam, że autorka postu jest w ciąży - żadnych gorsetów, czy w pierwszych czy w ostatnich tygodniach! Nigdy nie wiadomo co się może stać, w najlepszym wypadku zrobi Ci się słabo, w najgorszym - coś się stanie gorszego. Jest wiele pięknych krojów sukienek, które nawet przy braku wcięcia w talii dadzą piękny efekt no i przede wszystkim będą dla Ciebie wygodne :) a o gorseciku możesz pomyśleć na przyszłość.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-11 19:01 przez ellamaria1.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co myślicie o tym komplecie?;)