Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 228
Ostrzeżenia: 2/5

czerwone buty do sukni ślubnej H/N?

21 sty 2013 - 12:06:30

Hej! Jak sądzicie, czy zakładanie czerwonych czółenek/sandałków do białej sukni ślubnej to przesada? Wolicie iść zgodnie z tradycją i założyć białe, czy jesteście odważne i postawiłybyście na kontrast np. czerwone buty? Osobiście bardzo poważnie zastanawiam się nad kolorowymi butami, szczególnie spodobał mi się kolor czerwony, bo będą naprawdę rzucać się w oczy, a ja to lubię. W końcu to ma być mój najważniejszy dzień, więc opinie innych raczej by mnie nie interesowały;) Co wy na to?

tu chodzi mi głównie o kolor:



ale taki krój bym chciała, no może bardziej kobiece z aplikacją np. kwiatową tylko delikatną



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-21 13:00 przez agatamiszczak5.

czerwone buty do sukni ślubnej H/N?

21 sty 2013 - 12:08:36

hmmm bardzo dziwnie ,ale skoro Tobie się podoba i masz tyle odwagi to czemu nie:)

czerwone buty do sukni ślubnej H/N?

21 sty 2013 - 12:09:04

mi sie nie podoba

czerwone buty do sukni ślubnej H/N?

21 sty 2013 - 12:09:15

ja szłam w białych butkach choć zamysł był,że ostry róż pod kolorek bukietu
potem na sali przebrałam na różowe, jednak po kolejnych godzinach ubrałam wygodne balerinki i bawiłam się do białego rana :)

ogólnie podobają mi się kolorowe buty bo to odstępstwo od tradycji

czerwone buty do sukni ślubnej H/N?

21 sty 2013 - 12:10:24

Moja koleżanka miała czerwony buty i pomysł mi się podobał z tym, że miała ogólnie suknie z czymś czerwonym, czerwone kwiaty i salę przystrojoną na czerwono :)

czerwone buty do sukni ślubnej H/N?

21 sty 2013 - 12:10:33

1 i 2 buty są świetne! Ale ja raczej nie odważyłabym się w czerwonych do ślubu iść ;O postawiłabym na klasyke czyli białe ewentualnie srebrne. Pierwsze słyszę o czymś takim do ślubu ;p

czerwone buty do sukni ślubnej H/N?

21 sty 2013 - 12:11:02

te pierwsze sandałki boskie :) teraz juz chyba mało kto sie tym przejmuje. Chesz to zakladaj. Ja osobiscie chyba postawiłabym na tradycyjne białe bo nigdy nigdzie w białych nie chodze wiec jedyna okazja ;-)

Moja znajoma miała czerwone buty i dodatki na slubie ale z tymi dodatkami przesadzila i wygladala śmiesznie. Wiec jak dla mnie buty tak - dodatki nie.

czerwone buty do sukni ślubnej H/N?

21 sty 2013 - 12:11:14

Też chciałam kolorowe buty (róż) ale nie wyszło i miałam białe. Jak Ci się podobają to śmiało zakładaj

czerwone buty do sukni ślubnej H/N?

21 sty 2013 - 12:11:47

Widzialam na zdjeciach dziewczyne w zielonych, fajnie to wygladalo, tylko ona miala rowniez zielony pas na sukni.

zweryfikowana
Posty: 534
Ostrzeżenia: 3/5

czerwone buty do sukni ślubnej H/N?

21 sty 2013 - 12:12:09

ja nie mam nic przeciwko, ale musisz pamiętać, żeby czerwony był kolorem przewodnim całego wesele, tzn. bukiet, biżuteria, kwiaty w butonierce, dekoracje itp. też w tym kolorze. Wtedy to anie wygląda :)

Byłam na weselu u koleżanki, która miała tylko pomarańczowe buty i kwiaty i wszyscy się zastanawiali o co chodzi z tymi butami :) bo kolor przewodni nie był zaakcentowany na tyle, żeby wszyscy wiedzieli o co chodzi



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-21 12:14 przez qvciorka.

czerwone buty do sukni ślubnej H/N?

21 sty 2013 - 12:13:01

Czerwony buty jak najbardziej. Ale nie takie jak pokazałaś. Sandały nie bardzo. A takie wysokie szpile- mało kto umie w nich chodzić, a już nie wyobrażam sobie całek wesela.

czerwone buty do sukni ślubnej H/N?

21 sty 2013 - 12:13:05

Czerwone bardzo chętnie, ale żaden z pokazanych fasonów. Kolor jak najbardziej na tak.

czerwone buty do sukni ślubnej H/N?

21 sty 2013 - 12:13:11

A co w tym odważnego albo dziwnego? ;p mnóstwo razy widziałam panny młode w kolorowych butach...

zweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 2/5

czerwone buty do sukni ślubnej H/N?

21 sty 2013 - 12:13:48

jasne, jakiś dodatek w takim kolorze i jak dla mnie jak najbrdziej

zweryfikowana
Posty: 144
Ostrzeżenia: 3/5

czerwone buty do sukni ślubnej H/N?

21 sty 2013 - 12:14:02

Jasne, szalej! Ja mam zamiar założyć coś w odcieniu fioletu, bo lubię ten kolor :) Ale taka ognista czerwień też będzie super :) Nie zakładaj białych, dla mnie to nudne :) A kolorowe buty do sukni ślubnej po prostu uwielbiam :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sukienka Asos