Obecnie rozmawiamy o:

obraz na płótnie

gorący temat

Hiszpania

1 minutę temu

Wakacje w Hiszpanii.

5 minut temu

w czym śpicie?

godzinę temu

Roleta okienna

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam :). Chciałam was prosić o rade. A więc mam pytano jakiej długości powinna być spódniczka badź sukienka do takiego modelu rajstop jak na zdjęciu .? A więc chodzi mi o to czy powinna zasłaniać ten wzorek ...



http://xarchiwum.pl/asos-rajstopy-ponczochy-podwiazki-serca-serduszka-i1967104480.html





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-21 21:37 przez karolisa.

po to jest ten wzorek, żeby było go widac :)

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 1/5

mi sie wydaje że powinno być tak jak na zdjęciu :P

pomożecie ? prosze bardzo o opinię :)


<moderacja - spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-21 22:17 przez moderator.

Nie podobają mi się takie rajstopy i niestety nigdy nie widziałam stylizacji z nimi, która by mnie do nich przekonała, a więc nie mogę obiektywnie doradzić.

Cytat
marcys0318
po to jest ten wzorek, żeby było go widac :)

Dokładnie.

gdzie byscie takie cos nosily ?
bo kurcze mi sie to bardzo podoba, ale do pracy niezbyt.. chyba tylko na randki :P

tak tylko na randki ;)

jak dla mnie to wygląda jakoś tak ku****rsko.. nie podobają mi się takie rajstopy i nigdy ich nie założę!:P

a co do Twojego pytania to raczej trzeba ubrać mini, żeby odsłonić wzory.
i do pracy raczej nie radzę tak wychodzić:)

do mnie dziewczyna do szkoly przyszla w takich rajstopach tyle ze paski, zamiast serduszek do tego spodniczka i te buty lity. Dla mnie to byla przeginka, ja bym sie zastanawiala cyz wogole na impreze je załozyć :P

wzorek ma byc odkryty

Dzięki za odpowiedzi.

Cytat
kara2606
do mnie dziewczyna do szkoly przyszla w takich rajstopach tyle ze paski, zamiast serduszek do tego spodniczka i te buty lity. Dla mnie to byla przeginka, ja bym sie zastanawiala cyz wogole na impreze je załozyć :P

na impreze to sie moge pokusic :P mialam takie na sylwestrze przy mega krotkiej sukience....

ale do szkoly to niezbyt wygląda...

Cytat
marcys0318
po to jest ten wzorek, żeby było go widac :)

Jak zamierzasz go zasłonić to może poprostu kup se zwykłe rajtki:)

jaki sens jest w nakładaniu takich rajtek tak ze nie było by widac wzorku? to można równie dobrze zwykłe, czarne rajtuzy nalozyc ;P
Wg mnie to ma byc widac, ale trzeba umiejetnie zestawic, aby nie wygladac jak panna lekkich obyczajów :D

Cytat
kara2606
do mnie dziewczyna do szkoly przyszla w takich rajstopach tyle ze paski, zamiast serduszek do tego spodniczka i te buty lity. Dla mnie to byla przeginka, ja bym sie zastanawiala cyz wogole na impreze je załozyć :P
U mnie na uczelni na egzamin laska wparadowala w takich... do ultra krótkich szortów, jeszcze jej oczko poszło z tylu na udzie. Żenujące to było, az wszystkich wcieło, bo egzamin był w dodatku z dosyc ciętą babką a ta sie odwaliła jak na dyskoteke ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-21 22:11 przez soso.

wzorek jest po to aby było go widac....Ja nosze na imprezy, randki:) W koncu to nie bielizna tylko jakby nie patrzec rajstopy z wzorem, a że przykuwającym uwage to inna sprawa. Jak ktoś ma zgrabne nogi i ma się czym pochwalic to czemu nie, kiedy je pokazywac jak nie teraz, po 50-tce?Owszem do szkoły czy na urodziny babci nie wypada, trzeba mierc wyczucie i ubierac sie umiejetnie do okazji, ale to samo tyczy sięe miniowek,kabaretek, wielkich dekoltów itp.....

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Koszula z perełkami