Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Miss Selfridge czerwona sukienka h/n

02 paź 2012 - 12:29:26

Co uważacie o tej sukience?? I czy blondynkom pasują czerwone sukienki? Czy szpilki nude pasują do takich sukienek czy tylko czarne?

(foty pobrane print screenem, stąd ten napis LOADING...)


zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.136

Miss Selfridge czerwona sukienka h/n

02 paź 2012 - 12:30:58

Blondynkom pasują czerwone kiecki ale ta jest okropna z tego wzgledu ze bedzie cie pogrubiac.....

Miss Selfridge czerwona sukienka h/n

02 paź 2012 - 12:33:28

Baaaaardzo mi się podoba :)
Sama jestem ciemną blondynką a sama chetnie bym sie na nią skusiła ;D

zweryfikowana
Posty: 531
Ostrzeżenia: 2/5

Miss Selfridge czerwona sukienka h/n

02 paź 2012 - 12:37:03

Blondynki jak najbardziej ślicznie wyglądają w czerwonych kieckach, ale rudych bucików bym do niej nie założyła.

Miss Selfridge czerwona sukienka h/n

02 paź 2012 - 12:38:09

Cytat
jatoona19
Blondynki jak najbardziej ślicznie wyglądają w czerwonych kieckach, ale rudych bucików bym do niej nie założyła.
Nie pytałam o Rude, tylko o Nude, czyli cieliste:)

Miss Selfridge czerwona sukienka h/n

09 paź 2012 - 08:26:58

niekoniecznie pogrubia, zależy od figury. Mam prawie identyczna naf naf i wyglądam w niej bardzo dobrze, szczupło. A szpilki nude według mnie lepiej niz czarne.

Miss Selfridge czerwona sukienka h/n

09 paź 2012 - 14:49:46

Na pewno będzie wyglądać dobrze jedynie na szczupłej osobie. Ważne, abyś dobrze się w niej czuła - nieraz widywałam blondynki w czerwonych sukienkach i całkiem dobrze wyglądały. ;-) Ja jednak do niej dałabym czarne szpilki, a nie nude.

Miss Selfridge czerwona sukienka h/n

09 paź 2012 - 14:54:17

Sama chętnie poczytam o butach/dodatkach,bo mam czerwoną sukienkę na imprezę i nie wiem co oprócz czarnego mogłoby pasować ;)
Co do pytania-wydaje mi się,że będzie się komponować z blond włosami, ale najlepiej chyba byłoby z brązowymi ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kożuszek H&M może ktos ma? h czy n?