Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zakupy w allegro

12 wrz 2012 - 09:00:25

jesli kupilam pewna rzecz na allegro i musze zaplacic przelewem by przyszla do mnie paczka ale jak nie raz bywa rozmyslilam sie to jezeli nie zaplace na konto to nie przyjdzie ta rzecz? jak to jest?

Zakupy w allegro

12 wrz 2012 - 09:03:00

Hahahhahahahahahahahahhahahahah. sorry musiałam.

Skoro coś kupiłaś to musisz zapłacić, jeśli nie zapłacisz to dostaniesz negatywa a paczki nikt raczej Ci nie wyśle nie mając kasy na koncie. Matko co za ludzie, mam nadzieję że nigdy nie trafię na taką kupującą.

Zakupy w allegro

12 wrz 2012 - 09:03:16

no raczej, ze nie przyjdzie i dostaniesz negatywa lub sprzedawca otworzy spór

Zakupy w allegro

12 wrz 2012 - 09:03:16

nikt Ci nic nie wyśle, jeśli nie zapłacisz. A ceną rozmyślenia się bedzie negatywny komentarz. Jeśli nie jest się pewnym nie powinno się kupować

Zakupy w allegro

12 wrz 2012 - 09:03:17

jak nie przyjdzie to dostajesz ostrzezenie negatyw i wypad z Allegro za debilizm ! Kupujesz - płacisz dziecko !

Zakupy w allegro

12 wrz 2012 - 09:03:28

Jak nie zapłacisz to nie przyjdzie

Zakupy w allegro

12 wrz 2012 - 09:03:53

większosc ludzi wysyła dopiero po wpłynięciu pieniędzy na konto, także jeśli nie wpłacisz to nie powinni wysyłać, tylko anulować twoje zamówienie

Zakupy w allegro

12 wrz 2012 - 09:04:16

sprzedający pewnie wystąpi o zwrot prowizji

Zakupy w allegro

12 wrz 2012 - 09:04:41

Cytat
Musiek
jak nie przyjdzie to dostajesz ostrzezenie negatyw i wypad z Allegro za debilizm ! Kupujesz - płacisz dziecko !

Otóż to ;)

Zakupy w allegro

12 wrz 2012 - 09:06:06

Cytat
agrafkaa
Jak nie zapłacisz to nie przyjdzie

Zakupy w allegro

12 wrz 2012 - 09:07:55

Cytat
MoniqueJulie
Matko co za ludzie, mam nadzieję że nigdy nie trafię na taką kupującą.
Też mam taką nadzieję...

Zakupy w allegro

12 wrz 2012 - 09:08:44

Jasne, że przyjdzie! Sprzedawca się zlituje i podaruje Ci tę rzecz jako prezent! Nie wiedziałaś?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-12 09:09 przez kasia_susu.

Zakupy w allegro

12 wrz 2012 - 09:09:22

łoo matko,logiki trochę!chyba normalne, że na wpłate się czekaO_o a później wysyła...większość ludzi ma napisane w aukcji, że nie odwołują aukcji więc się poużerasz troszku z tłumaczeniem się przed administracją heeh

Zakupy w allegro

12 wrz 2012 - 09:09:42

Ja tego nie rozumiem kupujesz coś a później się rozmyślasz? to dla sprzedawcy kłopot bo musi zwrócić się do all.. o zwrot prowizji.
wystawi ci negatywny komentarz.. jeśli będziesz kiedyś chciała coś sprzedać ja bym ci nie zaufała ze względu na takie negatywy...
Siedząc przed komputerem radze sie chwile zastanowić zanim się kliknie KUP,
no chyba masz czas na zastanowienie się Prawda?

Zakupy w allegro

12 wrz 2012 - 09:10:00

Szczerze nienawidzę takich ludzi bo już kilka razy na takich trafiłam. Na allegro sprzedaję często i takie sytuacje wyprowadzają mnie z równowagi. Allegro to nie zabawa!!! Zawarte tam transakcje są wiążące dla obu stron!! A jak do sklepu idziesz to bierzesz np spodnie, idziesz do kasy i podając je kasjerce mówisz, że ich nie chcesz??? CHORE!! Nie chcesz to nie kupujesz!!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

różowa ombre H&M co myślicie?