Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Sklep internetowy

2 minuty temu

Biznes

6 minut temu

tabernakula sklep

25 minut temu

zakupy internetowe

50 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej dziewczyny, czy możecie podsunąć kilka pomysłów na sukienkę poprawinową dla Panny Młodej? Różne są gusty, niektóre z Was wolą sukienki w (nadal) balowym stylu a niektóre z Was tak jak ja sukienki które przydadzą się jeszcze kiedyś. Moja propozycja poniżej-przesyłajcie swoje. Piszcie czy wg Was kolor sukienki na poprawiny równiez powinien być biały/ecry/nude/beżowy???
Zachęcam do dyskusji.
nikt?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-03 11:09 przez Polla89.

Nie widzę zdjęcia, ale moja faworytka to ta:)


ja wole balowa ;p bo to sa tylko 2 dni takei w zyciu, gdzie Ty jestes nazjwazniejsza, mozesz najlepiej wygladac i nikt Cie nie zabije bo za ladnie sie ubralas ;d moje skromne zdanie :)

również nie widzę zdjęcia :)


ale sukienka, którą wstawiła marlenstwo jest cudna ;)

Osobiście jestem za jasnym kolorem na poprawiny dla panny młodej, jednak w mniej 'balowym' wydaniu.
Propozycja marlenstwo - super :)

Cytat
marlenstwo
Nie widzę zdjęcia, ale moja faworytka to ta:)
[attachment 763516 stylizacja-elegancka.jpg]

ta jest boooska !!!

weź jakąś jasną żebyś się odróźniała jako że panna młoda ;) no i byle nie była za krótka

Na poprawinach, na których ja bywałam, Panny Młode występowały w spodniach, albo w czymś równie luźnym, bo impreza odbywała się w plenerze, z pieczeniem świni, ogniskiem itp. Dlatego osobiście uważam, że sukienka powinna być przede wszystkim dopasowana do rodzaju imprezy;)Ale czy koniecznie biała?Mi się widzi czerwona;D

W życiu nie ubrałabym białej kiecki na poprawiny.

one są koloru ecri, a tak w ogóle to zależy od Młodej, ja miałam łososiową, ale tylko dlatego, że nie podobała mi się żadna jasna (chodzi o krój i wzory) jak biel czy ecri

Cytat
AgataBatycka
W życiu nie ubrałabym białej kiecki na poprawiny.


pewnie, lepiej czarną;) w końcu to żałoba po dziewictwie;)

Cytat
agajaaga
Cytat
AgataBatycka
W życiu nie ubrałabym białej kiecki na poprawiny.


pewnie, lepiej czarną;) w końcu to żałoba po dziewictwie;)

No właśnie. Noc poślubna i te sprawy.

niezweryfikowana
Posty: 2.022
Ostrzeżenia: 2/5

Ja dodaję sukienkę w której zakochałam się w ostatnim czasie. Nie musisz zakładać białej możesz założyć coś jasnego ale w kolorze.

Jakby zdjęć nie było to podaję link.

http:// moda.allegro.pl/sukienka-szyfonowa-kimi-rozm-l-5-kolorow-i2499882314.html





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-06 20:41 przez moni1224.

niezweryfikowana
Posty: 425
Ostrzeżenia: 1/5

ja mialam suknie - czerwona. Fason rybki czy syrenki- jak kto woli:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

tulipan z h&m na wesele??