Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej dziewczyny, czy możecie podsunąć kilka pomysłów na sukienkę poprawinową dla Panny Młodej? Różne są gusty, niektóre z Was wolą sukienki w (nadal) balowym stylu a niektóre z Was tak jak ja sukienki które przydadzą się jeszcze kiedyś. Moja propozycja poniżej-przesyłajcie swoje. Piszcie czy wg Was kolor sukienki na poprawiny równiez powinien być biały/ecry/nude/beżowy???
Zachęcam do dyskusji.
nikt?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-03 11:09 przez Polla89.

Nie widzę zdjęcia, ale moja faworytka to ta:)


ja wole balowa ;p bo to sa tylko 2 dni takei w zyciu, gdzie Ty jestes nazjwazniejsza, mozesz najlepiej wygladac i nikt Cie nie zabije bo za ladnie sie ubralas ;d moje skromne zdanie :)

również nie widzę zdjęcia :)


ale sukienka, którą wstawiła marlenstwo jest cudna ;)

Osobiście jestem za jasnym kolorem na poprawiny dla panny młodej, jednak w mniej 'balowym' wydaniu.
Propozycja marlenstwo - super :)

Cytat
marlenstwo
Nie widzę zdjęcia, ale moja faworytka to ta:)
[attachment 763516 stylizacja-elegancka.jpg]

ta jest boooska !!!

weź jakąś jasną żebyś się odróźniała jako że panna młoda ;) no i byle nie była za krótka

Na poprawinach, na których ja bywałam, Panny Młode występowały w spodniach, albo w czymś równie luźnym, bo impreza odbywała się w plenerze, z pieczeniem świni, ogniskiem itp. Dlatego osobiście uważam, że sukienka powinna być przede wszystkim dopasowana do rodzaju imprezy;)Ale czy koniecznie biała?Mi się widzi czerwona;D

W życiu nie ubrałabym białej kiecki na poprawiny.

one są koloru ecri, a tak w ogóle to zależy od Młodej, ja miałam łososiową, ale tylko dlatego, że nie podobała mi się żadna jasna (chodzi o krój i wzory) jak biel czy ecri

Cytat
AgataBatycka
W życiu nie ubrałabym białej kiecki na poprawiny.


pewnie, lepiej czarną;) w końcu to żałoba po dziewictwie;)

Cytat
agajaaga
Cytat
AgataBatycka
W życiu nie ubrałabym białej kiecki na poprawiny.


pewnie, lepiej czarną;) w końcu to żałoba po dziewictwie;)

No właśnie. Noc poślubna i te sprawy.

niezweryfikowana
Posty: 2.022
Ostrzeżenia: 2/5

Ja dodaję sukienkę w której zakochałam się w ostatnim czasie. Nie musisz zakładać białej możesz założyć coś jasnego ale w kolorze.

Jakby zdjęć nie było to podaję link.

http:// moda.allegro.pl/sukienka-szyfonowa-kimi-rozm-l-5-kolorow-i2499882314.html





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-06 20:41 przez moni1224.

niezweryfikowana
Posty: 425
Ostrzeżenia: 1/5

ja mialam suknie - czerwona. Fason rybki czy syrenki- jak kto woli:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

tulipan z h&m na wesele??