Obecnie rozmawiamy o:

transport i spedycja

gorący temat

hurtownia elektryczna

dzisiaj o 22:38

szkoła nauki jazdy

dzisiaj o 22:37

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Operacja powiększenia piersi

25 kwi 2012 - 15:35:58

Cytat
little_m
Cytat
raija89
średnia cena to ok. 13 000tys zależy od jakości wkładek

o.O

no sporo.
jezeli cie to uszczesliwi i wyleczy z kompleksow to zrob.
ryzyko jest zawsze przy takich operacjach ale gdzie nie ma ryzyka???
powodzenia!

Operacja powiększenia piersi

25 kwi 2012 - 15:40:19

Ja z chęcią bym swoje pomniejszyła. Nie mam nic przeciwko,musisz czuc się dobrze ze swoim ciałem i jeśli to ma Ci w tym pomóc,to nie widzę, żadnych przeszkód;)

Ps. był tak wątek,był;)

Operacja powiększenia piersi

25 kwi 2012 - 15:40:33

Jak chce, to niech powiększa. Gdybym miała malutkie piersiątka, to też bym chciała powiększyć. Jasne, że strach przed konsenkwencjami, ale kto nie ryzykuje, ten nie zyskuje. A o ile rozmiarów chcesz powiększyć? Tzn z jakiego rozmiaru do jakiego? Ja mam rozmiar C, a bym chciała mieć D, ale ogólnie lubię nawet swoje piersi i nie bawię się w operacje :) ważne, że nie są to ugryzienia po komarach

Operacja powiększenia piersi

25 kwi 2012 - 15:42:52

Moje rozmiarem nie powalają. Chciałabym mieć większe, ale takie... naturalne, a nie sztuczne. To jest straszny ból, i moim zdaniem nie warto jest tak cierpieć. Jestem w stanie zaakceptować to, co mam, a z implantami czułabym się sztuczna, zepsuta, zmanipulowana otaczającym mnie materialnym światem i ludźmi, dla których liczy się tylko wygląd. Po prostu nie sobą. Więc po co mi to?...

Myślę, że nie warto i już ;) Nie warto udawać kogoś kim się nie jest, i dodatkowo za to cierpieć katusze.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-25 15:44 przez melomanka90.

Operacja powiększenia piersi

25 kwi 2012 - 15:56:27

melomanka - a jak się malujesz, to nie udajesz kogoś, kim nie jesteś? Jak się opalasz? Jak zakładasz stanik, żeby piersi nie wisiały? Jak się czeszesz, układasz fryzury, malujesz włosy? Ja jestem za operacją jeśli jest naprawdę potrzebna, jeśli dziewczyna z powodu swoich maleństw ma duże kompleksy. Oczywiście, że jeśli kobieta powiększa sobie średni/duży rozmiar na jeszcze większy o kilka rozmiarów, to coś z nią nie tak. Jednak jak coś bardzo nam przeszkadza, to cóż, dla urody trzeba cierpieć. Tak samo jest np z zabiegowym usuwaniem naczynek, operacyjnym usuwaniem żylaków, wycinaniem po ciąży nadmiaru skóry z brzucha itp... też się przy tym cierpi, a jednak nie rezygnujemy z tego, bo chcemy czuć się piękne i często też dla zdrowia. Gdybym miała maleńkie piersiątka, to też bym chciała powiększyć choć o rozmiar. Noszę 70C, to taka średnia wielkość, ładnie wypełnia dekolty, ale marzą mi się czasami takie wielkie piersi jakie miałam podczas karmienia. Wtedy dopiero poczułam jak to jest mieć sylikony, bo mój biust był wielki, okrągły jak piłeczki i twardy, przy tym bolesny od nadmiaru pokarmu hehe. Ale mimo wszystko strasznie mi się podobał, mojemu mężczyźnie oczy wyszły z orbit jak zobaczył wtedy mój biust hhaha :D mam jeszcze kilka zdjęć z tego okresu ;p

zweryfikowana
Posty: 1.298
Ostrzeżenia: 1/5

Operacja powiększenia piersi

25 kwi 2012 - 16:00:16

Cytat
AgataBatycka
Znajdź faceta który wyleczy Cię z kompleksów.

dokładnie tak!

Operacja powiększenia piersi

25 kwi 2012 - 16:02:35

Cytat
prezesu
Cytat
AgataBatycka
Znajdź faceta który wyleczy Cię z kompleksów.

dokładnie tak!

glupota. moze jej facetowi sie podobaja? moze kazdemu kolejnemu tez sie beda podobac?
w JEJ glowie jest problem, ONA sama ze soba nie czuje sie dobrze. i jakby facet mial to zmienic, to juz by tak bylo.

Operacja powiększenia piersi

25 kwi 2012 - 16:05:02

ja tez planuje bo mam kompleksy.
ale jeszcze chce urodzic dziecko bo ponoc pozniej jak sie karmi piersia to sylikony robia sie sflaczałe.
powodzenia zycze :)

Operacja powiększenia piersi

25 kwi 2012 - 16:06:21

Ja bym chętnie zmniejszyła bo mam 70DD i spore problemy z kręgosłupem.. :(

Operacja powiększenia piersi

25 kwi 2012 - 16:08:15

ja jestem za! ALE IDZ DO SPRAWDZONEGO CHIRURGA, BO INACZEJ SKOŃCZY SIĘ TRAGEDIA( pęknięty sylikon, obrócenie, przesuniecie silikonu, dziury w biuście) nawet po gwiazdach nie raz widać.

Jest taki jeden chirurg plastyczny, podobno bardzo dobry ( pisze podobno bo sama nie wypróbowałam :) ) On zawsze jest w różnych programach w TV pokazany jako specjalista.( ma okulary i siwą brodę, taki starszy)

ja planuje po ciąży zrobic, bo po A nie chce karmic dziecka "przez plastik" a po B po dziecku będą obwisłe wiec juz lepsze z silikonem :)

Operacja powiększenia piersi

25 kwi 2012 - 16:26:28

Ja wolałabym zminiejszyć.;d

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

klosz h/n ?