Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 1/5

Witam, obecnie mam nowa komórka N9, kolor niebieski.
Potrzebuję mieć futerał, a ten futerał podoba mi się tylko nie wiem jaki kolor ładny i pasuje do N9 blue?:)
Pomożecie:)

Taki N9 mam, myslalam ze rozowy ale chyba nie pasuje to moze bialy? A czarny smutny...



Halooooooooooo? niech ktos sie wypowie!





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-14 14:11 przez miloscinka.

Ja mam białą, i podobny futerał do tego czarny. Według ,mie albo biały albo czarny by pasował najbardziej.

zweryfikowana
Posty: 150
Ostrzeżenia: 1/5

wszystkie fajne ale ja bym pewnie wziela bialy albo rozowy czarny taki smutny

..apropo ;d Fajna ta Nokia ?

Polece Ci taki. Jest wygodny i elegancki.Nie trzeba za każdym razem wyciagać telefonu z pokrowca


Ja szukam jakiegoś fajnego praktycznego, niedrogiego dla Sony Ericsson Live with Walkman - jakby ktoś widział to proszę o info :)

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
Kaja0
..apropo ;d Fajna ta Nokia ?


Tak fajna N9, jestem mega zadowolona:)
Cytat
alpina
Polece Ci taki. Jest wygodny i elegancki.Nie trzeba za każdym razem wyciagać telefonu z pokrowca[attachment 669041 2262_2.jpg][attachment 669042 2262_4.jpg]


Wiem ale wolalabym koperta futeral, ejst nowy i zachwycony:)
Cytat
milenka1603
Ja szukam jakiegoś fajnego praktycznego, niedrogiego dla Sony Ericsson Live with Walkman - jakby ktoś widział to proszę o info :)


halo? ktos sie wypowie ??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-14 13:03 przez miloscinka.

kup wszystkie trzy będziesz miała na zmiane. To tylko futerał, pewnie niedrogie.

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
Sobota_24
kup wszystkie trzy będziesz miała na zmiane. To tylko futerał, pewnie niedrogie.



Oj nie, kosztuje jeden 79 zł :) to jest futerał skóra wiec drogie, dlatego musze wyrbac jeden kolor:(

Ja bym wzięła biały no ale biały raz dwa i będzie brudny, no więc weź różowy ;D Troche szaleństwa hehe:P

a mi sie podoba czarny :)

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
pakusia509
Ja bym wzięła biały no ale biały raz dwa i będzie brudny, no więc weź różowy ;D Troche szaleństwa hehe:P


No bardzo lubie rozowy ale N9 niebieski pasuje na futeral rozowy ? a moze to nie przeszkadza? :)

[/left]

Cytat
miloscinka
Cytat
Sobota_24
kup wszystkie trzy będziesz miała na zmiane. To tylko futerał, pewnie niedrogie.



Oj nie, kosztuje jeden 79 zł :) to jest futerał skóra wiec drogie, dlatego musze wyrbac jeden kolor:(

Oj to nie wiedziałam, ze to takie drogie. Ja miałam w komplecie jak brałam telefon. Chyba czarny najmnij się brudzi.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Marynarka, Nowa Kolekcja Reserved- Pastele...