Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kupiłam pod wpływem chwili, nie należę do grona szczuplutkich dziewczyn..i własnie dlatego chciałam się Was poradzić, pasuje dziewczynie takiej jak ja (rozmiar38/40) nosić takie spodenki? Podobają mi się ale wydaje mi się że trochę mi nie pasują... Zostawić sobie czy może oddać ?

Sorki za jakość zdjęć..




Jak widać troszkę mnie na dole "obciskają"..

I prosiłabym nie pisać złośliwych komentarzy, dziękuję. :)

nie podobaja mi się

niezweryfikowana
Posty: 295
Ostrzeżenia: 1/5

na pierwszym zdjęciu nawet spoko

spodenki są ok ale na niektórych zdjęciach są zbyt obcisłe

sa super ! wygladasz bomba :))

slonko, sa sliczne i bedziesz w nich wygladala swietnie, tylko wymien na rozmiar wieksze :)

ja bym chodziła. spróbuj do koturnów albo obcasów założyć, zobaczysz jak ci od razu nogi wydłuży ;)

fajne, na ostatnim zdjęciu najfajjniej, ale nie wyglądasz grubo, widziałam wiele dziewczyn które miały portki z wysokim stanem no ale 80-90 kg i im się wszystko wylewało

Cytat
maloonie
spodenki są ok ale na niektórych zdjęciach są zbyt obcisłe

Zgadzam się.. Zbyt mocno opinają Ci uda. Ale nie wyglądają źle, tylko dlatego, że nie nosisz r. XS- krągłości są sexy;)

ja na Twoim miejscu bym oddała lub kupiła większe

na 1 zdjęciu fajnie wyglądaja :)

Cytat
Parasolka
slonko, sa sliczne i bedziesz w nich wygladala swietnie, tylko wymien na rozmiar wieksze :)

to łup z sh za 20 zł więc nie mam takiej możliwości, :P jedynie mogę postarać się do nich schudnąć, co będzie ciężkie ale nie a wykonalne ;)

Fajne są i fajnie wyglądają, tylko jak obciskają cię na udach idż wynień na rozmiar większy wtedy ty będziesz wyglądać szczuplej, i do takich spodenek bluzka powinna mieć krótki rękaw najlepiej rękaw z taką bombką i będzie git ;)

za obcisłe, ale w wiekszych wyglądałabyś fajnie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sukienka dla świadkowej - propozycje