Obecnie rozmawiamy o:

Meble na wymiar Warszawa

gorący temat

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Wakacje w Hiszpanii.

dzisiaj o 14:37

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

KTÓRA? NA JEDNO RAMIE CZY..............



fajne te na jedno :) wszystkie mają już z tymi bufkami

Nie mam pojęcia obie są ładne. Wszystko zależy od tego jaką masz sylwetkę i od tego jak sukienka będzie ci pasować.

zdecydowanie nr 1

zweryfikowana
Posty: 2.521
Ostrzeżenia: 1/5

1 świetna;)

decyzja jest prosta, jeśli masz jędrny biust na tyle by nie wkładać stanika -> ta na jedno ramię będzie idealna (bo nie wyobrażam sobie do takiej sukienki wkładać stanika!) No ale jeśli nie preferujesz "nagich piersi" pod sukienką wybierz z rękawami - wtedy bez skrępowania wkładasz cyckonosz :)))

zweryfikowana
Posty: 1.612
Ostrzeżenia: 1/5

takie na jedno ramie były juz dawno temu modne teraz rządza bufki wiec wziełabym 2

no tak, rządzą bufki, nude, koronka, żaboty itp, ale czasem nie warto kupować czegoś w czym będzie połowa panienek na imprezie i będziesz się czuła jak klon :]]] Chyba że jest się więźniem mody i bycie na czasie jest ważniejsze :) Co kto lubi.
Ja osobiście stawiam na oryginalność i własny styl, chrzanię co tam teraz lata po wybiegach :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-12 10:42 przez ireth.

2 bo nie lubię takich na jedno ramię.

Cytat
ireth
decyzja jest prosta, jeśli masz jędrny biust na tyle by nie wkładać stanika -> ta na jedno ramię będzie idealna (bo nie wyobrażam sobie do takiej sukienki wkładać stanika!) No ale jeśli nie preferujesz "nagich piersi" pod sukienką wybierz z rękawami - wtedy bez skrępowania wkładasz cyckonosz :)))

jak to? przecież spokojnie może założyć stanik i wystarczy odpiąć jedno ramiączko :)

Rządzą bufki? Od dwóch lat, więc chyba już nie warto ;)
Mnie się bardziej podoba na jedno ramię. Nieprawda, że było modne kilka lat temu - teraz też spotykam bardzo dużo rzeczy na jedno ramię.

na jedno ramie są śliczne, bufek już mam po uszy.

1 super,poprosze linka na priv

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czarna Tally h or n ?