Obecnie rozmawiamy o:

Meble

gorący temat

Jaki fotelik samochodowy

dzisiaj o 11:26

zabawki dla chłopców

dzisiaj o 11:06

Urlop w górach

dzisiaj o 10:24

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 135
Ostrzeżenia: 2/5

Pomocy!

01 mar 2011 - 23:05:02

Wlasnie zamierzalam kupic ta komórke, kolor rozowy.. bo czarny mialam kilka i znudzil mi sie.

Mam 22 lat, wkrotce zostane matką, nie wiem czy pasuje mi miec komorke " rozowy" ?
Moja mama twierdzi ze nie pasuje dla mnie...

A co wy sadzicie?
halo? prosze odpowiedzcie bo nie wiem co mam robic!
Halo?





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-01 23:13 przez cytrynusiaaa_22.

Pomocy!

01 mar 2011 - 23:23:33

jeśli jesteś kobietą i bardzo Ci się podoba ten tel to go po prostu kup! :) sama bym go wzięła ale mam już różowy aparat :D

Pomocy!

01 mar 2011 - 23:23:57

hm no nie wiem, jesli ubierasz sie jak plastik na rozowo czy cos to lepiej nie kupuj bo to jeszcze pogorszy ;D

ale jesli normalnie, no to mozesz zaszalec ;D ale ja bym rozowego raczj nie kupila, ja mam SE za granicą byly kolory : bialy sliwka i czarny, bardzo chcialam sliwke ( a raczej byl to ciemny fiolet) niestety w Polsce tylko czarne :(

zweryfikowana
Posty: 1.557
Ostrzeżenia: 1/5

Pomocy!

01 mar 2011 - 23:24:58

ale boski kolor!
jejku, nawet MAMUSIE mogą mieć różowe gadżety..
np. wibratory.. :D
to tak żartobliwie.

domniemam, że nie masz jeszcze 50tki, więc nie masz się czym przejmować, że nie wypada! kupuj!

Pomocy!

01 mar 2011 - 23:25:34

ja bym go kupiła , jesteś kobietą . : *

niezweryfikowana
Posty: 135
Ostrzeżenia: 2/5

Pomocy!

01 mar 2011 - 23:26:03

Cytat
kara2606
hm no nie wiem, jesli ubierasz sie jak plastik na rozowo czy cos to lepiej nie kupuj bo to jeszcze pogorszy ;D

ale jesli normalnie, no to mozesz zaszalec ;D ale ja bym rozowego raczj nie kupila, ja mam SE za granicą byly kolory : bialy sliwka i czarny, bardzo chcialam sliwke ( a raczej byl to ciemny fiolet) niestety w Polsce tylko czarne :(



Nie ubieram sie za duzo na rozowo, malo nosze cichy rozowo, wiecej czarny i camel:)

No jest kolor czarny, zloto i rozowy ale podoba mi sie rozowy, tylko nie jestem pewna czy jest glupie by miec rozowy komorke ?

Pomocy!

01 mar 2011 - 23:26:56

jeśli moja babcia może mieć chabrowy telefon to ty możesz mieć różowy ;]

Cytat
kara2606
hm no nie wiem, jesli ubierasz sie jak plastik na rozowo czy cos to lepiej nie kupuj bo to jeszcze pogorszy ;D

ale jesli normalnie, no to mozesz zaszalec ;D (

hehehe dobre :D
a może właśnie różowy telefon ładnie zgra się z białymi kozaczkami :D

oczywiście żart! Słyszałam już o gwiazdach które kupują samochody pod kolor butów ale telefon można mieć kolorowy bez względu na codzienny ubiór. Tym bardziej różowy dla poprawy nastroju na szare dni



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-01 23:30 przez PatrycjaForsycja.

Pomocy!

01 mar 2011 - 23:28:26

nie jestem zwolenniczka rozowego wiec raczej nie kupilabym sobie takiego telefonu... ale jak lubisz kolor to wydaje sie okej, pamietaj to nie twoja mama tylko ty bedziesz z niego korzystac poza tym model w miare fajnie sie prezentuje

Pomocy!

01 mar 2011 - 23:29:02

Skoro wkrótce zostaniesz mamą powinnaś umieć podejmować świadome decyzje, dystansować się oraz wiedzieć co Ci się podoba, co wypada...

Tak poza tym z całego serduszka gratuluję bobaska :) mam nadzieję, że będzie zdrowy i silny!

edit: z resztą co ma różowy telefon do bycia mamą? Dlaczego niby nie wypada? Każdy nosi to, co się komu podoba :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-01 23:31 przez jez_jerzy.

Pomocy!

01 mar 2011 - 23:29:24

ile on kosztuje ? ;>
wiesz w razie czego można ,,chyba" zmienić obudowę ;P

Pomocy!

01 mar 2011 - 23:29:32

to tylko kolor:) jeśli Ci się podoba to kup:)

Pomocy!

01 mar 2011 - 23:30:06

Bierz :D łatwiej będzie znaleźć w torbie ,z pieluchami ,talkami ,chusteczkami itp. :P "D

Pomocy!

01 mar 2011 - 23:30:30

kupuj raz się żyje :)

niezweryfikowana
Posty: 135
Ostrzeżenia: 2/5

Pomocy!

01 mar 2011 - 23:31:36

Cytat
jez_jerzy
Skoro wkrótce zostaniesz mamą powinnaś umieć podejmować świadome decyzje, dystansować się oraz wiedzieć co Ci się podoba, co wypada...

Tak poza tym z całego serduszka gratuluję bobaska :) mam nadzieję, że będzie zdrowy i silny!


Jasne, bardzo dziekuję :) zostalo mi do porodu 2 miesiace a juz sie nie moge doczekac.. Moja stara komorka sie psula wic musze miec nową by miec kontaktu z rodzinką:)
Cytat
karolcia110295
ile on kosztuje ? ;>
wiesz w razie czego można ,,chyba" zmienić obudowę ;P


kosztuje 409 zł na allegro.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-01 23:32 przez cytrynusiaaa_22.

Pomocy!

01 mar 2011 - 23:35:14

Cytat
cytrynusiaaa_22
Cytat
jez_jerzy
Skoro wkrótce zostaniesz mamą powinnaś umieć podejmować świadome decyzje, dystansować się oraz wiedzieć co Ci się podoba, co wypada...

Tak poza tym z całego serduszka gratuluję bobaska :) mam nadzieję, że będzie zdrowy i silny!


Jasne, bardzo dziekuję :) zostalo mi do porodu 2 miesiace a juz sie nie moge doczekac.. Moja stara komorka sie psula wic musze miec nową by miec kontaktu z rodzinką:)
Cytat
karolcia110295
ile on kosztuje ? ;>
wiesz w razie czego można ,,chyba" zmienić obudowę ;P


kosztuje 409 zł na allegro.


wow :) to już niedługo- a wiesz czy synek czy córcia? Bo jeśli córcia to różowy telefon idealnie wpasuje się w klimat ;) a tak w ogóle- to tylko gadżet- ma działać... :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

z koronką na plecach IN/OUT