Obecnie rozmawiamy o:

wyposazenie gastronomi

gorący temat

sklep detailingowy

6 minut temu

kosmetyki samochodowe

51 minut temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam;]
Mam problem iż, zaraz po przyjściu rano do szkoły mam całą czerwoną twarz "burak"
Przez te mrozy na dworze.
Nie wiem czemu, ale powinny mi schodzić rumieńce w ciepłym pomieszczeniu, a tu niestety..
Śmieją się już nawet ze mnie, że coś piłam i jestem na kacu.
Wiecie co robić, żeby twarz , głównie policzki nie były mocno różowe?
Może muszę zacząć stosować jakiś podkład na twarz?
Sama nie wiem.
Pomóżcie

jak bylam mala mialam to samo, bylam caly dzien czerwona jak burak w mrozy, a z czasem mi przeszlo

zapytaj w aptece, chyba jest cos takiego jak krem przeciw zaczerwienieniom, ale nie wiem czy to o to w nim chodzi



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-29 20:59 przez angelus86.

To ja mam tak w lecie, wyglądam jak jakiś ufok ;/

zweryfikowana
Posty: 107
Ostrzeżenia: 1/5

w cieple i w zimnie wychodzą .. ja zawsze próbuje fluidem jasnym zakryć a na to jakiś normalny podkład .. jak zarazie nie zawodzi :)

Nie mam pojęcia ale chętnie się dowiem , bo też tak mam czasami

Tez tak mam...:(Coprawda troszke mniej bo wsadziłam w ten problem juz mase kasy i nerwów i powiem wam moje drogie ze cera naczynkowa to genetyczne utrapienie i nie wiele z tym mozna zrobic:/

mi też się tak robi :) zapudruj się, to znacznie zmniejsza tą czerwieniznę :)

Sa rozne kosmetyki pod podklad, ktore neutralizuja czerwony koloryt lub jakies korektory czy cos takiego. Osobiscie nie mam takiego problemu, ale obilo mi sie o uszy, ze sie tak wyraze o tym i owym;) w kazdym badz razie jest to do zatuszowania, poszukaj w necie informacji.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 1.888

Radzę się wybrać do dermatologa, może to być rumień, początki trądziku różowatego itd :/

Masz naczynkową cerę, stosuj jakiś ochronny krem, najlepiej z filtrem spf, bo ci popękają naczynka i będziesz miała stale czerwoną twarz.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

francuski butik