Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

co wy na Too?

05 lis 2010 - 22:03:43

Dzieki za pomoc . miało byc ktore lepiej ale jak zwykle szukacie powodu do kłótni ;] i sie czepiacie zamiast normalnie napisac to czy to czy wogole... ZAL!!
pozdrawiam

coraz gorzej tu jest .;/



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-05 22:19 przez emo261.

zweryfikowana
Posty: 1.775
Ostrzeżenia: 1/5

co wy na Too?

05 lis 2010 - 22:07:08

moze byc :)

co wy na Too?

05 lis 2010 - 22:09:43

bardzo logiczna wypowiedź

co wy na Too?

05 lis 2010 - 22:12:06

Średnio to wygląda ale szal fajny i Khaki chyba a nie Haki (kolor)

co wy na Too?

05 lis 2010 - 22:12:18

Po co 2 taki sam niezrozumiały wątek?
Twoja wypowiedź przypomina bełkot pijanej...jak mamy Ci pomóc?

co wy na Too?

05 lis 2010 - 22:13:38

nie jestem mamutem ale za moich czasow chodziło sie skromnie ubranym i bardzo bym chciała by to wróciło.
Jeansy czy spódniczka i sweterek wystrczy Obcasy są nie wygodne.
Zestaw ładny ale moim zdaniem na impreze bardziej :)

co wy na Too?

05 lis 2010 - 22:13:39

hehe jakie problemy

co wy na Too?

05 lis 2010 - 22:13:42

wyglądasz mi na mniej niż 18 i sądzę, że masz bardzo tolerancyjną szkołę żeby chodzić sobie w szpileczkach ;))

co wy na Too?

05 lis 2010 - 22:13:43

no własnie nie wiedziałam jak ten kolor sie pisze . bo mi komp się zawiesił i 2 wątki wyszły ;/;/

co wy na Too?

05 lis 2010 - 22:14:25

a co to jest bluzka haki?? a zastanawiam sie czy jakbys nie miala neta to bys nie poszla do szkoly, bo nie wiedzialabys w co sie ubrac??? ja rozumiem gdy dziewczyny pytaja sie o kreacje na wesele czy studniowke, ale do szkoly???
wybacz za uszczypliwosc, ale nie moglam sie powstrzymac :)

co wy na Too?

05 lis 2010 - 22:16:16

Cytat
paskudak
nie jestem mamutem ale za moich czasow chodziło sie skromnie ubranym i bardzo bym chciała by to wróciło.
Jeansy czy spódniczka i sweterek wystrczy Obcasy są nie wygodne.
Zestaw ładny ale moim zdaniem na impreze bardziej :)

ale jaa lubie obcasy i kupuje takie buty ze sa naprawde wygodne a te buty to nie śa az takie szpile..

co wy na Too?

05 lis 2010 - 22:17:25

a lekcje odrobiłaś?

co wy na Too?

05 lis 2010 - 22:17:39

Cytat
emo261
no własnie nie wiedziałam jak ten kolor sie pisze . bo mi komp się zawiesił i 2 wątki wyszły ;/;/


Zrozumiałabym gdyby były identyczne, a Ty założyłaś dwa o innych tytułach i dwóch kompletnie niezrozumiałych wypowiedziach...

co wy na Too?

05 lis 2010 - 22:17:59

Cytat
emo261
Cytat
paskudak
nie jestem mamutem ale za moich czasow chodziło sie skromnie ubranym i bardzo bym chciała by to wróciło.
Jeansy czy spódniczka i sweterek wystrczy Obcasy są nie wygodne.
Zestaw ładny ale moim zdaniem na impreze bardziej :)

ale jaa lubie obcasy i kupuje takie buty ze sa naprawde wygodne a te buty to nie śa az takie szpile..

może jak wolisz :) nie wnikam :) Tobie ma być wygodnie nie nam :)

co wy na Too?

05 lis 2010 - 22:22:25

Cytat
paskudak
nie jestem mamutem ale za moich czasow chodziło sie skromnie ubranym i bardzo bym chciała by to wróciło.
Jeansy czy spódniczka i sweterek wystrczy Obcasy są nie wygodne.
Zestaw ładny ale moim zdaniem na impreze bardziej :)

zgadzam się.

Koleżanko założycielko wątku: Bardzo ładna dziewczyna jesteś, ubranka ładne, ja bym nie wytrzymała całego dnia w szkole w takich wysokich butach, a wierz mi kocham obcasy. Czy w twojej szkole wszystkie dziewczyny się tak ubierają? Wygląda jakbyś szła na imprezę a nie do ławki. Nie ogarniam dzisiejszej młodzieży...

Jak ja sobie czasem o Was pomyślę.... pierwsze obcasy mama mi kupiła bo ją ubłagałam na imprezę połowinkową, miałam 16 lat, stringi założyłam jak miałam też coś koło tego, w solarium do dziś nie byłam ;) a malować zaczęłam rzęsy na studiach, już nie wspomnę o pierwszym poważnych poczynaniach z mężczyzną.... :)))))

Ale co ja mogę widzieć :) jestem taaaaakaaaaa stara.... Mam 26 lat i chyba wykupię sobie miejsce na jakimś modnym cmentarzu :)))))))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

na studniówke asos ;) która?