Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Chinskie centrum handlowe

09 paź 2010 - 12:34:53

u mnie otwieraja podobno. mam pytanie czy warto sie tam wybrac, czy ktoras z was cos tam kupiła? a moze totalny szajs i nie warto?

niezweryfikowana
Posty: 756
Ostrzeżenia: 2/5

Chinskie centrum handlowe

09 paź 2010 - 12:36:52

teraz wszystko jest z Chin wiec co za roznica

Chinskie centrum handlowe

09 paź 2010 - 12:37:29

szajs przez duże "szy"

Chinskie centrum handlowe

09 paź 2010 - 12:37:50

U mnie było. Chyba nawet dwa lub trzy. Byłam tylko raz. Zależy na jakie centrum trafisz,w jednym są nawet jako takie ubrania ale ceny nie adekwatne do jakości ogólnie to co chińskie kojarzy się z taniochą a tak naprawdę lepiej iść do h&m i tam sobie coś kupić. Dla mnie beznadziejne.

Chinskie centrum handlowe

09 paź 2010 - 12:38:33

to wiem ale chodzi mi o ten konkretny sklep. czy tam sa rzeczy wlasnie porównywalne do tych w sieciowkach czy raczej bazar, tandeta i plastik

Chinskie centrum handlowe

09 paź 2010 - 12:38:42

u mnie jest kilka... zdarza sie kupic cos fajnego ;) rzeczy sa bardzo podobne do tych w sklepach, czasem tansze nawet ;) z tego co zauwazylam, to co akurat jest modne przewaza w sklepie... np byl taki szal na paski... byly tam kurtki, sukienki, spodniczki, paski, nawet majtki w paski... teraz sporo rzeczy z cwiekami ale tez masa sweterkow - krotkie dlugie, grube, cienkie.. spory maja asortyment

zweryfikowana
Posty: 357
Ostrzeżenia: 1/5

Chinskie centrum handlowe

09 paź 2010 - 12:39:09

Nie byłam nigdy w takim centrum, ale chętnie się dowiem ;)
w jakim mieście ?
<moderacja> Zakaz umieszczania linków, reklamowania swoich wątków



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-09 12:41 przez moderator.

Chinskie centrum handlowe

09 paź 2010 - 12:39:26

a nie wszystko bo w h&m sa ciuchy z bangladeszu i pakistanu:P Ja bym poszla zobaczyc z ciekawosci ale raczej nic bym nie kupila, znane sa przypadki poparzen i uszkodzen ciala przez jakies chinskie klapki i inne chinskie ciuchy zrobione ze szkodliwych materialow. W sieciowce przynajmniej mam pewnosc ze nic takiego mnie nie spotka;)

Chinskie centrum handlowe

09 paź 2010 - 12:41:10

To ja mam dostęp do trzech. W Kościanie, Lesznie i Poznaniu. Jeśli chodzi o ciuchy to największy wybór jest w Lesznie. W Poznaniu też dużo, ale mi się z reguły nic nie podoba. Takie na jedno kopyto produkowane. W Lesznie ostatnio widziałam śliczny prochowiec za bodajże 40zł (nie chce kłamac, więc jak kto wie to pisac). Nie miałam kasy, więc musiałam sobie odpuścic, ale naprawdę śliczny był. W Kościanie duży wybór portków i naprawdę świetnei koszulki męskie. Za to Poznań powala duperelkami. Kto był na pewno został oszarowany przez tą figurkę ala fontannę. Chyba za 100zł jest, ale po prostu ŁAŁ.

Ogółem to lubie sobie tam szperac ^^.

zweryfikowana
Posty: 584
Ostrzeżenia: 1/5

Chinskie centrum handlowe

09 paź 2010 - 12:41:16

u mnie otworzyli i mozna sie bylo obkupic w bardzo fajne rzeczy na poczatku bylo b. tanio ale jest popyt to i cena rosnie;/

Chinskie centrum handlowe

09 paź 2010 - 12:41:26

Cytat
razdwapiec
a nie wszystko bo w h&m sa ciuchy z bangladeszu i pakistanu:P Ja bym poszla zobaczyc z ciekawosci ale raczej nic bym nie kupila, znane sa przypadki poparzen i uszkodzen ciala przez jakies chinskie klapki i inne chinskie ciuchy zrobione ze szkodliwych materialow. W sieciowce przynajmniej mam pewnosc ze nic takiego mnie nie spotka;)
tez racja. Stad miedzy innymi moje pytanie. Dlatego tez nie kupuje na rynku choc czasem jak widze kardigan za 28 zł to mnie kusi.

Chinskie centrum handlowe

09 paź 2010 - 12:41:33

Chodzi o to,że w h&m są ładniejsze ubrania i lepsze jakościowo. Po co kupować szmatę za 50 zł?

Chinskie centrum handlowe

09 paź 2010 - 12:42:03

w moim miescie sa dwa . i mozna trafic na cos fajnego . nie polecam butow dzieciecych-masakra. ale reszta ok .teraz wszystko jest made in china popieram poprzedniczke , nie ma wielkiej roznicy

Chinskie centrum handlowe

09 paź 2010 - 12:43:20

Cytat
ChloeStore
Chodzi o to,że w h&m są ładniejsze ubrania i lepsze jakościowo. Po co kupować szmatę za 50 zł?

przecie h&m też jest made in china;)

Chinskie centrum handlowe

09 paź 2010 - 12:44:23

Cytat
ChloeStore
Chodzi o to,że w h&m są ładniejsze ubrania i lepsze jakościowo. Po co kupować szmatę za 50 zł?
nie do konca sie zgadzam. jak kupuję sweterek za 120 zł i po pierwszym praniu sie kulkuje to jakos marnie z ta jakoscia. To tylko sieciowka więc z jakoscia róznie bywa.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zamówienie