Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Zapalenie pęcherza

46 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 815
Ostrzeżenia: 1/5

robienie kolczyków

04 mar 2010 - 18:43:48

Ja robię kolczyki, ale nie sprzedaję, robię dla siebie, ale podejrzewam, ze na tym można zarobić, może bez kokosów, ale zwsze coś :D

robienie kolczyków

04 mar 2010 - 18:50:02

Tez robię recznie kolczyki, ale zarobek jest bardzo mały. W internecie jest tego bardzo duzo, więc raczej się nie sprzedaje. Co najwyzej jakiś znajomy czasem coś kupi...

robienie kolczyków

02 mar 2012 - 12:41:27

Witam, od niedawna robię kolczyki i idzie to całkiem fajnie, oprócz tego robię też masę innych rzeczy :) nie będę tutaj wrzucać wszystkich zdjęć moich kolczyków, jakby ktoś chciał pooglądać, to zapraszam na mojego bloga - wystarczy wpisać w google mój nick :)



robienie kolczyków

02 mar 2012 - 12:44:32

Ja robilam ok 2 lat temu i niestety na poczatku mozna bylo zarobic.Ale teraz ledwie zwraca mi sie za towar i to nieregularnie wiem mysle ze nie warto.

robienie kolczyków

02 mar 2012 - 12:47:48

To zależy w sumie, sprzedając przez internet, allegro - myślę, że się nie zarobi. Tam jest tego pełno! Ale w swoim gronie znajomych wiem, że takie rzeczy rozchodzą się jak ciepłe bułeczki, bo są oryginalne, a niedrogie :).
W sumie - fajnie by było, gdyby chociaż koszty się zwróciły, bo można będzie robić nowe :)

robienie kolczyków

02 mar 2012 - 12:47:56

zalezy jakie,jesli takie typu kulki-drucik daj sobie spokój.jesli masz nascie lat i multum koleżanek rób bransoletki charms lilou itp to teraz chodliwe

robienie kolczyków

02 mar 2012 - 12:51:11

zależy jakie środowisko - kulka-drucik też się dobrze sprzedają, tylko trzeba odpowiednio trafić. W małych miejscowościach jest lepszy rynek zbytu na takie rzeczy. Co do charmsów i bransoletek modułowych - tak, ale koszty są znacznie większe, bo elementy są droższe, więc wydaje mi się, że to jest ciężej sprzedać. Zalóżmy koszt bransoletki charms lub modułowej, to około 20 zł, za ile to się sprzeda? Ciężko...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Granatowy płaszcz- co z rękawem?