Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 7 8 9 -->

Kolczyk w chrząstce ucha ?

28 lis 2009 - 21:31:09

Witam! Chcę sobie przebić uszy. Myślałam o kolczyku w chrząstce ucha, w tym miejscu jak na zdjęciu. Co o tym myślicie ?? Lepiej to wygląda niż na płatkach ?? Chciałabym poznać przede wszystkim opinie dziewczyn, które noszą kolczyki.
Pozdrawiam.



Kolczyk w chrząstce ucha ?

28 lis 2009 - 21:34:49

Ja mam właśnie w takim miejscu tego kolczyka .: )
Powiem szczerze tak - boli , ale efekt jest jak dla mnie niesamowity .
po dwóch miesiącach zmieniłam kolczyk ale zrobiły się problemy i znowu włożyłam ten od przebicia.
Myślę, że jest to takie nietypowe miejsce :-) . W płatkach ma prawie każdy , trzeba być trochę oryginalnym.;D
Ale są też takie osoby którym to się nie podoba i rozumiem .; D Ale ja mówię tak takim kolczykom . :D

Kolczyk w chrząstce ucha ?

28 lis 2009 - 21:36:49

mam taki , trudno sie goi i ogolnie juz mi sie nie podoba

Kolczyk w chrząstce ucha ?

28 lis 2009 - 21:39:07

nie podoba mi się.

Kolczyk w chrząstce ucha ?

28 lis 2009 - 21:40:22

mam. zrobiłam sobie pół roku temu i bolało niezmiernie (oczywiście w czasie gdy kolczyk był w uchu) W nocy często nie mogłam wytrzymać i wyjmowałam (oprócz tych pierwszych tygodniu w których trzeba nosić go non stop) I radzę udać się do dobrego gabinetu, ważne, żeby nie zrobili Ci taką maszynką jakiej używają przy robieniu płatka :) I oczywiście żadnych samodzielnych eksperymentów ;)

Kolczyk w chrząstce ucha ?

28 lis 2009 - 21:41:43

mialam, ale chyba juz jestem za stara na takie kolczyki.
Przeklucie dosc boli, nie rob sama jak ja, jesli nie jestes pewna swoich umiejetnosci. Poczatkowo moze sie troche slimaczyc. Wg mnie ladnie wyglada, ja nosilam kolko, te cyrkonie ktore pokazalas wygladaja ladnie, ale tylko z przodu, z tylu wystaje precik co jest b.widoczne.

Kolczyk w chrząstce ucha ?

28 lis 2009 - 21:42:14

ja mam , zrobiłam sobie sama dziurke ;] i goilo sie mi krócej niż tym co robiły u kosmetyczki. Ale mi wszystkie dziury z kolczykiem goiły sie szybko.

Kolczyk w chrząstce ucha ?

28 lis 2009 - 21:42:51

oo właśnie, a co zrobić żeby się zagoiło szybciej? skoro już niektóre z Was mają to może znacie jakiś sposób czy lek na to.. ;))

Kolczyk w chrząstce ucha ?

28 lis 2009 - 21:44:18

ja mam przebite ucho w tym miejscu i przebiłam już prawie 3 miechy temu a to miejsce dalej mnie boli ;/ ale nie wyciągam bo bardzo mi się podoba :P
mam kulke ale te co pokazałas nie podobają mi się :P
ps. robiłam w profesjonalnym salonie piercingu i tatuażu :P dali mi tam płyn do przemywania oraz ulotkę i tam była napisana jakas maść jakby się źle goiło ale oczywiście musiałam gdzies ją zgubić ;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-28 21:46 przez alicjast.

Kolczyk w chrząstce ucha ?

28 lis 2009 - 21:45:33

mam przekłutą chrząstkę. nie boli bardziej niż standardowe kłucie ,ale dłużej się goi co jest trochę uciążliwe,jednak da się przeżyć ;)

Kolczyk w chrząstce ucha ?

28 lis 2009 - 21:51:23

Boli bardzo, zarówno samo przebijanie jak i późniejsze długie gojenie. Boli nawet bardziej niż w pępku, ale jest to do przeżycia :) Najgorsze jest gojenie, bo trwa baaardzo długo i łatwo zahaczyć taki kolczyk, co podrażnia i wtedy goi się jeszcze dłużej. Ja mam po 2 w każdym płatku ucha + w jednym właśnie w chrząstce. Fajnie to wygląda :) Niech ból Cię nie zniechęca, bo on minie, a efekt jest ciekawy :)

Kolczyk w chrząstce ucha ?

28 lis 2009 - 21:54:25

ja też mam:)na początku boli a później jest już ok:):):)

Kolczyk w chrząstce ucha ?

28 lis 2009 - 21:54:50

ja mam :) goi sie długo ale mnei bolalo tylko po przebiciu i potem jak spalam na tym uchu ale efekt jest :) polecam

Kolczyk w chrząstce ucha ?

28 lis 2009 - 21:56:21

czyli jednak mniej bolesne jest przekłucie płatków niż chrząstki ?? właśnie się zastanawiam, bo też musiałabym zmienić uczesanie, by kolczyki były widoczne [noszę rozpuszczone włosy, mam je za ramiona]

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zestaw marynarski ok?