Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Odpowiedniki perfum

02 lut 2017 - 13:21:09

Hej!
Używacie odpowiedników/zamienników perfum? Bo ja zamawiam na <moderacja-spam> i jestem zadowolona z trwałości i zapachu, ale fajnie wiedzieć czy gdzieś jeszcze dostanę dobry odpowiednik w niskiej cenie.

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-11 11:32 przez moderator.

Odpowiedniki perfum

18 kwi 2017 - 22:08:23

Jeżeli chodzi o zamienniki to zapraszam do siebie :) Spory wybór :) W dobrych cenach :) No i jeszcze mam też oryginalne :)

Odpowiedniki perfum

19 maj 2017 - 10:12:27

Odpowiedniki = podróbki. Tyle w temacie. Nie ma "dobrych odpowiedników". To tylko tania chemia udająca luksusowa kompozycję. Nigdy nie będzie "odpowiednikiem".

Odpowiedniki perfum

16 lut 2018 - 12:15:37

Cytat
Christina1000
Odpowiedniki = podróbki. Tyle w temacie. Nie ma "dobrych odpowiedników". To tylko tania chemia udająca luksusowa kompozycję. Nigdy nie będzie "odpowiednikiem".

i tu się zgadzam super
tyle teraz tych podrób znowu na rynek weszło

niezweryfikowana
Posty: 58
Ostrzeżenia: 1/5

Odpowiedniki perfum

15 maj 2018 - 17:57:46

Na pewno tutaj https://mania-perfum.pl/pl/promocje są ciekawe męskie zapachy. Jeśli chcemy komuś zrobić prezent, to warto zerknąć jakie do tej pory na osoba używa perfumy lub też zamówić próbki i na tej podstawie wybrać odpowiedni zapach. Nie da się ukryć, że wybór jest tam spory. Mają tam również zawsze wiele promocji.

niezweryfikowana
Posty: 259
Ostrzeżenia: 3/5

Odpowiedniki perfum

07 lip 2023 - 12:02:49

A ja po prostu szukam oryginalnych w sklepach internetowych bo mają o wiele lepsze ceny :)

Odpowiedniki perfum

10 lip 2023 - 10:41:19

A gdzie w sieci mam pewność że jak zamówię to dostanę na pewno oryginalne perfumy a nie podróbki?

niezweryfikowana
Posty: 259
Ostrzeżenia: 3/5

Odpowiedniki perfum

13 lip 2023 - 10:43:42

No jak perfumy to na pewno Notino - masz gwarancje że będą oryginalne i mają super ceny tam zawsze

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 1/5

Odpowiedniki perfum

02 sie 2023 - 21:03:00

Nie kupuję odpowiedników, bo to słabe i liche. Bez sensu. Już wolę kupić mgiełkę do ciała lub dozbierać do perfum o swoim ulubionym zapachu. Z mgiełek natomiast polecam perfumowaną mgiełkę do ciała Blue Romance marki Eveline

niezweryfikowana
Posty: 74
Ostrzeżenia: 2/5

Odpowiedniki perfum

23 sie 2023 - 22:33:30

Ja tam nie lubie takich tanich podrób perfum. Za to uwielbiam perfumowane mgiełki do ciała :) Ostatnio zakochałam się w tych nowych z Eveline a moją ulubioną jest chyba Pink Panther. Cytryna, jaśmin i drzewo cedrowe to świetne połączenie!

Odpowiedniki perfum

10 paź 2023 - 09:29:49

Super ofertę zamienników najbardziej znanych zapachów świata perfum dla kobiet i mężczyzn znajdziecie zaglądając do Montownia Zapachu. Ich asortyment to wysoką jakość, a przede wszystkim trwały zapach oraz konkurencyjne ceny. Znajdziecie tam m.in. odpowiednik calvin klein z którego będziecie bardzo zadowoleni.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

perfumy rituals