Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny co myslicie o wodach z firmy Avon??
Ja posiadam kilka i przyznam szczerze ze musze niektore miec zawsze w szafce a ze jestem konsultantka to nie ma z tym problemu.Wiem ze niektore to nie wypał,krotko sie trzymaja ale czasami cena mowi o jakosci.
Chce poznac Wasze opinie na ich temat, co tak naprawde myslicie i jakie najczesciej uzywacie :)


<moderacja>

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-29 09:47 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 1/5

kiedyś korzystałam z avon, ale przerzuciłam się na markowe

Polecam lekturę :
<moderacja>

Avon to też marka. Tylko z tzw. niższej półki. Zapachy (własne) produkują od ponad 100 lat. Trudno nie nazywać ich "marką".:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-28 20:54 przez moderator.

Mnie interesuje zapach, a nie ile lat produkują. Używam to, co mi się aktualnie podoba. :)

niezweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 2/5

Są ok, ale nie trzymają się na mojej skórze tak długo jak inne, więc nie uzywam

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 4/5

A czy perfumy z tej firmy będą trwałe? Niektóre zapachy, jakich używam szybko tracą zapach i muszą zainwestować w coś innego.

Ja uwielbiam szarą PurBlancę. Niebieska jest zbyt mdła jak dla mnie. A różowej nie używałam. Zapach utrzymuje się długo.

dla mnie są w porządku. Ja nie kupuję markowych perfum po 200 zlotych bo uważam to za stratę pieniędzy. Z Avonu mialam dużo zapachów, Little Black Dress, Percive, Parisian Chic, Little Red Drees - te ostatnie podobają mi sie najbardziej. Nie uważam zeby były jakos super trwałe, ale za te pieniądze nie jest najgorzej. Teraz kupuję perfumy w centrum lanych perfum Ambra i zapachy mi się podobają, sa bardzo podobne do oryginałów, w zasadzie nie czuć różnicy, chyba że w portfelu :) maja też dobre opinie. Kupiłam raz kilka zapachów i planuję niebawem jeszcze raz złożyć zamówienie. Do avonu też często wracam, czasem też Oriflame ale oni już maja droższe zapachy. Za to najlepszy tusz do rzęs na świecie :D

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Uwielbiam Little Black Dress i Treselle :) Przypominają mi najlepsze lata.

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 3/5

Też kupuję kosmetyki z Avonu i jestem zadowolona Nie każdego stać na perfumy po 1000 zł Jakość tych droższych z Avonu wcale nie jest zła.Kupuję Rare Pearls i uważam że też długo trzymają zapach

Nie są złe, patrząc na stosunek jakości do ceny. Utrzymują się dość długo, ciekawe nuty zapachowe.

Ja używałam Little Black Dress i Incadessence, co prawda dawno ale były trwałe :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakie polecacie męske perfumy z FM?