Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zamienniki perfum

19 cze 2015 - 12:47:40

Witajcie, chciałabym Was zapytać czy znacie sprzedających na szafie lub strony internetowe z zamiennikami perfum, które wypróbowałyście i jesteście zadowolone? Bo ja miałam sprawdzonego sprzedawce, ale niestety już nic nie wystawia. (Tak wiem- jak można kupować podróbki. Mając większe wydatki na głowie 200zł za orignał to po prostu dla mnie za dużo ;])

zweryfikowana
Posty: 125
Ostrzeżenia: 7/5

Zamienniki perfum

23 lip 2015 - 10:10:02

Zapraszam na swój profil na szafie <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-12 13:40 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 64
Ostrzeżenia: 4/5

Zamienniki perfum

20 lis 2015 - 14:55:10

Sprawdź sobie sklep <moderacja> czyli zamiennik dla wycofanej już słynnej Szarej Pumy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-12 13:39 przez moderator.

Zamienniki perfum

21 sty 2016 - 12:28:03

Prowadze taki sklep mam dobrego dostawce zamienników od lat i klienci są bardzo zadowoleni.

Zamienniki perfum

23 lut 2016 - 15:21:23

O ile są tańsze takie zamienniki oryginalnych perfum? Czym one różnią się miedzy sobą oprócz ceny, warto stosować zamienniki perfum?

Zamienniki perfum

20 maj 2016 - 23:23:52

Ja wolę kupować testery, z zamienników raczej nigdy nie byłam zadowolona.

Zamienniki perfum

20 maj 2016 - 23:41:23

To zależy jakiego zamiennika szukasz? Ja kiedyś poszukiwałam czegoś podobnego do Chloe i znalazłam bardzo dobry zamiennik Luxure elite. Ogólnie polecam zapoznać się z perfumami Luxure. Kupiłam też od nich podróbe versace bright cristal i pachniała bardzo podobnie. Cena ich do ok 20 zł/100 ml z tym, że krótko utrzymują się na skórze, ale to już minus wszystkich zamienników.

Zamienniki perfum

21 maj 2016 - 07:39:31

Ja posiadam perfumy z linii LOUPRE. Sa to perfumy produkowane we Francji. Sa to perfumy, a nie wody perfumowane jak w większości sklepów. Posiadam tester każdego zapachu

Zamienniki perfum

21 maj 2016 - 12:21:40

ja korzystam z zamienników, które są identyczne i długo się utrzymują:)

Zamienniki perfum

25 maj 2016 - 10:07:32

Cytat
riofernandes
ja korzystam z zamienników, które są identyczne i długo się utrzymują:)

to od razu może podaj nazwę sklepu gdzie można je dostać i w jakich cenach

Zamienniki perfum

31 maj 2016 - 12:29:45

kosztują 70zł, można je dostać u mnie:)

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 1/5

Zamienniki perfum

16 sie 2016 - 10:02:30

A nie lepiej kupić oryginalne perfumy mniej znanych firm, ale tanio? Jest wiele firm, która robi tanie zapachy (w sensie cenowo), ale dobre :)

Zamienniki perfum

04 paź 2016 - 09:43:54

@markowezapachy
A jaki zamiennik dla takich perfum?

Dziewczyny,zapach został dość dawno temu wycofany z Oriflame
i strasznie za nim tęsknię.
Pomóżcie znaleźć coś podobnego.
Nie wiem,czy kojarzycie te perfumy-orientalne,dość unikatowe,z nutą piżma,jaśminu,wanilii,nutami korzennymi i drzewem sandałowym.

Cytat
czarownicaao
@markowezapachy
A jaki zamiennik dla takich perfum?

Dziewczyny,zapach został dość dawno temu wycofany z Oriflame
i strasznie za nim tęsknię.
Pomóżcie znaleźć coś podobnego.
Nie wiem,czy kojarzycie te perfumy-orientalne,dość unikatowe,z nutą piżma,jaśminu,wanilii,nutami korzennymi i drzewem sandałowym.

;(;(;(

Cytat
nataszaerr
A nie lepiej kupić oryginalne perfumy mniej znanych firm, ale tanio? Jest wiele firm, która robi tanie zapachy (w sensie cenowo), ale dobre :)

Fenzi robi całkiem fajne,dobre i tanie.
Są to wody perfumowane,a nie toaletowe.





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-12 09:45 przez czarownicaao.

Zamienniki perfum

21 sty 2017 - 07:13:27

Dziewczyny znam świetną stronę internetową , gdzie moża kupić perfumy. Ta strona internetowa to galeriazapachow.pl !!!. Bardzo duży wybór perfum, ceny są atrakcyjne, a zapachy takie jak oryginalne. Serio !!! Ja już kupuję tam od wielu lat i jestem bardzo zadowolona. Z moją ukochaną Chloe nie rozstaję się w ogóle. Popsikam się kilka razy i pachnę przez cały dzień. Także dziewczyny klikajcie na stronkę galeriazapachow.pl !!!

Zamienniki perfum

21 sty 2017 - 11:23:26

Ja zamawiam na stronie lane perfumy Ambra. Praktycznie nie różnią się od oryginału.. ;) I co najważniejsze są bardzo trwałe.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nie dajcie się zwieść