Obecnie rozmawiamy o:

rozwód

gorący temat

srebrna biżuteria

9 minut temu

Rewelacyjne okna

godzinę temu

e-papieros

godzinę temu

nowoczesne przedszkole

dzisiaj o 9:26

atrakcyjne przedszkole

dzisiaj o 8:55

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

FM Group

31 maj 2013 - 11:44:02

Witam. Zajmuje się któraś z Was produktami FM Group?

FM Group

31 maj 2013 - 11:46:04

ja się kiedyś zajmowałam, mogę sprzedać nowy duży starter i ten mały również nowy ;)

FM Group

31 maj 2013 - 11:47:16

Napisałam do Ciebie na priv :)

FM Group

31 maj 2013 - 11:47:27

Pytam tak z ciekawości, bo naprawedę odskoczyłam dużo kolezanke, cioci itp i nikt nic nie kupował. Uważają, ze za drogo.. jak Wam szło?

FM Group

31 maj 2013 - 11:50:38

To prawda, że ceny produktów w katalogu są wysokie, ale jakościowo bardzo mi odpowiadają. Największym zainteresowaniem u mnie cieszą się perfumy i odżywki do włosów :) Dużych zysków z tego nie mam, gdyż jeszcze nie rozbudowałam swojego drzewka, ale jako dodatkowe parę groszy jest ok :)

FM Group

31 maj 2013 - 11:52:23

A co z przesyłkami, też musisz do nich dopłacać czy zamawiasz tak aby bylo wystarczająco dużo ptk aby była darmowa?

FM Group

31 maj 2013 - 11:56:04

Zazwyczaj nie mam wystarczająco produktów, aby przesyłka była darmowa. Jednak wtedy robimy ze znajomymi z FM zamówienie grupowe, a wtedy spokojnie wystarcza punktów na darmową przesyłkę :)

FM Group

31 maj 2013 - 12:04:42

Pomijając fakt że te kosmetyki sa koszmarne, to na all można je kupić nawet taniej niż z katalogu...

FM Group

31 maj 2013 - 12:12:13

ja jestes z chemii domowej bardzo zadowolona, mam stałych odbiorców, którzy systematycznie coś zamawiają i są bardzo zadowoleni :) wiadomo, są gusta i guściki, ale ja uwazam że FM ma bardzo duzo rzeczy wartych takich cen jakie sa :)

FM Group

07 cze 2013 - 19:04:01

niektóre perfumy są bardzo trwałe i zgodne z ich oryginalnym odpowiednikiem. np. DKNY zielone jabłko. miałam też tusz - dobry, gęsty i wydajny.

FM Group

07 cze 2013 - 19:50:51

Też się tym zajmuje :) Jestem zadowolona z tych produktów i moi klienci też. Jeśli ktoś z Warszawy będzie miał ochote to moge zostac jego opiekunem, i oczywiście mozna u mnie zamawiac wszystko :)
Tak czy inaczej FM Group jest naprawde dobra firmą nie to co avon

FM Group

11 cze 2013 - 14:14:52

Też ostatnio się zastanawiałam czy nie dołączyć do FM, ale kompletnie nie wiem jak się za to zabrać... W jaki sposób się zaczyna i czy dużo czasu zajmuje "rozkręcenie"?

FM Group

31 paź 2013 - 19:04:09

Cytat
natina
Też ostatnio się zastanawiałam czy nie dołączyć do FM, ale kompletnie nie wiem jak się za to zabrać... W jaki sposób się zaczyna i czy dużo czasu zajmuje "rozkręcenie"?

Jeśli chcesz mogę ci pomóc w rozkręceniu;) pisz na priv;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Coś podobnego :)