Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zapach kokosów ;)

13 lip 2009 - 22:04:56

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad kupnem kosmetyku którego zapach spodobałby się mojemu chłopakowi.Ponieważ lubię naturalne zapachy, postawiłabym na kokos. Moze Waszemu chłopakowi/koledze ten zapach też szczególnie przypadł do gustu?:)

zapach kokosów ;)

30 sie 2009 - 15:02:11

yyy...jesli lubi takie słodkości..
Ja lubię powąchać koleżankę jak ma taki zapach na sobie (czy wanilię...coś w tym rodzaju), i od razu mam ochotę na coś słodkiego do jedzenia :) Ale na dłuższą metę to mdli niestety..

zapach kokosów ;)

30 sie 2009 - 15:05:09

Kokos jest słodki, chyba, że może będzie w połączeniu z czymś innym ? mi osobiście się podoba :) a czy Twojemu chłopakowi przypadnie do gustu to nie wiem ;)

zweryfikowana
Posty: 3.234
Ostrzeżenia: 1/5

zapach kokosów ;)

30 sie 2009 - 15:05:42

mój facet uwielbia takie zapachy czy moich perfum czy balsamów , kocha gdy jestem taka słodka :)

zapach kokosów ;)

07 wrz 2009 - 00:16:51

mój po prostu za kokosem szaleje!
obojętnie czy to bounty, czy ciastko, czy żel, krem, czy perfum ;P jakaś masakra, bo dla mnie taki kokos to nic przyjemnego ;pp

zapach kokosów ;)

07 wrz 2009 - 00:22:54

mój sobie upodobał zapach "masła kokosowego" firmy Ziaja - to ma taki zapach kokosowo-waniliowy, trochę toffi.

zapach kokosów ;)

23 wrz 2009 - 10:26:56

Uwielbiam zapach kokosu ;) Zazwyczaj wybieram kokosowe żele pod prysznic, kokosowe balsamy do Ciała i pomadki ;)

zapach kokosów ;)

23 wrz 2009 - 10:29:24

Ja mam takie migdałowo jakby waniliowe perfumy u siebie w szafie..:
Nie przypadły mi do gustu, ale mój były już facet twierdził, że by mnie schrupal, bo zapach jak od ciastka..:D

zapach kokosów ;)

23 wrz 2009 - 10:32:54

mój małżonek uwielbia kokos i wanilię ja też wię często używam kosmetyków o tym zapachu a naszymi ulubionymi są żele pod prysznic i balsamy z ziaji kokosowe długo utrzymują się na ciałku i jak tak wieczorem wychodzę z pod prysznica i jeszcze się po balsamuje to hymmmm dugo by pisać co się dzieje ;)

zapach kokosów ;)

23 wrz 2009 - 10:33:14

Ja mam perfumy o zapachu kokosowym firmy Yves Rocher ;) Moj Narzeczony go wręcz nienawidzi.. Przypomniała mi się wlasnie taka historia z tymi perfumami, jak kiedys w autobusie stałam tylko ja, Narzeczony i wszedl taki chlopak. I przeszedl kolo niego,a ja zaraz za nim.. A wcześniej się psiknelam tym kokosowym.. A moj M. mowi: "Poczułaś? On miał taki sam śmierdzący zapach jak Ty!" A ja do niego: "Bo to moj zapach :/" Zonk niesamowity :D

Ja tam lubie ten zapach,choć jest dość intensywny. Wole bardziej subtelne zapachy ;)

zapach kokosów ;)

23 wrz 2009 - 10:35:35

uwielbiam zapach kokosow!! mam krem do rak o tym zapachu i ostanio skonczyl mi sie szampon ... Mojemu sie podobal:);p

zapach kokosów ;)

23 wrz 2009 - 10:36:55

ja uwielbiam, nie wiem jak z chloapakami :P

zapach kokosów ;)

23 wrz 2009 - 10:42:37

Ja, osobiście, uwielbiam wszystko co kokosowe i waniliowe. Mój ukochany preferuje zapach kosmetyków mleko i miód.
Co do facetów ogólnie to mi wydaje się, że lubią zapachy kwiatowe, intensywne i lekko słodkie. Przynajmniej Moje Kochanie tak twierdzi ;)

zapach kokosów ;)

23 wrz 2009 - 10:53:38

ja mam taki cudowny kokosowy balskam do ciala ;d dostalam od kuzynki ;D kocam go jest strasznie intensywny ale niestety podoba sie tylko mi dla innych za mocny ;d ale to ja sie nim smaruje ;D

zapach kokosów ;)

23 wrz 2009 - 10:57:33

Znacie jakieś dezodoranty czy perfumy o zapachu kokosowym? Chodzi mi o firmę, bo chętnie taki bym sobie sprawiła.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

podróbki perfum