Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 1/5

Trwałe perfumy? prosze o pomoc

12 kwi 2015 - 00:31:08

Nowe Perfumy Livioon. Polecam, kupiłam i nie żałuję, zapach jest cudowny i u mnie w pracy wszyscy się nim zachwycają. Już 4 koleżanki kupiły. Nowość na rynku. Francuskie perfumy bardzo trwałe.



Trwałe perfumy? prosze o pomoc

12 kwi 2015 - 07:51:47

W ubiegłym roku zamawiałam próbki perfum z Yodeyma. Zapachy są zaskakująco trwałe. Wczoraj ubrałam bluzę, którą nosiłam tydzień temu i wtedy też ją "psiknęłam". Zapach nadal mocno się utrzymuje. :) Zwykle zamawiam perfumy z Avonu, ale po wypróbowaniu tych próbek, przestawiam się na te z Yodeyma, bo żadne Avonowe zapachy tak długo się nie utrzymują.

Trwałe perfumy? prosze o pomoc

12 kwi 2015 - 09:10:44

długo syukalam perfum które będą się trzymać i znalazłam nie sa z gornej polki ale sprawdzają sie. Polecam avon patrz tylko czy jest to woda toaletowa czy perfumowana oczywiście te drugie sa trwalsze. Ja jestem zachwycona

Trwałe perfumy? prosze o pomoc

12 kwi 2015 - 09:52:55

Wszytskie perfumy w kolorach zółtym i pomarańczowym są bardzo mocne i bardzo trwałe bo zawieraja pizmo, reszta perfum jest mniej trwała. Poza tym trzeba pamietac o tym ze nasz węch przyzwyczaja sie do zapachu i to ze my nie czujemy juz na sobie perfum nie oznacza ze nie pachniemy.I najważniejsza rzecz nie trzeba lać na siebie duzej ilosć pefum czy innych zapachow by nie uzyskac efektu jeszcze nie widac a juz czuc, a niestety nie ktore dziewczyny tak robia i to jest masakra :(

zweryfikowana
Posty: 125
Ostrzeżenia: 7/5

Trwałe perfumy? prosze o pomoc

12 kwi 2015 - 10:47:34

Polecam perfumy Federico Mahora są naprawdę bardzo trwałe i w normalnej cenie. Do kupienia u mnie na moim profilu szafa - Partnera Biznesowego FM GROUP.
Profesjonalnie dobiorę zapach we Wrocławiu.
Szybka wysyłka już w następnym dniu po Twojej wpłacie na moje konto.

Trwałe perfumy? prosze o pomoc

12 kwi 2015 - 11:09:26

si intense armani
hypnotic dior

si intense armani
hypnotic dior



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-04-12 11:09 przez donataweb.

Trwałe perfumy? prosze o pomoc

12 kwi 2015 - 11:19:46

Chloe bardzo trwale. Uzywam i jestem zadowolona.

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 5/5

Trwałe perfumy? prosze o pomoc

14 kwi 2015 - 13:04:47

hej laseczki:)
jesli szukacie dobrych trwalych perfum to te sa swietne mam je od wielu lat , zapach bardzo przyjmnny i otrzymuja sie caly dzien:)rewelacyjka:)
<moderacja-link>

Trwałe perfumy? prosze o pomoc

21 sty 2016 - 12:32:29

Może coś z perumetek 20 ml?

Trwałe perfumy? prosze o pomoc

21 sty 2016 - 12:35:13

Thierry Mugler - Alien :-)

Trwałe perfumy? prosze o pomoc

04 lut 2016 - 09:42:59

w sumie to wszystko zależy od twojej skóry, hormonów itd itd..
Lubię ciężkie perfumy dlatego np. Code na mnie zawsze czuć i Euphorie ;)

Trwałe perfumy? prosze o pomoc

04 lut 2016 - 10:05:35

kenzo jungle elephant uwielbiam je mega trwałe a podróbka z fm 30 parę zł również mega trwałatak

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 3/5

Trwałe perfumy? prosze o pomoc

04 lut 2016 - 10:26:25

Mam śliczne perfumy które naprawdę długo trzymają. Psikam na kożuszek na kurtce i przechodząc koło wieszaka zawsze je czuje przynajmniej 3 dni
,,La vie est belle" z LANCOME. Te mogę naprawdę polecić.

Trwałe perfumy? prosze o pomoc

04 lut 2016 - 20:45:36

Ja polecam dior Jadore pachna na kurtce mojej nawet tydzien , a z tanszych Cerutti 1881 równie piekne i trwałe.

Trwałe perfumy? prosze o pomoc

04 lut 2016 - 21:55:30

Cytat
aniaana10212
Mam śliczne perfumy które naprawdę długo trzymają. Psikam na kożuszek na kurtce i przechodząc koło wieszaka zawsze je czuje przynajmniej 3 dni
,,La vie est belle" z LANCOME. Te mogę naprawdę polecić.
Zgadzam się w 100 %

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Perfumy Marc Jacobs gdzie kupić?