Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

perfumy dla zwierząt

23 wrz 2012 - 19:13:26

Perfumy dla psów? Do czego to doszło... ;D

perfumy dla zwierząt

23 wrz 2012 - 19:13:57

a co w tym złego? fajny pomysł

perfumy dla zwierząt

23 wrz 2012 - 19:18:53

Nie wiem, jak się sprawdzają te z FM, ale polecam z firmy Pchełka, to są odżywki do włosa i sierści perfumowane, ale naturalnymi składnikami, jestem z nich bardzo zadowolona, sierść jest mięciutka po nich i ładnie pachnie

Ta jest poziomkowa

http://allegro.pl/perfum-odzywka-spray-100ml-dezodorant-york-i2639720426.html

A to jedwab z zapachem lawendowym:

http://allegro.pl/jedwab-do-wlosow-dla-psow-perfumy-psa-york-spray-i2622545996.html

Jak nie można wklejać linków, to proszę usunąć a jak ktoś będzie chciał adres, to podam na pw :)

Szampony z tej firmy też są bardzo dobre, mają same naturalne składniki, więc chyba nie jest to jakaś szkodliwa chemia dla psa :)

perfumy dla zwierząt

23 wrz 2012 - 19:21:30

Cytat
xxx321
a co w tym złego? fajny pomysł
Dla psa zapach jest cechą osobniczą i jest bardzo istotny.
Zabicie jego naturalnego zapachu jakimiś perfumami to tak jakby nas ktoś wysmarował kupą bo jego zdaniem wtedy pachniemy ładniej.
Pies to pies i trzeba pogodzić się z tym, że będzie pachniał psem a nie lawendowym polem.

charmsik ciekawe czy Twój pies jest zadowolony, że pachnie poziomką a nie swoim naturalnym zapachem. Zwierzęta inaczej odbierają zapachy niż my i dla niego owe "perfumki" mogą być nieprzyjemne. No ale przeciez o tym nie powie.

Ja tam bym nie chciała żeby ktos mi narzucał jak mam pachnieć, ale niektórzy zapominają, że zwierzęta to też żywe istoty, które mają swoją wole.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-23 19:25 przez LaCoka.

perfumy dla zwierząt

23 wrz 2012 - 19:22:37

omg, mam pieska i nie zawsze pięknie pachnie, to w życiu bym nie kupiła mu perfum. od tego jest woda i szampon, żeby nie śmierdział.

perfumy dla zwierząt

23 wrz 2012 - 19:25:13

wtf :/ Chore i trzeba miec niezle nawalone w glowie zeby w ogole cos takiego kupic... Ta zwierzeta na pewno bedą zachwycone tym bardziej, że mają wyostrzony węch i preferują swój naturalny zapach... Jak komus sie nie podoba ze pies pachnie jak pachnie to niech go kąpie czesciej niz raz na rok albo niech nie bierze sobie psa. Moze jeszcze perfumy dla noworodkow aby zatuszowac zapach kupy i wymiocin :/

perfumy dla zwierząt

23 wrz 2012 - 19:26:32

never

perfumy dla zwierząt

23 wrz 2012 - 19:27:31

Cytat
LaCoka
Komuś się już całkiem w głowie poprzewracało.
Może jeszcze perfumowane pieluszki dla niemowląt coby kupki nie smierdziały.

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

perfumy dla zwierząt

23 wrz 2012 - 19:29:17

Szkoda mi ostatniego warna na komentowanie autora wątku i dziewczyn opierających tą ideę...

perfumy dla zwierząt

23 wrz 2012 - 19:36:50

Czepiacie się nie znając składu, jaka jest różnica, czy ktoś wykąpie psa szamponem, po którym pachnie mu sierść, czy użyje po kąpieli odżywki, dzięki której będzie tak samo pachniał, ale nie skołtuni mu się sierść?

Ok, typowych perfum na alkoholu lub z mocnym zapachem bym w życiu nie kupiła, ale nie uważam, żeby odżywka była szkodliwa, skoro zawiera same naturalne składniki.

I nie zgodzę się z tym, że pies nie toleruje innych zapachów niż jego własny, jak tylko wychodzę z domu mój pies szuka jakiegokolwiek mojego ubrania, które pachnie moim perfumami i na nim się kładzie czekając aż wrócę, gdyby mu to przeszkadzało, nie szukałby mojego zapachu.

perfumy dla zwierząt

23 wrz 2012 - 19:36:52

Myślę, że dorzucenie w gratisie do perfumek choinki zapachowej na ogonek coby gazy naszych pupili ładnie pachniały podniosłoby sprzedaż.
Albo w ogóle korek w pupkę żeby nie zatruwały powietrza

Cytat
charmsik
Czepiacie się nie znając składu, jaka jest różnica, czy ktoś wykąpie psa szamponem, po którym pachnie mu sierść, czy użyje po kąpieli odżywki, dzięki której będzie tak samo pachniał, ale nie skołtuni mu się sierść?

Ok, typowych perfum na alkoholu lub z mocnym zapachem bym w życiu nie kupiła, ale nie uważam, żeby odżywka była szkodliwa, skoro zawiera same naturalne składniki.

I nie zgodzę się z tym, że pies nie toleruje innych zapachów niż jego własny, jak tylko wychodzę z domu mój pies szuka jakiegokolwiek mojego ubrania, które pachnie moim perfumami i na nim się kładzie czekając aż wrócę, gdyby mu to przeszkadzało, nie szukałby mojego zapachu.

Stolec też ma naturalny skład co nie zmienia faktu, że nie będę się nim smarowała po to żeby mój zapach bardziej spodobał się psu. Analogicznie - nie mam zamiaru "zasmradzać" swojego psa nawet naturalnymi zapachami innymi niż jego własny, bo jeśli mu się on nie spodoba to raczej mi o tym nie powie.

Odzywki ok - ale nie zapachowe. Pomijam fakt, iż psów nie powinno się w ogóle kąpać chyba, że się wybitnie ubrudzą (w pozostałych wypadkach same dbają o swoją higienę). A no i nie mówię tu o psach typu yorki, które mają włosy a nie futro.

Nikt nie mówi, że psy nie tolerują innych zapachów niż swój własny, bo tolerują, ale nie na sobie. Np ja toleruję zapach kompostu ale niekoniecznie chciałabym go mieć na sobie. A pies szuka Twoich ubrań nie dlatego, że pachną perfumami tylko dlatego, że pachną Tobą - psy mają bardzo wyczulony węch i tam gdzie Ty czujesz tylko perfumy on wyczuwa Twoją skórę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-23 19:45 przez LaCoka.

niezweryfikowana
Posty: 2.943
Ostrzeżenia: 1/5

perfumy dla zwierząt

23 wrz 2012 - 19:45:51

Cytat
LaCoka
.... Zwierzęta inaczej odbierają zapachy niż my i dla niego owe "perfumki" mogą być nieprzyjemne.
.....
To co my odbieramy jako piękny, urzekający zapach, dla zwierząt jest po prostu śmierdzące jak dla nas za przeproszeniem kupa.

perfumy dla zwierząt

23 wrz 2012 - 19:46:03

Po co męczyć psa?

perfumy dla zwierząt

23 wrz 2012 - 19:49:38

nie kupiłabym, lubie zapach mojego kundla

perfumy dla zwierząt

23 wrz 2012 - 19:55:03

NAJWIĘKSZY DEBILIZM O JAKIM SŁYSZAŁAM. Pomyśl jak byś się czuła gdyby było na odwrót. Gdyby pies wypsikał cię czymś o zapachu kupy?
Zapachy, które ludziom wydają się przyjemne to dla psa torura. Wygogluj ile razy pies ma czulszy węch od człowieka.
I rusz trochę swoim małym mózgowiem.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Lady Gaga - fame