Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

perfumy dla zwierząt

23 wrz 2012 - 18:38:52

Perfumowane mgiełki dla zwierząt - nowość w FM Group. Jakie macie zdanie na ten temat?
Perfumowana mgiełka dla zwierząt CUDDLY FRIEND. Aromatyczne połączenie nut jaśminu i konwalii z odrobiną orzeźwiającego i odprężającego olejku mandarynkowego. Mgiełka delikatnie odświeża i neutralizuje nieprzyjemne zapachy, co jest szczególnie istotne w przypadku psów. Wystarczy spryskać sierść zwierzęcia niewielką ilością, by nadać jej długotrwały, przyjemny zapach. Bez alergenów. Nie zawiera alkoholu. Do stosowania od 3. miesiąca życia zwierzęcia.



perfumy dla zwierząt

23 wrz 2012 - 18:41:10

Komuś się już całkiem w głowie poprzewracało.
Może jeszcze perfumowane pieluszki dla niemowląt coby kupki nie smierdziały.

perfumy dla zwierząt

23 wrz 2012 - 18:42:44

Ktoś ma zdrowo ``poukładane `` we łbie ... Jeszcze szminki wymyślcie , lakiery i szpraje utwalające ! W kolejnym etapie rozważcie proszę mozliwość wprowadzenia tamponów i podpasek na szelkach dla suń , oraz w trosce o plemniki ocieplacze zimowe dla Panow piesków . Dziękuję

perfumy dla zwierząt

23 wrz 2012 - 18:43:41

Myślę że większość piesków pójdzie się wytwarzać w trawię, albo w odchodach zwierzęcych by zatrzeć niepodobający im się zapach.
Psy mają swoje wg nich ładne zapachy, my mamy swoje. Nie chciałabym przypadkiem torturować mojego czymś co mu się nie podoba.

perfumy dla zwierząt

23 wrz 2012 - 18:44:13

kurde no sama nie wiem.. zwierze to zwierze. co prawda mojej kici przydalby sie odswiezacz do pyszczka :D moja kicia czesto pachnie perfumami bo ja sie spsikam a pozniej ja przytulam i ona tez pachnie :D

perfumy dla zwierząt

23 wrz 2012 - 18:44:36

kurde no sama nie wiem.. zwierze to zwierze. co prawda mojej kici przydalby sie odswiezacz do pyszczka :D moja kicia czesto pachnie perfumami bo ja sie spsikam a pozniej ja przytulam i ona tez pachnie :D ,

perfumy dla zwierząt

23 wrz 2012 - 18:44:44

Cytat
Musiek
podpasek na szelkach dla suń
Są specjalne majtki, jak pies ma cieczkę :P Ale to po to by nie brudzić np mieszkania ;P

perfumy dla zwierząt

23 wrz 2012 - 18:45:14

Cytat
Musiek
Ktoś ma zdrowo ``poukładane `` we łbie ... Jeszcze szminki wymyślcie , lakiery i szpraje utwalające ! W kolejnym etapie rozważcie proszę mozliwość wprowadzenia tamponów i podpasek na szelkach dla suń , oraz w trosce o plemniki ocieplacze zimowe dla Panow piesków . Dziękuję
Lakiery już są ;/ widziałam yorka ze złotymi pazurkami

zweryfikowana
Posty: 199
Ostrzeżenia: 2/5

perfumy dla zwierząt

23 wrz 2012 - 18:46:15

czego to ludzie nie wymysla..

perfumy dla zwierząt

23 wrz 2012 - 18:48:27

Cytat
LaCoka
widziałam yorka ze złotymi pazurkami

A jego właścicielką zapewne była zdesperowana stara Panna w kwiecie wieku . Dziudziusia sobie znalazła...czesto widze takie elementy .

perfumy dla zwierząt

23 wrz 2012 - 18:50:01

Cytat
Musiek
Cytat
LaCoka
widziałam yorka ze złotymi pazurkami

A jego właścicielką zapewne była zdesperowana stara Panna w kwiecie wieku . Dziudziusia sobie znalazła...czesto widze takie elementy .
ma dwadzieścia kilka lat

perfumy dla zwierząt

23 wrz 2012 - 18:52:23

Cytat
LaCoka
Cytat
Musiek
Cytat
LaCoka
widziałam yorka ze złotymi pazurkami

A jego właścicielką zapewne była zdesperowana stara Panna w kwiecie wieku . Dziudziusia sobie znalazła...czesto widze takie elementy .
ma dwadzieścia kilka lat

Więc poważnie obawiam się o jej stan psychiki .

perfumy dla zwierząt

23 wrz 2012 - 18:56:58

Cytat
-potui
Myślę że większość piesków pójdzie się wytwarzać w trawię, albo w odchodach zwierzęcych by zatrzeć niepodobający im się zapach.

perfumy dla zwierząt

23 wrz 2012 - 18:58:05

Cytat
LaCoka
Komuś się już całkiem w głowie poprzewracało.
Może jeszcze perfumowane pieluszki dla niemowląt coby kupki nie smierdziały.

perfumy dla zwierząt

23 wrz 2012 - 19:11:53

moja sąsiadka ma yorka - strzyże go bardzo często , kąpie przy tym też i ma właśnie perfumy ;)
takie rasy jak york - to chyba nic dziwnego w perfumach to nie są takie perfumy jak wy sobie wyobrażacie są one delikatne i subtelne nie jakieś mocne dla starych bab :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Lady Gaga - fame