Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9

Trwałe perfumy

06 lut 2012 - 12:41:40

http://szafa.pl/c7672846-gucci--calvin-klein.html
te sa trwale , bardzo je lubie ,a zwlaszcza Calvin K. polecam

Trwałe perfumy

06 lut 2012 - 12:44:07

milion dolar !! :D (ja je tak nazywam )
czyli LAdy milion !:P



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-06 12:45 przez mm1508.

niezweryfikowana
Posty: 258
Ostrzeżenia: 3/5

Trwałe perfumy

06 lut 2012 - 12:52:14

ja mam little black dress a avonu, są bardzo trwałe :) Ale kiedy skończy mi się flakonik chyba kupię kate moss bo od dawna mi się podoba ten zapach :) Używa go może ktoś z obecnych :)?

Trwałe perfumy

06 lut 2012 - 12:53:58

Cytat
mortriszia
today - z avonu - no najtrwalsze perfumy jakie miałam ;)
na ciele utrzymują sie cały dzień ... a na ubraniach utrzymują sie aż nie upierzesz danego ciuszka ... ja byłam w szoku ,ze perfumy z tej "firmy " (nie cierpię avonu) mogą byc tak trwałe ;)

A miałam różne perfumy - i z wyższych i niższych półek cenowych - Todey nic do tej pory nie dorównało ;)



Również polecam - zapach elegancki,kobiecy i niesamowicie trwały.Posiadam wersję normalną,Gold oraz Heart.

Dorzucam jeszcze: Lolita Lempicka EDP (fioletowe jabłuszko), L de Lolita Lempicka EDP - te zapachy najlepiej przetestować na sobie,bo jedni je kochają,a drudzy nienawidzą:)

Trwałe perfumy

06 lut 2012 - 13:00:04

to wina tego ze tak jakby przyzwyczajasz sie do zapachu, w łatwy sposób można przedłużć trwałość perfum w miejsca w które je aplikujesz posmaruj się odrobiną zwykłej wazeliny kosmetycznej dostaniesz ja praktycznie wszędzie. Tylko nie przesadz z jej ilością bo bedziesz się kleiła ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pefrumy czy to są oryginalne ??