Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->

Trwałe perfumy

10 mar 2011 - 21:25:01

Rozśmiesza mnie fakt, że perfumy z FM są trwałe, ale tylko w oczach konsultantek.
Żałosny jest fakt, czego to ludzie nie zrobią i nie napiszą, żeby tylko coś komuś upchać.
Amen.
Kurcze, ten Today Gold też mnie zaintrygował ;)

Trwałe perfumy

10 mar 2011 - 21:28:43

co Wy dziewczyny na allegro today kupuje za 30 zl:)naprawde sa rewelacyjne uwielbiam tez Calvin Klein Euphoria jest nieziemski bardzo trwały

Trwałe perfumy

10 mar 2011 - 21:29:01

Cytat
gatek222
Cytat
eescapeme
Z FM
Nie zgadzam się. W ogóle ich nie czuć i wiem, że już nigdy więcej nie wyrzucę pieniędzy kupując w FM. To już perfumy z Avonu są trwalsze.
a tu się właśnie nie zgodzę mam 25 z FM używam już jej bardzo długo i nie raz myślę że nie czuć ale gdzie bym nie weszła każdy pyta jaki to perfum - czyli czuć :) to też zależy od człowieka ile się trzyma

Trwałe perfumy

10 mar 2011 - 21:59:39

Cytat
ewelin1988
Rozśmiesza mnie fakt, że perfumy z FM są trwałe, ale tylko w oczach konsultantek.
Żałosny jest fakt, czego to ludzie nie zrobią i nie napiszą, żeby tylko coś komuś upchać.
Amen.
Kurcze, ten Today Gold też mnie zaintrygował ;)

ja nie jestem konsultantką FM, ale twierdzę, że perfumy są bardzo trwałe.

Trwałe perfumy

07 lis 2011 - 14:40:43

Mam do sprzedania NOWE 4szy wody FAR AWAY 50ml z AVONU piszcie co do ceny dogadamy się

Trwałe perfumy

07 lis 2011 - 14:44:06

trwale perfumy to sa takie ktore zawieraja duzo pizma i sa o zabarwieniu od zoltego do pomaranczowego. pamietaj tez ze nos dostosowuje sie do zapachu i to ze my sami nie czujemy na sobie perfum to nie znaczy ze inni ich nie czuja i nie nalezy wylewac na siebie pol falkonu , ze by nie bylo efektu jeszcze nie widac a juz czuc

Trwałe perfumy

07 lis 2011 - 14:48:34

cerutti1881 - są bardzo trwałe , i Mademosielle - też super trwałe:)

Trwałe perfumy

07 lis 2011 - 14:54:38

Avril Lavigne- Black Star i Forbidden rose
Christina Aguilera(te jasne)

zweryfikowana
Posty: 1.542
Ostrzeżenia: 2/5

Trwałe perfumy

07 lis 2011 - 14:57:18

ja mam hugo boss femme, narciso rodriguez for her (są megatrwałe, w końcu to edp) polecam!

Trwałe perfumy

07 lis 2011 - 14:57:55

Cytat
verzauberteliebe
Avril Lavigne- Black Star i Forbidden rose
Christina Aguilera(te jasne)

Forbidden rose są cudowne i rzeczywiście super trwałe, polecam!

Trwałe perfumy

07 lis 2011 - 15:01:44

z Fm polecam rowniez, bardzo trwałe wg mnie ;)
nie kupuj od konsultantów bo sa duzo drozsze - masz do wyboru 2 wersje 20 % zaperfumowania, u konsultanta to koszt powyzej 30 zl na all niecale 20 zl, a druga to 30% zaperfumowania i sa swietne, a koszt na all to 21 zl juz! a w katalogu to 42zl, czyli juz za pol ceny mozesz kupic, a jakosc ta sama, takze polecam! Szczegolnie zapach nr 98! ;)

zweryfikowana
Posty: 1.909
Ostrzeżenia: 1/5

Trwałe perfumy

07 lis 2011 - 15:02:39

Cytat
asiula_240581
Te wszystkie AVON-y, FM-y itp., to strata pieniązków... są mało trwale i trzeba sie dopsikiwac w miedzyczasie... lepiej zainwestowac kilka zlotych wiecej i kupic oryginalny zapach... czasem mozna trafic jakis uzywany oryginalny zapach za naprawde niewielkie pieniadze, bo np. komus sie znudzil i ktos odsprzedaje, albo ktos dostal nietrafiony prezent i tez chce sie pozbyc... ja na szczescie ZMĄDRZAŁAM i od niedawna kupuję tylko oryginalne zapachy:):)

Zgadza się, jeśli chodzi o perfumy za 20zł jak pur blanki i inne tego pokroju. Ale np Herve Lagger, czy Bond Girl 007- jak już napisałam, są trwałe. Jeśli chodzi o te droższe perfumy z katalogów, to ich twórcy podpisują kontrakty z Avonem, sam AVON ich nie produkuje.

Trwałe perfumy

07 lis 2011 - 15:07:54

Kupić można na przykład u mnie, bo jestem konsultantką FM :-)Osobiście wypróbowałam i polecam. Oczywiście to tylko moje zdanie i nie każdy musi się z nim zgadzać :-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-07 15:10 przez marzena73.

Trwałe perfumy

11 lis 2011 - 15:45:58

Trwałość perfum zależy od wielu czynników. Przede wszystkim od zaperfumowania i użytych składników (piżmo samo w sobie jest bardzo intensywne, a np. taki sobie fiołek już mniej.
Bardzo dużą rolę odgrywa samo używanie perfum. Flakoników nie wolno trzymać długo pod wpływem światła i większej temperatury. Zachodzą wtedy często nieodwracalne zmiany chemiczne, a co za tym idzie - utrata trwałości i często "spirytusowy" odór (na skutek oddzielania się alkoholu od ekstraktu zapachowego).
Kolejną rzeczą jest psikanie się perfumami. Najważniejsza rzecz to nie rozcierać! Pocieranie, rozcieranie perfum sprawia, że są one mniej trwałe i intensywne. Perfumy muszą naturalnie wyschnąć, wchłonąć w skórę.
Miejsca, które spryskujemy też są bardzo ważne. Szyja (za uszami), zgięcia łokci i kolan i nadgarstki. Częstym błędem jest spryskiwanie przodu szyi, zamiast boków.
Do tego dochodzi jeszcze odległość rozpylenia. Jeśli na opakowaniu pisze 20 cm. to niech to jest 20 cm. Mniejsza odległość tylko szkodzi.
Dochodzi do tego jeszcze częstość kontaktu z wodą i wilgocią, potem. Zapach zwyczajnie się zmywa i jak ktoś chodzi co pół godziny do łazienki, to niech się nie dziwi, że zapach znika szybko.
Jest jeszcze zwyczajne przyzwyczajenie do zapachu.

Jakieś 80% użytkowników perfum, robi to źle, a potem narzeka, że są mało trwałe.

Co do perfum FM. Dużo zależy od zapachu, który wybraliśmy, ale przede wszystkim od jego użytkowania.
Zdarza się też, że jedna partia perfum jest lepszej jakości, inna gorszej. To zdarza się w każdej firmie i nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Jeśli ktoś chce mieć perfumy z FM trwalsze to jest opcja Hot Collection o zwiększonym zaperfumowaniu. Kolekcja luksusowa z kolei (czyli droższa, w bardziej wyszukanych opakowaniach) też jest znacznie lepsza.

Trwałe perfumy

01 lut 2012 - 01:07:13

najlepiej to firmowe i w dodatku nie toaletowe ;) im trwalszy zapach tym większa cena ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ironman Avon Wycofany ??