Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->

Trwałe perfumy

10 mar 2011 - 20:46:47

Klasyczne Eternity - moja odwieczna miłość i bardzo trwałe! pachną dopóki nie spierzesz, naprawdę!

Trwałe perfumy

10 mar 2011 - 20:47:28

Ja polecam Amber Elixir z Oriflame i Pumę I'm going for women lub któryś Mexx. Długo i ładnie pachną.

niezweryfikowana
Posty: 850
Ostrzeżenia: 1/5

Trwałe perfumy

10 mar 2011 - 20:52:09

Ja używam Little Black Dress z avonu, i muszę powiedzieć że zapach bardzo trwały. Jak rano użyję przed szkołą, to kiedy jadę już do domu zdarza się że ktoś mi mówi że ładny mam zapach, a używam tylko rano :) Także polecam

zweryfikowana
Posty: 1.139
Ostrzeżenia: 1/5

Trwałe perfumy

10 mar 2011 - 20:54:10

FM są super i niedrogie jak na taką jakość
Polecam zapach z FM 23 i 237
30 ml kosztuje 32zł
a 15 ml 16zł

teraz w FM są dwa rodzaje, zrobili jeszcze bardziej trwalsze, ale są droższe, ja zawsze miałam te normalne, na allegro można wszystkie nr z fm kupić
na necie jest lista zapachów fm :)

zapachy avon do mnie nie przemawiają ;/

ja mam jeszcze oryginalne amor amor cacharel i Christine Aguilere, one są super trwałe, ale drogie Amor Amor 310zł za 100ml, a CHrostina nie pamiętam już,

ale FM na prawdę polecam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-10 20:56 przez Berni_M.

zweryfikowana
Posty: 1.427
Ostrzeżenia: 1/5

Trwałe perfumy

10 mar 2011 - 20:56:57

Euphoria Calvina Kleina - pachnie sie caly dzien i nawet po kapieli troche je czuc, a jesli poperfumuje sie ubranie to nawet po praniu bedzie je czuc, a do tego cudowny kwiatowy zapach, takze szczerze polecam ! A d

Trwałe perfumy

10 mar 2011 - 20:59:43

Cytat
asiula_240581
Cytat
nightlife
Cytat
asiula_240581
Te wszystkie AVON-y, FM-y itp., to strata pieniązków... są mało trwale i trzeba sie dopsikiwac w miedzyczasie... lepiej zainwestowac kilka zlotych wiecej i kupic oryginalny zapach... czasem mozna trafic jakis uzywany oryginalny zapach za naprawde niewielkie pieniadze, bo np. komus sie znudzil i ktos odsprzedaje, albo ktos dostal nietrafiony prezent i tez chce sie pozbyc... ja na szczescie ZMĄDRZAŁAM i od niedawna kupuję tylko oryginalne zapachy:):)

Szczerze? Mam perfumy z Avonu i Marca Jacobsa i powiem tak, te z Avonu są bardziej trwałe niż te od Marca Jacobsa. I to nie jest kwestia 'kilku złotych', bądźmy szczere. Oryginalny zapach to wydatek w granicy od 100, 120 zł, ja za perfum z avonu płacę 20 zł i dla mnie to jest różnica.

Konsultantka lub kolezanka konsultantki AVON-u, owszem moze kupic perfumy po 20 zl... ale jesli ja mam wydac na perfumy z AVON-u 60-90 zl... to wole dodac te pare zlotych wiecej i kupic cos oryginalnego... nie wszyskie oryginalne perfumy to kwota 500 zł... ja potrafie kupic oryginal powiedzmy za 80 zł i starczy mi na dluzej bo ma intensywniejszy zapach....

Ja nie jestem ani konsultantką ani nie mam koleżanki. Te, które z reguły kupuję tyle kosztują. Nie wydałabym na perfum z avonu 60 - 90 zł, bo wolałabym kupić faktycznie jakiś oryginalny taniej. Ale to nie zmienia faktu, że mam oryginalne perfumy i wcale nie są trwałe, albo po prostu ja ich nie czuję i osoby w moim otoczeniu.

Trwałe perfumy

10 mar 2011 - 21:05:39

mexx - ja uzywam szarego.

Trwałe perfumy

10 mar 2011 - 21:09:10

nigdy nie miałam perfum z FM, ale niech mnie ktoś uświadomo: to są perfumy wzorowane na tych z wyższej półki te same nuty zapachowe - czy tak?
Ja osobiście używam Playboy ply it sexy, lovely, sliczne perfumy za niewielkie pieniądze i myśle, że są w miarę trwałe
Jesli chodzi o avon to także uważam, że nieżle sie trzymają w każdym razie niektóre

Trwałe perfumy

10 mar 2011 - 21:10:29

Najbardziej trwałe perfumy z jakimi się spotkałam to Bvlgari Omnia.. na nieszczęście zapach jest wyczuwalny nawet po prysznicu:| piszę na nieszczęście, ponieważ ten zapach to najgorsze paskudztwo jakie kiedykolwiek wąchałam.. nie wiem co mnie podkusiło, żeby psiknąć nimi nadgarstek.. śmierdzi sosem koperkowo ziołowym knorra:D

Ja używam Hallowen Kiss na zmianę z Amor Amor i oba zapachy utrzymują się na mnie naprawdę długo. Ale trzeba pamiętać, że każda z nas jest inna i jakieś konkretne perfumy na każdej osobie będą się inaczej "zachowywać" także chyba nie ma jakiegoś jednego uniwersalnego zapachu.. na przykład wiele słyszałam o trwałości Poison Dior'a a na mojej skórze znika dość szybko, także chyba pozostaje szukać szukać i szukać..

Trwałe perfumy

10 mar 2011 - 21:16:50

Chloe!



Trwałe perfumy

10 mar 2011 - 21:19:17

L de Lolita
Lancome Hypnose
Prada d'Iris

Trwałe perfumy

10 mar 2011 - 21:21:44

Cytat
mala88888
Jakie trwałe perfumy polecacie ? Bo mam dość wydawania kasy na coś czego po pół godzinie i tak nie czuć.

Nic dziwnego... z czasem przyzwyczajamy się i nie czujemy aż tak tego samego zapachu

Trwałe perfumy

10 mar 2011 - 21:23:42

GUCCI Envy me:)

Trwałe perfumy

10 mar 2011 - 21:24:00

dior
guilty
super:)

Trwałe perfumy

10 mar 2011 - 21:24:04

Cytat
dolce77
Polecam - Enigma Oriflame;)

a ja je oddalam wlasnie bo w ogole nie trzymaly sie flugo, moze ze 3 h max

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Halle Berry-Perfumy