Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 3/5

Puma Woman Woda Toaletowa! Pomocy

17 sty 2015 - 22:33:06

Ogólnie to w PL już raczej nie znajdziesz tych perfum, ale zamienniki tak. Już chyba ktoś wcześniej pisał - Paris Avenue Panthera jest praktycznie identico. Jeśli używałaś kiedyś Pumy Grey, to na pewno będziesz zachwycona. Musisz sobie poszukać w internecie, przynajmniej w 2 e-sklepach jest, o tych źródłach mi wiadomo ;)

Puma Woman Woda Toaletowa! Pomocy

27 sty 2015 - 22:08:09

Ja wiem, że Szara Puma sama w sobie nie była droga i odpowiednik też będzie odpowiednio tani, ale... serio - 25 zł za 50 ml? :D Na pewno warte kupienia?

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 3/5

Puma Woman Woda Toaletowa! Pomocy

28 sty 2015 - 22:10:47

O to właśnie chodzi w zamiennikach, żeby były tanie :D Śmiało możesz kupować Pantherę z Paris Avenue, sprawdzona przez wiele dziewczyn, jeszcze nie słyszałam negatywnej opinii :)

Puma Woman Woda Toaletowa! Pomocy

08 paź 2015 - 12:01:20

Kupiłam niedawno z ciekawości Pantherę - paris avenue i porównując z kilkoma ostatnimi psiknięciami mojej ukochanej Pumki która się już prawie skończyła to zapachy są te same.
Myślę, że warto bo zapach jest dobry

niezweryfikowana
Posty: 64
Ostrzeżenia: 4/5

Puma Woman Woda Toaletowa! Pomocy

08 paź 2015 - 14:53:58

No bo skład jest prawie identyczny, więc nie ma się co dziwić, w sumie Puma zrobiła słaby interes odpuszczając tą produkcję i zostawiając ten rynek. Produkty jak ten od Paris Avenue ratują trochę użytkowniczki.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PERFUMY 20ml Calvin Klein Chanel 5 Giorgio Armani Paco Rabanne