Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

gorący temat

motywacja na diecie

7 minut temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Puma Woman Woda Toaletowa! Pomocy

23 cze 2012 - 13:42:04

Jest ale drogo

Cytat
Kayleigh
Nie przestali jej produkować, bo za granicą jest dostępna.Sprawdźcie zagraniczne drogerii i na ebayu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-23 13:43 przez blondiiii25.

Puma Woman Woda Toaletowa! Pomocy

17 sie 2012 - 13:47:53

Przynajmniej jeśli chodzi o męskie wody tolatowe, to u mojego faceta liderem jest ta -

To woda HB - jest genialna. Przyjemny zapach, który utrzymuje się cały dzień - poważnie. Uwielbiam go ;-)

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Puma Woman Woda Toaletowa! Pomocy

17 kwi 2013 - 10:52:14

Ja mogę polecić zapach z tej samej stajni, jest to Woda toaletowa Herbal Garden HB. Ten przypadek dla osób, które kochają zapachy owocowe, w tym przypadku mandarynka, limonka... tymianek ;-) Ja, uwielbiam go ;-)


Puma Woman Woda Toaletowa! Pomocy

21 sie 2013 - 23:00:53

Jest na allegro szara Puma, oczywiście! Ale po pierwsze droga, a po drugie skąd wiecie, że to nie podróba za cenę oryginału? Na allegro nie jest już tak bezpiecznie jak kiedyś, zgłosisz reklamację, zamkną jakieś konto, a pieniądze poszły w świat.. Ja kupuję zawsze na www.edp24.pl , szarą pumę, a czasami też inne perfumy, wybieram sobie jakich spróbuję tym razem i tak znalazłam Paris Avenue - Opale. Nie polecam kupować na allegro, ale tu tak. I też dostałam krem gratis :D

zweryfikowana
Posty: 749
Ostrzeżenia: 3/5

Puma Woman Woda Toaletowa! Pomocy

21 sie 2013 - 23:08:52

GRETA GARBO SPHINX ma podobny zapach, a testery na all są już od 30zł :)

Puma Woman Woda Toaletowa! Pomocy

20 wrz 2013 - 02:38:53

Cytat
osobadorozmowy
Jest na allegro szara Puma, oczywiście! Ale po pierwsze droga, a po drugie skąd wiecie, że to nie podróba za cenę oryginału? Na allegro nie jest już tak bezpiecznie jak kiedyś, zgłosisz reklamację, zamkną jakieś konto, a pieniądze poszły w świat.. Ja kupuję zawsze na www.edp24.pl , szarą pumę, a czasami też inne perfumy, wybieram sobie jakich spróbuję tym razem i tak znalazłam Paris Avenue - Opale. Nie polecam kupować na allegro, ale tu tak. I też dostałam krem gratis :D

Tak z tym się zgadzam już sama nie wiem co jest oryginałem a co podróbką, więc już chyba wole kupić dobry zamiennik- co prawda zapach pumy mnie nie przekonuje ale ze strony www.edp24.pl też korzystałam tyle że nie dostałam kremu tylko próbki perfum gratis. Paris Avenue jak dla mnie są porównywalne do perfum z Fm.

zweryfikowana
Posty: 314
Ostrzeżenia: 1/5

Puma Woman Woda Toaletowa! Pomocy

20 wrz 2013 - 03:06:01

Kolejny wątek w którym konta mające po 1-2 wpisy wychwalają jeden i ten sam produkt, co się podziało na tej szafiarence :( ...

Puma Woman Woda Toaletowa! Pomocy

24 wrz 2013 - 08:49:57

a wiesz dlaczego tak się dzieje?
bo przedstawiciele ww. firmy proponują korzyści materialne w zamian za pozytywne wpisy na temat danych produktów... i to jest fakt a nie domysły. A jeżeli pojawi się negatywny wpis to przekupują, aby go usunąć albo zmienić :(.

Puma Woman Woda Toaletowa! Pomocy

22 paź 2013 - 18:52:17

to wychodzi na to że każda wypowiedź jest spamem, oczywiście wypowiedź w której coś jest polecane. Ja założyłam tu konto właśnie po to by czytać co polecają modne,młode dziewczyny. Znalazłam ten wątek bo właśnie szukam opinii na temat strony http://www.edp24.pl/p314,pa-97-paris-avenue-doos-feminne-perfumy-50ml.html i dokładnie tych perfum, bo podoba mi się pudełeczko i flakonik i chciałabym je kupić tylko większe.

zweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 6/5

Puma Woman Woda Toaletowa! Pomocy

02 lis 2013 - 17:53:39

sprawdz na www.perfumeria.in

Puma Woman Woda Toaletowa! Pomocy

02 lis 2013 - 17:56:47

ja zamawiam pumy z FM ale nie wiem jak się one nazywają. uwielbiam je.

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

Puma Woman Woda Toaletowa! Pomocy

25 kwi 2014 - 12:32:10

Woda toaletowa Eau de Toilette HB - znakomita, ale to przecież męski zapach, kupiłam go facetowi. W zasadzie psika się raz, a zapach utrzymuje się cały czas, tj. przez cały dzień. To kosmetyk naturalny, może z tego wynika jego jakość? Najważniejsze, że po prostu działa...

Puma Woman Woda Toaletowa! Pomocy

18 cze 2014 - 21:50:49

ja ja mam. moge sprzedac tej ktora da najlepsza cene :))
zamierzam wystawic na allegro

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 1/5

Puma Woman Woda Toaletowa! Pomocy

24 cze 2014 - 23:05:42

Takie jesteście uzależnione od tego zapachu, że aż jestem ciekawa jaki on jest. Czyli trzeba szukac za granicą?

Puma Woman Woda Toaletowa! Pomocy

12 sty 2015 - 21:56:23

Hej dziewczyny, orientujecie się, czy można jeszcze gdzieś dostać ten zapach? Czy są chociaż w sprzedaży jakieś odpowiedniki Szarej Pumy? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PERFUMY JAKIE POLECACIE??